לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2006, 17:11
צלמית המשתמש של Rami18
  Rami18 Rami18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Rami18
כולם להצביע בעד קרקעות!

מפלגת קדימה הקימה "חוקיה" כל אחד יכול להציע איזה חוק שבא לו וכל החוקים שיהיו להם את הכי הרבה ביקוש יוגשו כהצעת חוק בכנסת.

יש שם איזה אחד שהציע חוק שכל חייל משוחרר מצה"ל יקבל דונם קרקע בגליל או בנגב!

הינה ציטוט של מה שהוא כתב
"דונם קרקע מתנה לכל חייל קרבי משוחרר וחצי דונם קרקע מתנה לכל חייל עורפי משוחרר בגליל או בנגב. חוק זה יחזק את היישוב העברי בגליל ובנגב, ייתן נקודת פתיחה לחיילים משוחררים טובה יותר בהם יוכלו להקים את ביתם בעתיד וכו'."

לא יכול לצאת רע מהחוק הזה רק טוב, כל חייל איך שהוא משתחרר מקבל קרקע, וואלה תענוג אני מביא מלוח פוקוס איזה צימר ב20 אלף שקל וגר בו על הקרקע שלי בגליל.... אחחח חלום

תחשבו שזה גם ימנע את בריחת הצעירים לחו"ל אחרי השירות הצבאי
ייתן לגליל ולנגב תושבים חדשים איכותיים שרק גמרו את הצבא ועומדים ללמוד, זה יחזק את את פריפריה וכו...

גם אם אתם לא תומכים בקדימה, תנו 5 בהצבעה לחוק הזה כדי שכולנו נרוויח!
קחו דוגמא אישית אני בכלל אצביע לליכוד אני לא סובל את קדימה אבל לא איכפת לי שהחוק הזה יקודם ויתקבל בכנסת ולא איכפת לי ע"י איזו מפלגה העיקר שכולנו נרוויח

הינה, כנסו ל"רשימת החוקים" וזה מקום רביעי (כרגע)
http://www.yallakadima.co.il/rules/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 17:25
צלמית המשתמש של Rami18
  Rami18 Rami18 אינו מחובר  

זה הצעת חוק
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "פוליטיקה!"

לטובת החיילים!!
תשמע אני חושב על עצמי! אחרי 3 שנים ויותר בצבא אני רוצה להתפנק קצת לא?
מגיע לכל חייל שנתן תנשמה לצה"ל שייצא לו משהו כלכלי לפחות מזה

קרקעות היום זה לא זול והינה יש לך הצעת חוק אז למה לא לתמוך?

מה איכפת לי איזו מפלגה הציעה את זה אם קדימה אם ליכוד אם מרצ או אם העבודה
בכל מקרה אני תומך בזה כי זה לטובת החיילים בפרט שמשפיע לטובת המדינה כולה!

(אמרתי כבר שאני לא סובל את קדימה אבל אין קשר לזה ולטובת החיילים! אני מת לקרקע משלי, לחיילים מגיע קצת יותר!)

ישן 20-02-2006, 17:31
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Rami18 שמתחילה ב "זה הצעת חוק"

אז מה! אם לא הבנת, זהו פורום א-פוליטי. הווה אומר - לא מכניסים פוליטיקה לכאן.

ואם אתה חייב, אז בבקשה, ציטוט מדבר המנהל- "פוליטיקה, סרבנות, ותוכנית ההתנתקות- מקומם לא בפורום"

עכשיו ברור?

רוצה לפרסם את זה? בבקשה - יש פורום פוליטיקה ואקטואליה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 20-02-2006, 17:59
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Rami18 שמתחילה ב "אתה לא המנהל פה"

נכון, אין לי סמכות ניהול כאן. אבל אני מציע שלא תתופף על החזה יותר מדי....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 20-02-2006, 18:02
צלמית המשתמש של Rami18
  Rami18 Rami18 אינו מחובר  

חס וחלילה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "נכון, אין לי סמכות..."

הכוונות שלי פה הם רק טובות באמת.
אם אתה לא תומך בזה אין לי בעיה, מכבד כל דיעה.

פשוט לדעתי הנושא הוא קרקעות לחיילים וזה לא ממש קשור לפוליטיקה כמו שזה קשור להאם זה נחוץ לחיילים או לא...

ולראייה אני לא סובל את מפלגת קדימה, פשוט הרעיון הזה הדליק אותי ואני תמיד רציתי שלחיילים יהיו תנאים משופרים עד כמה שאפשר ופתאום אני רואה הצעה כזאת... נדלקו לי העיניים!

שוב פעם
אם המנהל נור או מי שזה יהיה, יחליט לנעול, אין לי בעיה ואני מבקש סליחה (כמו שאמרתי מקודם)
אם לא, אני אשמח

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר