לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2006, 09:33
  ramsalemix ramsalemix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
לפי דעתי ההבדל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ramsalemix שמתחילה ב "שאלה לגבי כרטיסי מסך-אם הוא מתאים למחשב שלי בבקשה תעזרו לי"

כן אני קונה כרטיס מסך בשביל המשחקים
וקודם כל אני לא גיימר שמוכן להשקיע בכרטיסי מסך כמויות כסף ענקיות כמו הכרטיסים של ה 1000 2000 שקל אני רק מעוניין שהמשחקים יעבדו מהר ובגרפיקה יפה ולעומת הג'י פורס אף אקס 5200 נראה לי שאן וידיה לא היו כל כך סתומים(אחרי הכל חברה עולמית לא?) בשביל לייצר ג'י פורס 5500 עם 256 מגה בייט לעומת ה128 של האף אקס אז ה256 מגה האלה זה מה שיעשה את ההבדל במשחקים אם הייתי מתייעץ יותר מידי עם אנשים לגבי הג'י פורס אף אקס 5200 נראה לי שגם לא הייתי קונה אותו עוד 20 שנה כי אחד היה אומר לא כדאי הוא לא משהו אחד כדי במחיר ככה וככה ואני בסוף הייתי אוכל סרט ולא קונה וזהו והינה נכון יש אנשים שלאא מרוצים מהכרטיסי מסך שלהם אבל יש גם חלק שמרוצים מהכרטיסי מסך שלהם כמוני למשל הג'י פורס אף אקס שלי שירת אותי כבר בסביבות שנה בצורה מצוינת משחקים שדרשו יותר זכרון עבדו כמובן בצורה איטית ולא נוחה כי הם דרשו כרטיס של 256 מגה והמשחקים שדרשו 128 מגה פעלו מצוין בגלל שמן הסתם חלק מדרישות המערכת המומלצות של המשחק היו 128 מגה וזה סוג הכרטיס שהיה לי עם 128 מגה והמשחקים שדרשו את זה פעלו פשוט מצוין הכרטיס הזה אצלי כמעט שנה ואני מרוצה ממנו אבל כמו כל אחד כולם בסופו של דבר רוצי ם יותר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2006, 15:57
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
אני לא יודע באיזה משחקים אתה משחק
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ramsalemix שמתחילה ב "לפי דעתי ההבדל..."

אבל הנה כמה עובדות על ה-FX5200 וה-FX5500:
1. לשניהם אותו מס' צינורות עיבוד ו-vertex shadres (בהתאמה - 4 ו-1) ורוחב פס.
2. שניהם כרטיסי מסך ברמה הנמוכה ביותר של חברת NVIDIA, היא מראש כיוונה אותם לשוק הגרפיקה הבסיסית, גם מבחינת יכולות וגם מבחינת תקציב
3. שניהם שייכים לסדרה 5, סדרה ישנה שאינה תומכת בתכונות מתקדמות כמו DX9C.
4. ההבדל היחיד ביניהם הוא גודל הזיכרון.
5. הבדלים בין ביצועי כרטיסי מסך שונים מושפעים הכי מעט מהבדלי הזיכרון. כל התכונות שצויינו לפני כן חשובות יותר (מס' צינורות, יכולות, תכונות שמומשו בחומרה)

באותו מחיר שיעלה לך היום ה-5500 אתה יכול לקנות את ה-6200 שמגיע עם vertex shader נוסף, תומך ב-DX9C, רוחב פס כפול, או אם אתה מעדיף ATI יש לך את ה-9550 שיתרונו הגדול הוא ממשק של 128 ביט (קיים גם בחלק מכרטיסי ה-6200)

בנוסף, אין צורך להוציא 1000 או 2000 ש"ח על כרטיס מסך אם אין לך צורך, אבל כרטיסים טובים מאוד אפשר לקנות גם ב-500-600 ש"ח - לדוגמא 6600 של NVIDIA.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר