לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2006, 16:22
  liormm2 liormm2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.06
שאלה האם זה קנאה

יש לי חברה כבר שנה וחצי.. אנחנו בני 18 ולה יש ידיד טוב מאוד שאני יודע וגם היא אפילו אמרה לי שהוא אוהב אותה לא בצורה של ידיד לידידה הוא פשוט אוהב אותה.. היא אמרה שזה היה אבל מזמן לפני כמה חודשים ועכשיו הוא כבר לא אוהב.. היא מחשיבה אותו כמו אח שלה עכשיו זה מפריע לי שלדוגמא הוא שולח הודעות מתגעגע אלייך וכל מני ודיברתי איתה והיא אמרה שבסדר היא תשנה את זה והוא לא ישלח כאלו יותר.. לחברה שלי אין אייסקיו אבל היא נכנסת מהמחשב של דודה שלה..
אז נכנסתי שם לתמונות שלה שיהא שומרת וראיתי תמונות שלי של כל מני חברות שלה של ידידים וגם ראיתי תמונות של הידיד הזה בלי חולצה לפחות איזה 5 תמונות וכל זה וזה ממש עצבן אותי.. אני תוהה אם היא גם שלחה לו תמונות שלה בביקיני או משהו? אני אמור לקנא? אני קנאי? אני אמור להתעלם כי הם ידידים? ככה היא אומרת שזה לא יותר מזה אבל עדיין זה מפריע לי ואמרתי לה שהודעות כמו שהוא שולח זה לא מקובל עליי והיא אמרה אין בעיה ושזה ישתנה אבל שראיתי תתמונות אני מבובלבל אם לגשת איתה ולדבר איתה? האם זה טבעי שיהיה לה תמונות של ידידים ובמיוחד של הידיד הזה ככה בלי חולצה ממש בוק שלו וזה מה הקטע מה אתם חושבים עיזרו לי בבקשה.. והעניין הרבה יותר עמוק ואני הכנסתי את מה שהצלחתי לרשום מהלב..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2006, 17:55
צלמית המשתמש של mermaid
  mermaid mermaid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.02
אממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי liormm2 שמתחילה ב "האם זה קנאה"

לדעתי כן,אתה קנאי, אבל אתה מקנא כי אתה אוהב.
כשלי היה חבר תקופה ארוכה שאהב אותי מאוד הוא היה קנאי כמוך, וגם לי יש ידיד ממש ממש טוב שלי ותמיד כשהייתי רוצה ללכת להפגש איתו,החבר היה עושה לי על זה סרטים.וזה ממש מעצבן. מה שאני באה להגיד לך שפשוט נחנקתי מהאהבה הזו והוא הרחיק אותי מידידים טובים שלי, וזה ממש לא אמור להיות ככה, ומה שבטוח אני לא אחזור על זה שוב.
אני רק רוצה להגיד לך שמערכת יחסים בנויה על אמון,ואם לא תסמוך על חברה שלך אין לך מה להיות חבר שלה.
פשוט תסמוך עליה, אם היא באמת אוהבת אותך לא יקרה ביניהם כלום. זה טוב להיות קנאי,אבל לא לחנוק אותה בגלל זה.כי היא פשוט תברח.כמו שאני עשיתי.

זהו, שיהיה בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר