לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2006, 21:39
  ori@r.a.m ori@r.a.m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
צ'י וכל מה שמסביבו..

שבוע טוב לכולם
אחרי קצת סיבוב בפורום ראיתי הרבה דיבורים על צ'י, כל הקטע של אנרגייה פנימית ושזה באמת משפיע על היכולות של הגוף.
בקיצור, אני קצת רוצה לדעת על זה יותר, דבר ראשון, אם לבד בבית באימונים מיוחדים אני יכול "להפעיל" את הצ'י? וכאשר אני מפעיל אותו, אני אמור להרגיש שונה?
עוד משהו, אני לומד טיקאוונדו, ואחרי האימון שלנו אבא של המאמן שלי מאמן קבוצת קארטה, אני לא ממש מנוסה בקארטה ואני לא בטוח שלמה שאני מתכוון קוראים לזה ככה, אבל יש את הקאטות האלה (שוב, אני לא בטוח שקוראים לזה ככה), שבעצם עומדים במקום ועושים כל מיני תנועות עם נשיפות וכו'.. כל התנועות האלה הם בעצם משחררות צ'י? אם לא אז למה זה מיועד?
לפני שנה בערך למדתי חלק מהתנועות האלה (שכרגע אני לא זוכר) וגם אז לא הייתי בטוח למה הן..
בכל מקרה, הייתי רוצה לדעת על זה קצת יותר, אם יש תנועות מיוחדות שאני יכול ללמוד לבד ולעשות בבית ושאני באמת ירגיש את השיפור (או כמו שהבנתי זה די מרגיע, כמו מדיטציה).
ובכלליות, עם הצ'י באמת משפיע מבחינה גדולה על המכות והכושר הגופני בחיי היום יום?

תודה רבה מראש לעונים
חזרה לפורום
ישן 26-02-2006, 00:06
  full metal full metal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori@r.a.m שמתחילה ב "צ'י וכל מה שמסביבו.."

דבר ראשון, תעשה חיפוש בפורום בנושא צ'י, תמצא המון ממצאים ואולי תשובות לשאלות שלך.

דבר שני, אני לא חושב שיש מישהו פה בפורום, ואולי אפילו בארץ שבאמת מתמחה בצ'י. אני גם לא חושב שאפשר להתמחות בזה.

בוא אני אתן לך דוגמא... אולי זה קצת יעזור.
אני יודע שפעם אחת בלבד אני הצלחתי להשתמש באנרגיה נוספת להגיע לאיזשהי נקודה שבכוחי הרגיל, לא הייתי מגיע אליה. אני ממש לא יודע להסביר. אני לא מבין בזה, ולמען האמת אני לא הכי מאמין בזה. אבל אני יודע שהייתה באותו רגע בגופי אנרגיה אחרת שאיתה הצלחתי להשיג את מה שגופי לא היה יכול להשיג ללא האנרגיה הנוספת הזו.
אני בטוח שזה קרה... אבל אני לא יודע איך ואולי זו טעות.

מצד שני... אני לא יודע אם אתה מכיר את זה... אבל לפעמים כשאתה הולך לאימון ואתה סחוט מעייפות... וכשאתה מגיע לאימון פתאום אתה מרגיש רענן לגמרי עם כוחות מחודשים. מכיר?
אני יודע שזה קורה להרבה אנשים... וזה מוזר, הרי מאיפה לעזאזל מגיעה האנרגיה הזו? אולי זה צ'י?
אין לי מושג. אלו רק השערות, ואני בטוח שגם כל מה שיענו לך כאן, גם אלו השערות בלבד.

חזרה לפורום
ישן 27-02-2006, 12:40
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ori@r.a.m שמתחילה ב "צ'י וכל מה שמסביבו.."

אם תחפש צ'יי בגוגל תמצא טאי צ'יי ועוד שטויות.
חפש באנגלית CHI או QI
וFULL METAL
זה ממש לא נכון שאין אנשים בארץ שמבינים בתחום, אין דבר כזה מומחה
צ'יי זה אנרגיה אין מומחה באנרגיה אבל יש מספיק מומחים בטאי צ'יי כגון ניר מלאחי שהוא לומד ומלמד טאי צ'יי מגיל קטן מאוד, אני יכול להגיד לך בן אדם כמו דוד שלי בלי להשוויץ מבין לא רע בתחום לאחר שנים של עיסוק בטאי צ'יי ורפואה סינית. אל תגיד סתם בבקשה.
ולשאלותך אורי.
1) צ'יי כמו שאמרתי זה אנרגיה כל תזוזה קטנה שלך מזרימה אנרגיה למקום לתזוזה
2) כאשר אתה מפעיל אותו אתה מרגיש שונה כן, אתה מרגיש חום (אנרגיה מתלווה בחום)
אתה מרגיש כזה נמלים ביד חום פנימי דיי חזק (לפי הרמה שלך)
3) אני לא יודע על מה אתה מתכוון אבל בתור אחר שעוסק בטאי צ'יי וגם בקראטה אני חושב שכן
זה להזרמת הצ'יי קראטה דיי עוסק בצ'יי בכל תנועת הפופיק (מרכז הצ'יי)
אפשר להיתאמן בצ'יי בבית זה לא קשה צריך לדעת רק מה לעשות זה ממש לא בעיה תוכל נכון תעשה נשימות ויהיה טוב
אם אתה רוצה עוד מידע אני עשיתי פוסט זה כנראה בדף מספר 2 או 3 אולי בדף הזה גם...
כתבתי כמעט הכל על צ'יי מקווא שתהנה אם לא מצאת שלח לי הודעה אני אביא לינק. לא בעיה למצוא זה באחד הדפים

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר