לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2006, 14:14
  Dark-Eye Dark-Eye אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
הבושה שלי גומרת אותי

אני ממש במצב נואש אני בן 20 והחברה הראשונה שלי היתה רק בגיל-14
הייתי ממש ביישן והיתה לי חברה אבל נפרדנו,מאז לא היתה לי אף פעם חברה
אני נראה טוב ומלא אומרים לי את זה,אפילו מתחילות איתי בנות, ואני פשוט לא זורם
לא יוצאות לי המילים מהפה.
חברים שלי אומרים לי מה אה צריך להתבייש תראה מתחילות איתך הלוואי עלינו
אני כבר מתוסכל אני מת שתהיה לי חברה אני בן אדם אוהב עם מלא רגש ואני נותן לבחורה
את כולי בקשר,מה שהדבר שהכי מטומטם שעשיתי שממש מגדיר את מצבי כנואש
נכנסתי בפלאפון לאתר-LOVE ME וקיוויתי "להכיר" "למצוא" שם בחורה,היכרתי בחורה
אחת ודיברנו כמעט חצי שנה,וכמעט נפגשנו פעמיים בגלגל הבושה שלי זה לא ייצא בכלל לא ראיתי
אותה מעולם אפילו לא תמונה שלה ואני נקשרתי אליה בסוף היא אמרה לי שיש לה מישהו אחרי שהיא
ניתקה לי אינספור פעמים ואני לא הבנתי למה ובאותו היום היא אמרה לי מה אתה חושב שבאמת יש לי
מישהו אמרתי לה תחליטי את מצד אחד אומרת שאני הגבר של החיים שלך (היא ראתה תתמונה שלי וסירבה לתת לי תמונה) היא אמרה שאני חתיך, ומשגעת אותי בטלפון 5 שעות כל יום (על חשבונה עד שהיה לי פצע באוזן) ומצד שני את מנתקת לי אינספור פעמים בלי שום סיבה, מה אני יכול לעשות כדי לזרום או ליזום עם בחורות כי אני מתבייש ולגילי בושה זה משהו לא נורמלי תראו לאן הגעתי כדי שאני יהיה בקשר אין לי ידידות,ולא היו לא מעולם ואני כל כך מיואש עד שאני אומר לעולם אני לא יתחתן ולא תהיה לי חברה כי אני רואה מכוערים שיש להם בחורות יפות ולי אין כלום,אפילו חשבתי על להתאבד בגלל זה אחים שלי תעזרו לי בבקשה אני חדש בפורום ואני מקווה למצוא ישועה מהפורום הזה !!!!! (במקרה הגעתי לכאן כי חיפשתי ערך בגוגל איך לא להתבייש ומצאתי תפורום....בתודה לכולם!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2006, 19:21
  Dark-Eye Dark-Eye אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי reason שמתחילה ב "דבר ראשון והכי חשוב התאבדות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי reason
דבר ראשון והכי חשוב התאבדות בחיים זה לא הפתרון, אולי זה יביא לך הקלה מהחיים אבל אתה לא יכול לשאר איך זה יפגע בסביבה שלך.
דבר שני אני מבין אותך גם אני מאוד ביישן, ויש לי כרגע כמה ידידות ממש טובות, אבל הן ידידות שלי לא מיוזמתי כי אם זה היה תלוי בי הייתי מתבייש מידי, אני מקווה שהבנת.
ככה שתבין אתה לא לבד בסירה הזאת, קראתי לא ממזמן על קורסים לבנים שעוזרים בכל הנושא הזה, זה מאוד יכול לעזור לך.
אין תרופת פלא נגד ביישנות (חבל!!!)

מה אני יעשה אחי תראה לאיזה מכוערים יש חברות יפות ולא לא היתה מגיל 14
ואני מת שתהיה לי חברה כי אני רוצה מישהי שאני יוכל לאהוב אותה ושהיא תחזיר לי
כי אני טיפוס אוהב!!! ורומנטי

ישן 19-02-2006, 20:21
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אתה חמוד.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark-Eye שמתחילה ב "הבושה שלי גומרת אותי"

לק"י

וזה לא עניין של יופי..עניין של אופי.קודם כל תלמד לדבר,גם אם אתה מתבייש,תדבר,תחשוב שאתה מדבר עם חבר,תזרום פשוט.אין לך ברירה..ואל תדאג,לא דואגת לך.אז מה אם אתה קצת ביישן?זה לא גוזר עלייך גזר דין מוות-אין חתונה.שטויות.יש המון סיפורים על ביישנים ששלחו מכתבים לבחורה שישבה לידם ברכבת,או כל מיני דברים כאלה.זה חמוד בחור ביישן,ואני מאמינה שאין לך מה להתבייש בעצמך,רק תאזור קצת אומץ והכל יסתדר.המשך יום נפלא..

ישן 21-02-2006, 23:33
  bikerboy bikerboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark-Eye שמתחילה ב "הבושה שלי גומרת אותי"

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך בתור אחד שפעם היה ביישן והיות כבר לא!

זה ככה:
אני רוצה שכל יום תציב לך מטרות מסוימות, כלומר ממחר תישאל לפחות 10 בנות מה השעה.
2) תישאל לפחות 5 בנות כל יום איך להגיע סתם למשל לתחנה המרכזית...
3) זוהי שיטה ממש טובה ואני ניסיתי אותה והיא עזרה לי מאוד, כל יום, אבל באמת כל יום!! תקום בבוקר ותגיד לעצמך את התכונות הטובות שלך, תגיד לעצמך כל יום שאתה לא ביישן ושאתה יכול לגשת ולדבר עם כל בחורה שתירצה, תאמין לי זה יעזור לך, אבל תקפיד להגיד את זה לפחות 3 פעמים ביום, ברגע שתתירגל לעשות כל מה שאמרתי לך אז כל הקטע של הביישנות שלך ייעלם לנצח, תסמוך עליי בקטע הזה בתור אחד שבאמת מבין.

עוד עצה אחת אחרונה:
תנסה מידי פעם יענו לשחק אותה כאילו אתה איזה בחור שהעבודה שלו היא לעשות סקרים לחברה מסוימת, כלומר תיגש לבנות ותישאל אותם שאלות כמו:
אני עובד בחרת אמריקן לייזר ורציתי לישאול אתכן מה אתן מעדיפות:גבר חלק או גבר שעיר?
ואז תעשה את עצמך כאילו או רושם תתשובה שלהן או שבאמת תירשום.................

גבר, אני הייתי איפה שאתה היית, תעשה מה שאמרתי לך והחיים שלך יהיו אחרת, כל מה שאמרתי לך עכשיו זהו מין סוג של אימון כזה ליפני שאתה ניגש באמת לעיקר.... כל מה שאמרתי יעזור לך. עם אתה רוצה עוד עצות כמו איך להתחיל עם בחורות או איך לגשת אליהם , או סתם פסיכולוגיה של נשים, אז דבר איתי

איי סי קיו: 301650016
בהצלחה נשמה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר