לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2006, 22:44
  סתמישהו סתמישהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
יודע מה ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סתמישהו שמתחילה ב "מה הייתם עוושים במצב של .."

בוא נשאל אותך עוד משהו ..
קופצים על חבר שלך 15 ילדים, ואין בסביבה שלך שומדבר .. וזאת אומרת לא סכין, לא מקל, לא כיסא, לא אבן וכל דבר שאפשר להרים ויכול לעזור.
תפקיר ? כי אם כן, מצטער להגיד אבל עם כל הכבוד אתה לא חבר !
מצטער על המילה .. וזה היה המקרה, כי לפי מה שידוע לי במועדון אין כ"כ הרבה מה להרים שיש לידך .. במיוחד עם כל הצפיפות שיש שם !
אז עשה לי טובה .. כל הערסים רק מרימים דברים .. ובוא תלמד .. מי שמרים משהו = פחדן. לפחות ככה בשבילי .. כי בתכלס לא נראה לי שהרבה יכולים לדבר אליי "ביד ריקה".
אלא אם כן יש לו צבירה מסויימת של אומנות לחימה כלשהי.
ואגב, אני לא מזלזל באף אחד, לא משנה מי זה ....

יום טוב.
חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 01:24
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי סתמישהו שמתחילה ב "ועוד משהו קטן .."

אני אגיב לכל שלושת התגובות שלך בתגובה הזו.

דבר ראשון - תרגע.
זה לא אזור קרב, אף אחד לא בא להוכיח מי צודק ומי יותר חזק. את זה תעשה ברחוב או בבית כלא. לא ממש אכפת לי איפה.
זה פורום, אנחנו מדברים, מתווכחים ולומדים אחד מן השני. לא צריך לקחת שום דבר לפסים אישיים. הכול בגדר דעה אישית ומכל תגובה אתה יכול ללמוד משהו כמו שאתה יכול ללמד משהו. אם באת רק בשביל לומר את דעתך ולשכנע שיסכימו איתך - אתה במקום הלא נכון.
מה הרעיון לשאול לדעתם של אחרים ואז לשלול כל תשובה שלא נראית לך?
שאלת שאלה?
קבל כל תגובה בתודה שמישהו מתייחס ברצינות לשאלתך, גם אם אתה לא מסכים עם התשובה.

עכשיו לתגובותיך אחת אחת.
KY לא טען שהוא מבין. שוב, הוא נתן את דעתו.
לאחר שאתה לומד אומנויות לחימה אתה מתחיל להיות יותר מודע שסכין זה לא כ"כ קל לעצור, ואגרוף לפנים יכול להפיל אותך גם אם זה אגרוף חלש, אם אתה בלחץ או אם האגרוף פוגע במקום הנכון.
לא סתם אנשים שלומדים אומנויות לחימה בצורה רצינית לא ממהרים לקטטות. בדר"כ אין סיבה לריב בשביל כבוד.
נכון שבשביל חברים אני תומך ברעיון של להגן עליהם באש ובמים, אבל אם אפשר להתחמק ורק לחטוף קללות (לדוגמה) זה עדיף מאשר להתעסק עם אנשים שאתה לא מכיר.
גם אם אתה יכול לפוצץ את כולם בשניות תמיד צריך לחשוב "מה אם?", ובכלל לחשוב על הנזק שתעשה להם. אלו רק ילדים מפגרים. אין סיבה שתחטוף על זה למשל מהמשטרה או מגורמים אחרים.

כן נשמע הזוי, מאוד הזוי.

הוא לא קורא לעצמו לוחם. הוא רוצה לעבוד קשה בשביל התואר. ולא סתם לקרוא לעצמו "לוחם" כי הוא מחפש מכות או לומד אומנות לחימה.
לוחם הוא יותר מאחד שנלחם או לומד חודש, עשור, דור של שנים אומנויות לחימה.
זה אופי, זה ייחוד. וזה בטח לא אדם שמחפש לריב.
(אבל KY אם אתה מדבר באמת תדבר בשם עצמך, אתה אולי לא קורא לעצמך לוחם אבל אחרים אולי כן. ואי אפשר לקבוע לאחרים מה הם, מכיוון שאתה לא יודע מה הם).

בקשר לתגובה השנייה (אתה חייב ללמוד לערוך הודעות ולקבץ אותן).
תפסיק להתגונן. אתה ישר בא בדעה של "אם אתה לא חושב כמוני אתה לא חבר", "אם אתה לא חושב כמוני אתה לא לוחם".
צדיק אתה לא, ואתה גם טועה כמו כל בני האדם.
במועדון, כמובן תלוי ליד מה אתה נמצא (אם ליד הבר או באמצע רחבת הריקודים).
גם אם אתה ברחבת הריקודים מאוד קשה ללכת מכות בגלל כל האנשים באזור.
ואם כבר בנושא, תמיד תוכל לדחוף (באלגנטיות כמובן) או להתגונן בעזרת האנשים מסביבך.
בוא תלמד אתה משהו (באמת מתוך רצון טוב ולא מתוך התנשאות):
כל הכבוד שאתה רוצה להיכנס לקרב פנים אל פנים בכבוד. ז"א אחד על אחד ובלי חפצים. באמת שכל הכבוד.
אבל, בשביל הביטחון האישי שלך אתה חייב להבין שרוב האנשים הולכים מכות מלוכלך. תלמד גם אתה לעשות את זה.
בסופו של דבר, אם תלך מכות עם ערס שאתה יכול לתת לו אגרוף אחד ולהוריד אותו, והוא פתאום משום מקום יזרוק עליך בלטה לראש ויהרוג אותך, זה לא משנה איזה לוחם גדול היית ואיזה יתרון היה לך ואיזה אדם של כבוד היית. עכשיו אתה מת. הוא חיי. הוא ניצח. נקודה.
בסוף של יום משנה מי נשאר על הרגליים. זה ממש נכון ואמיתי.
גם אם הוא לא יהרוג, וישבור לך משהו, לא חבל?
לא עדיף לסיים את זה בצורה הכי פחות פוגעת עבורך?
בשביל אגו אתה רוצה להסתכן ולריב עם אדם מסויים בדרך של "כבוד", רק בשביל להוכיח לעצמך שאתה יכול?
בשביל מה?
סתם תפגע בעצמך.

בקשר לתגובה השלישית.
כמובן זה תלוי ברמה של הלוחם.
אומנויות לחימה זה לא קסם.
אם מקיפים אותך 7 איש, אתה לא רואה לפחות 3 והם בינתיים יכולים לתקוף מאחור, בזמן שאתה מטפל בשניים או אפילו שלושה אנשים.

קח את זה בתור ביקורת בונה ודעה אישית שלי בלבד.
אני קורא את הודעותיך ועונה לך בראש שקול. נסה לעשות אותו דבר. ואם תוכל לתקן או להוסיף משהו אני אשמח.
בלי תגובות ילדותיות של:

"אתה לא מבין כלום" וכו'.

יום טוב אכן.

* באיזו אומנות אתה מתאמן אם אפשר לדעת?

חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 13:11
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סתמישהו שמתחילה ב "מה הייתם עוושים במצב של .."

10 ילדים? שם זין ובורח מה זאת אומרת יזיינו אותנו
יוצא לפעמיים שאתה הולך לבד רק עם חברה שלך למועדון מישהו פה אמר למעלה אל תלך בלי 5 ילדים אם אתה רוצה ללכת עם ילדה מה אתה בסדר?
אל תסבך במועדון בחיים שלך כי מניסיון כולם שם מכירים את כולם תאמין לי אם אתה מתחיל עם אחד תמיד יבוא הערס שבא לו לבעוט במישהו ובמי בא לו לבעוט אם לא בך?? ועם הערס הזה יש לו חברים...
שגם להם מה לשחרר כמה אגרופים פתאום... אז במי אם לא בך?? בסוף יוצא שחצי מועדון הביא לך מכות
ואם יש לך הזדמנות לזוז בכלל במועדון תביא כל דבר אפילו אקדח רק לשמור על עצמך שלם כי לא יספיק לך בקבוק אחד כי לפחות 10 ילדים יבואו אליך, אנשים סתם לא יבואו ויציקו לך הם יציקו לך כי הם יודעים שאם אתה פותח פה עוד 20 יבואו יקפצו עליך... שמע לי אחי גם אם תמצא אקדח שווה לך להישתמש בו

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

נערך לאחרונה ע"י karate kid בתאריך 20-02-2006 בשעה 13:18.
חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 14:18
  idan_m idan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
ל-karate kid
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "10 ילדים? שם זין ובורח מה זאת..."

מזאת אומרת אם תמצא אקדח שווה לך להשתמש בו?איפה בדיוק תמצא אקדח במועדון?
וחוץ מזה זה אפשרי להבריח 10 ערסים שתוקפים אותך,אפשר גם לנצח אותם בקרב,נכון זה קשה מאוד וצריך להיות לוחם ממש טוב אבל עדיין זה אפשרי.
כשאתה נמצא בסיטואציה שעומדים מולך 10 ערסים רוב הסכויים שקודם אחד יתקוף אותך ואם יראו שאתה יותר חזק ממנו הם יעזרו לו כי הם לא "מפקירים" אבל שהם רואים שאתה מוריד את החבר "הסוס" שלהם בתנועה אחת, הורדתה את כל מד האומץ שלהם ל-0.
עוד דוגמא טובה:תחשוב שאתה אחד מהערסים ואתה רואה שהחבר "הסוס" שלך תוקף את הבן אדם והבן אדם מוריד אותו בתנועה אחת לריצפה ושהוא מלא בדם,אז עדיין יהיה לך אומץ לתקוף אותו?
וכמובן שיכול לקרות מצב שכל ה-10 תוקפים ביחד,זה אפשרי לנצח אותם אבל עדיין קשה מאוד ואתה צריך להיות לוחם ממש ממש טוב ולא איזה אחד שמיתאמן איזה שנה והוא חושב שהוא יכול לגמור על כל אחד
זו דעתי בנושא ותגובות כמו "מה פיתאום זה לא ככה זה הולך ככה..." וכאלה עדיף שלא תגיבו כי זה סתם יתפתח לויכוח של חודש..

חזרה לפורום
ישן 21-02-2006, 11:28
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "10 ילדים? שם זין ובורח מה זאת..."

בדרך כלל, שמדובר בערסים ולא ברוסים (בלי להכליל, הם אנשים שלא נרתעים בקלות) אז בדר"כ ברגע שהראשון שהתקרב אליך על הריצפה או שניפצת עליו בקבוק - רואים אותך בתור משוגע, וזה תמיד טוב להציג את עצמך ככה בפני אנשים בעלי שכל קטן. הם כמו חיות. מבינים רק את "ריקוד הקוף" למי שמכיר, השאר לא יתקרבו אליך, כי הם יהססו.
זה הזמן או לברוח או להיכנס בהם עד הסוף, כי תוך זמן מה הם יתעשתו.
פשוט תלוי מי האוייב ומה המצב, כמו בכל קרב בחיים.

תמיד תזכרו, שאחרי שהכנסתם מכות גם לחמישים ערסים קטנים, תמיד יבוא השומר המאוד גדול, עם עוד כמה שומרים מאוד גדולים שלא בדיוק מעניין אותם מי התחיל, הם פשוט יזרקו את כולם החוצה בצורה הכי אלימה שיש.
ככה גם לא תיכנסו למועדון וגם יש לכם בעיות עם אנשים מאוד גדולים.
וגם אם תצליחו להרביץ לשומרים כבר אפשר לדפוק אתכם במשטרה.
אני מדבר על "מה אם".
כמובן שאם מישהו חשוב לי נמצא בצרה, מצידי לתת מכות לכל המועדון, לשומרים ולמנהל גם. אם אפשר שלא אז לא. אבל אם כן אז המשקאות חופשי, עליהם.

חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 16:16
  KY- KY- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
אני עוד לא מבין למה תקפת אותי.

לא תקפתי אותך, אני לא מבין למה אתה מתעצבן.

ואני לא קורא לעצמי לוחם, וגם אף אחד פה לא לוחם.

למילה לוחם יש משמעות, ולוחם זה לא רק מי שמתאמן כמה שנים באומנות לחימה. שאל את המאמן שלך.

דבר שלישי, אחרי שקופצים עליך כמה אנשים ביחד, אז תבין למה אני מתכוון.

עוד משהו, זה לא שאני לא בטוח בעצמי ובאומנות שאני עושה, אני פשוט מסתכל על המציאות.

אני מרוצה מהאומנות שאני עושה, ויחד עם זה אני מתרחק ממכות ומצרות. הרבה זמן לא רבתי מכות, כי אני נמנע מזה.

אם תרביץ למישהו שאתה לא מכיר, אתה לא יודע מי הוא הולך להביא מחר ומי יחכה לך ליד הבית כשתחזור מבית הספר.
אתה יכול להדקר בהפתעה או שכמה יעלו עליך ויפוצצו לך את הצורה, לא חבל ? לכן אני נמנע מדברים כאלה.
אני מעדיף לספוג קללות מאשר לקחת סיכון שיכול להגמר בדקירה.

תנסה גם להקשיב לאחרים.

אני רק מנסה להראות לך דברים שאולי אתה לא מבין, ואם יש מקל בסביבה או משהו כזה, תשתמש בו להגן על החברים שלך.

עוד משהו, אני תמיד מגן על החברים שלי, לא משנה מה. ואם אין מקל או נשק ברשותי, אני משתמש באומנות. לא בתקווה שאני יביס את כולם, אלה בתיקווה שאני אוכל לפחות לעזור לו לא לקבל את כל המכות, ולך תדע , אולי בפוקס ננצח.

אז TAKE IT EASY ואל תתפרץ עליי ותתחיל להגיד עליי דברים לא נכונים להסיק דברים שגויים. לא תקפתי אותך, תרגע חביבי, אני רק מראה לך את המציאות. בין אם אתה אוהב את זה , לבין לא.

אני מדבר אייתך בחיוך וכמו שSVS1 אמר, זה פורום, אנחנו לא מתווכחים פה, ולא משווים ביניינו ולא תוקפים, אלה לומדים אחד מן השני.

נערך לאחרונה ע"י KY- בתאריך 20-02-2006 בשעה 16:35.
חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 21:26
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
אחי אתה כנראה לו מכיר אותי
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "למקס"

אני וחברים שלי באמת לא תפוסים שהולכים מכות ואוהבים ללכת מכות
ובהחלט הייתי מגדיר אותנו כאנשים שמתרחקים מין אלימות
אבל ברגע שמישהו יגע בהם או יפגע בהם וידקרו אחד מהם
קודם כול מזמין משטרה (אני יודע שלוקח לה לבוא בערך 5-10 דקות לזירת האירוע)
בזמן הזה אני לוקח מקל ומשנה לבן אדם שנגע בחברים שלי את הצורה
אם אני לא יעשה ככה ויעזור להם אני התחרט על זה כול חיי
אני חושב שכול אחד היה עושה ככה שמע כול עוד שאני יודע
שחברים שלי אנשים טובים אני מוכן להקריב את נשמתי בישבלהם
אם היו לי חברים ערסים הייתי אומר להם להסתדר בעצמם אבל באמת שחברים
שלי לפחות אני מגדיר אותם ככה כאנשים טובים ואני לא יתן שיפגעו בהם
בכלל אם אני הראה בן אדם ברחוב שינסו לדקור אותו והוא יצטרך עזרה
אני העזור לו אין בכוחו של אף אדם לגזור גזר דין כלפי מישהו
אני פשוט שונא ערסים אתה יודע למה הם דוקרים ?
כי הם יודעים שהם חלשים ובאגרוף אחד אפשר לחתוך אותם לשניים
הם פועלים מרוב פחד אני עוד לא ראיתי בן אדם שמכבד את עצמו דוקר אנשים
כול הערסים האלה פחדנים תזכור את המילה הזאת פחדנים
אם היה להם באמת אומץ הם לא היו מסתובבים אם סכין
אתה פשוט צריך להראות להם לא לעבור את הגבול איתם
בכלל ברגע שאתה מגיע למצב של קרב ואתה רואה שיש לך תיפוס אם אדם "משוגע"
תו לו להתקרב ותשתמש ביתרון ההפתעה שחרר לו בעיטה לביצים אגרוף לפני
שיפול על הריצפה לפחות כמה דקות ולך מין המקום על תיתן לו לשלוף את הסכין
זה הכלל שאני חושב הכי טוב ואם הוא שולף ברח או חפש מקל ופרק אותו

נערך לאחרונה ע"י max-max בתאריך 20-02-2006 בשעה 21:30.
חזרה לפורום
ישן 21-02-2006, 12:02

יש הרבה במה שאתה אומר ..

בדרך כלל במצבים כאלו רוב האנשים שפוגשים בכאלו, או במקרה שלנו ילדים, נלחצים מאד.
לא כולם יודעים להיות במצב של "קור-רוח", ולדעת איך להתנהג בהתאם למצב.
נכון, צריך להתעלם ואפילו רצוי מאד. ואם כבר נתקלת אני מסכים ב-100% עם mokaw בקטע הזה.
לא הייתי מסכן את חיי בשביל 20 שקל שלא שווים את זה, ואני בטוח שגם לא אפחד מכם.
אז תצא לכמה דק' "פחדן", וזה שווה את זה.

אגב, אל תשוו את זה למקרה שלי היה במועדון בכלל או משהו כזה .. כי זו סביבה אחרת, ומקרה שונה לגמרי.

בכל מקרה, אני שמח מאד שפתחתי את השרשור הזה, וכל אחד אומר את דעתו במצבים שכאלו.
סה"כ אין מריבות או משהו כזה, ודנים פה בשיחות מאד מעניינות.

שיהיה לכם המשך יום טוב.
(=
חזרה לפורום
ישן 21-02-2006, 14:03

לעידן ..

דבר ראשון תודה רבה על המחמאות.
דבר שני, אני משתמש רק בטכניקה שאני לומד, הרי בשביל מה אני הולך לאימונים ? ..
דבר שלישי - אני לא מהאלו שמחפשים מכות במועדונים או ברחוב כדי להראות מה שאני לומד או יודע ..
אבל כשאין ברירה, משתמשים !
אני לא לומד את זה בשביל "היופי", אלא בשביל עצמי להתגוננות ובכלל בשביל הכיף ..
אני סה"כ בן 18 ואני ממש אוהב את זה, ואם תיהיה לי את האפשרות בע"ה, אני אנסה להוציא ספורטאי מצטיין כדי לעלות ל-3 שנים של קרבות זירה !
זה כבר לא ממש תלוי בי, אבל אני אשתדל לעשות הכל בשביל לקבל את זה.
אגב, אני אחזור על זה שוב .. אני מתאמן סה"כ 3 שנים באיגרוף תאילנדי מסורתי.
יש לי ניסיון של שנה וחצי מלחימה משולבת (קארטה, איגרוף תאילנדי), ועוד ניסיון של שנה בקרב מגע (ק.מ.י) עם גיא דאר מר"ג.

סה"כ, אני משקיע ואוהב מאד את מה שאני עושה, ומשקיע גם מעבר לאימונים.
שיהיה לך אחלה של יום בחור.
(=
חזרה לפורום
ישן 21-02-2006, 14:19
  idan_m idan_m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
שתי שאלות לסתמישהו
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי סתמישהו שמתחילה ב "לעידן .."

אם זה באמת נכון מה שספרת עם הרוסים שאתה וחבר שלך נצחתם אותם והם היו 10 אז יש לי שני שאלות אליך:
1.בקרב באיזו אומנות לחימה השתמשת?
2.התנועות בקרב באות לך באופן טבעי?(חסימות התקפות,הכוונה בלי לחשוב עליהם)?
ו-לדעתי איגרוף תילאנדי יכול להיות יעיל ברחוב אבל לא כמו סתם דוגמא קונג פו וקרב מגע ,כי אין בו הגנה נגד כלי נשק,עבודת קרקע(גם בקונג פו אין אבל עובדים קשה בשביל לא להגיע לקרקע וכשמגיעים קמים כמה שיותר מהר למרות שיכול להיות שיש בקונג פו סגננות עם עבודת קרקע,לך תדע הניסתרות?),ולחימה מול מספר אנשים.
וסליחה אם עשיתי טעות כי שמעתי שבאיגרוף תילאנדי מסורתי יש גם בריחים והטלות ועבודה מול כלי נשק ,זה נכון?
חזרה לפורום
ישן 21-02-2006, 19:00

אז ככה עידן ...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי idan_m שמתחילה ב "שתי שאלות לסתמישהו"

לגבי המכות, לא אמרתי שניצחנו אותם ולא יודע ממש איפה שמת לב שכתבתי את זה, כי לא כתבתי את זה ! סה"כ ציינתי שיצא לי להתקל בכזה מקרה עם עוד חבר.

לגבי האומנות שאני לומד כרגע, אכן היא מאד שימושית לרחוב כיום.
ההגנות והחסימות באות לי לבד (כאינסטינטים).
ונכון, בשלבים מאוחרים יותר מדובר כבר בהגנות נגד כלי נשק ושימוש בכלי נשק במסורתי.
ויש גם קאטות, וכל מיני שילובים של הטלות ובריחים.

אני אישית עדיין לא הגעתי לשלב הזה של הקאטות והכלי נשק וכל מה שציינת בהודעה שלך.
אבל מקווה להגיע אל זה בשלב מאוחר יותר.
הכל תלוי בהתמדה ובקצב הלימוד.

בכל מקרה, לפי דעתי איגרוף תאילנדי ממש שימושי לרחוב כיום, ובכלליות אומנות לחימה יותר ספורטיבית (קרבות זירה) בעיקר, וכושר גופני ברמה גבוהה.

יום טוב.
(=
חזרה לפורום
ישן 21-02-2006, 16:06
  elyasaft elyasaft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.05
שלח הודעה דרך MSN אל elyasaft
אחים שלי,אני רוצה לכתוב כמה דברים,תקראו...

דבר ראשון... אני באמת באמת חושב שלא צריכות להיות פה מריבות ובלאגנים, בהס"כ כולנו פה בגלל התחביב שלנו שזה אומנויות לחימה,שבאו לקדם אותנו ולא לקחת אותנו אחורה אז לפני שאתם כותבים משהו שבא לרדת על הכותב השני, תחשבו שניה.....

דבר שני... קטטות במועדון או כל דבר אחר- תארו בעיקרון כולם פה יודעים שצריך להמנע כמה שיותר מללכת מכות, גם אם השפילו אותי, קיללו אותי, צעקו עלי וכל דבר אחר, כל עוד לא תוקפים אותכם ואתם לא בסכנה תתרקחו ממכות ותשתדלו לא להיות בסכנה. אם תופסים את חבר שלכם תשתדלו לעזור כמה שאתם יכולים... אבל הדבר הכי חשוב שאני רוצה לכתוב פה- עדיף להיות פחדן חי מאשר גבר מת!

זה לא חכמה לחשוב שאתה גבר גדול וללכת מכות עם כל העולם ולא להשתמש בשום דבר שמסביב! גם אם אתה תקרא פחדן, מישהו יוציא עלייך סכין תן לו כסא או מקל בראש בלי להתחשבן...

קיצר תשמרו על עצמכם ובהצלחה...

חזרה לפורום
ישן 21-02-2006, 17:16
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
צודק
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "אחים שלי,אני רוצה לכתוב כמה דברים,תקראו..."

המאמן שלי אמר לי בדיוק את אותו דבר
הוא סיפר לי שפעם הוא קיבל סטירה והוא לא החזיר הוא פשוט המשיך ללכת
בהתחלה חשבתי שהוא פחדן אבל אחרי זה הבנתי שהוא חכם ואמיץ הרבה יותר מי מה שחשבתי
הרי האמן שלי יכול להרוג בן אדם שלא מנוסה באומניות לחימה תוך 10 שניות
הוא יודע את זה לכן הוא מעדיף ללכת משם ולא להסתבך
התלמיד של מאמן שלי חגורה שחורה דאן 2 משהו ענק באמת תראו אותו אתם משקשקים
שילם למאמן שלי על שיעור פרטי בשביל לעשות נגדו קרב
בקיצור הוא חשב שהוא ינצח בקרב כי הוא דאן 2 ופי שתיים מהמאמן שלי
למחרת שהיה אמיון התלמיד בא כולו סימנים סגולים בבטן בידיים ברגליים
חבל על הזמן ולמאמן שלי לא היה אפילו סריטה
זה רק מראה כמה האדם הוא דגול לחטוף סטירה מי בן אדם ולספוג אותה
לא כולם היו עושים את זה
חזרה לפורום
ישן 22-02-2006, 12:04

תראו ...

לגבי הקרבות, באמת עדיף שלא, כי אפשר להיפצע ולגרום נזקים אחד לשני ..
אבל מישהו שעוסק באומנות לחימה כמו טאיקוואנדו למשל, יכול "להרגיש" מישהו שעוסק באותה אומנות הלחימה.
אני למשל, מתאמן באיגרוף תאילנדי, והייתי שמח לעשות קרב סימונים (נגיעות קלות בגוף) עם מיגון מלא, שזה לפי דעתי עוד איכשהו אפשרי.

צריך לתאם כבר לגבי פסח איזה מפגש קטן באיזה פארק או משהו שלכולם יהיה נוח להגיע אליו.
פשוט נפתח שרשור חדש לגבי מפגש פורום, ושם כל אחד יכתוב מאיפה הוא, והמלצה של מקום שנראה לו מתאים.
לי אישית יש כמה אופציות טובות למקום אימון באיזור המרכז.
אבל יש עוד הרבה על מה לדבר ..
אז קדימה תתחילו לעלות את הנושא, ולמי שמתאים הנושא רק שירשום !

יום טוב לכולם.
(=
חזרה לפורום
ישן 22-02-2006, 15:33

נו ..

וזה בידיוק מה שאני אמרתי לגבי הקרבות .. "קרבות סימונים" בלבד.
ומזה קרבות עד שמישהו "יקיש שלוש פעמים על הריצפה" ושיכנע .. או על זמן ..
אנחנו לא באים לרצוח אחד את השני, או להתלהב ולהראות מה כל אחד מאיתנו יודע, בשביל להראות איזו אומנות לחימה הכי טובה בעצם ... ב-ו-ל-ש-י-ט !

אנחנו עובדים במטרה ללמד ולעזור אחד לשני, לתקן, ללמד ולהסביר דברים חדשים ..
זוהי בעצם המטרה וכל הכיף, שכל אחד ילמד את השני מה שהוא יודע .. אם זה בטכניקה, הטלות, בריחים, נקודות תורפה, קרבות וכו' וכו' ...

ככה לפחות אני חושב, אם מישהו לא מסכים אית רק שיגיד !

עכשיו לגבי ההסכמה, נכון לפי דעתי צריך אישור מלא מ-FULL METAL.
זה בכל זאת הפורום שלו, והוא כאן זה שקובע.

התחלנו לדבר על זה באיי סי קיו, אבל יש עוד הרבה על מה לדבר ..

יאללה עפתי לאימון, שיהיה לכם יום טוב
(=
חזרה לפורום
ישן 22-02-2006, 16:12
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
חברים וחברות..
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי סתמישהו שמתחילה ב "נו .."

דבר ראשון, הפורום ממש לא שלי, אני רק מנהל כאן
דבר שני, אני מציע בפסח. במרץ פשוט אני קצת לחוץ.
מה אתם אומרים?
ד"א, אני עדיין לא מדבר בכלל על מה שיילך במפגש, אם זה למידה או סתם פגישה של כולם, כי זה עדיין לא הוחלט, יש המון מה לברר בנושא ולהתייעץ עליו. בינתיים, השאלה שלי היא על זמן המפגש. אל תענו עכשיו (!) אני אפתח סקר במיוחד בשביל זה.

רציתי לעשות את זה לפחות אחרי פורים.. אבל אני רואה שאתם לוחצים (ובצדק!) אז אני כבר אפרסם היום.
שוב, לא לענות כאן. כל התגובות, לאשכול המיוחד שייפתח בקרוב!

יום טוב אנשים

חזרה לפורום
ישן 27-02-2006, 21:23
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05

שמעי idan_m, מה שאמרתי זה לא שאף אחד לא יכול לגבור על 10 איש
ברור שאפשר תכלס... מורי-אושיבה סנסאי לקח 50 שוטרים אמריקאים... שזה כמו בוריס... הר אדם
אבל אנחנו פה בישראל בגיל שלנו (13-20) אני עדין לא ראיתי תאיש שיקח 10 איש ועוד כמו שאמרתי למעלה. אם פתאום לערס יבוא לתת בעיטה למישהו שבדיוק הולך מכות? למי הוא איתן אם לא לך?! בטח שלך ככה חצי מועדון יוצא שנותן לך מכות בסוף כי למי יתנו מכות לך או לערס עם עוד 10 איש, אחד לא יבוא עליך תאמין לי אחי ותאמין לי אני יוצא הרבה ורואה. זה לא יגמר עם מישהו אחד עליך, הרבה שיכורים במועדונים אכפת להם נראה לך ללכת מכות? יש שם אנשים שנכנסים חינם ובאים רק בשביל ללכת מכות אחי זה לא ככה יאללה תפוצצו אחד תשני "אחד על אחד" בשבילם זה כמו חיים ומוות הם לא ישאירו אותך בלי כאבים סמוך עלי
ולא אמרתי לך לחפש אקדח ומה איפה תמצא אקדח מהכיס מה זה השאלה המפגרת הזאת אחי זה די היה בצחוק אני היתכוונתי שתיקח כל כלי נשק שביכולתך לקחת ותישתמש בו בכוונה הקצנתי את זה :S אם לא הבנת

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר