לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2006, 14:22
צלמית המשתמש של Rami18
  Rami18 Rami18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Rami18
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rami18 שמתחילה ב "סיכום הסיבוב השני"

אני אתן פה את הדיעה שלי

לפי דעתי הקבוצה המפתיעה של הסיבוב היא: אין! לא ציפיתי מבית"ר ליותר, לא ציפיתי מהפועל ליותר
ותמיד ידעתי שבני יהודה הם אחלה של קבוצה ככה ששום קבוצה לא הפתיעה אותי

הקבוצה המאכזבת יש לי 2, מכבי תל אביב שהמטרה שלהם השנה הייתה ללכת על כל התארים ותראו איפה הם אחרי 2 סיבובים.
הקבוצה השנייה היא מכבי פ"ת, תגידו מה קורה להם?

הרכש הטוב ביותר לדעתי הוא ז'רום לרואה שבא מצרפת לבית"ר.
גם דוד פרננדס ודויד אנאנסו, מאז שהם באו המשחק של בית"ר מתנהל בקצב מהיר (אשכרה כמו אירופה)
משחק בנגיעה אחת, יש הרבה יותר ראיית משחק, מוסרים כדורים שלא ראינו
הזכותם גם היכולת של ברק יצחקי ומאור מליקסון השתפרו משמעותית
כנראה שזו זכות גדולה לשחק לצד שחקנים כאלה, הלוואי על כל הליגה שלנו ואמן.

השחקן המפתיע לדעתי הוא דוד אמסלם
אחרי שכבר אמרו שהוא סוס מת ואחרי שכל האוהדים רצו שהוא השתחרר דוד אמסלם למרות גילו המבוגר מוכיח שהוא אחד המגנים הטובים בארץ והוא עדיין ביכולת השיא שלו.
אמסלם ממלא כל תפקיד שנותנים לו (בלם, מגן) בצורה הטובה ביותר, תורם מהניסיון שלו לצעירים.
אמסלם נבחר 3 פעמים השנה לאיש המשחק במשחקים של בית"ר, הבן אדם רץ נותן מסירות למרכז הרחבה וכשהוא בלם הוא לא נותן לחלוצים הרבה סיכוי במיוחד במשחקים האחרונים.
אני לא חשבתי בכלל שהוא יהיה כזה טוב השנה, חשבתי הוא יהיה שחקן ספסל בשנה האחרונה שלו אבל זה שלואיס פרננדז רוצה אותו לעוד עונה זה מפתיע וכבר אומר משהו.

מאמן 2 הסיבובים האלה אין לי ממש, רוני לוי תותח כרגיל וכל הכבוד לאלי אוחנה שהסכים לקחת על עצמו קבוצה מתה וחסרת סיכוי ולנסות לעלות אותה ליגה בשנה הבאה מהלאומית לעל.

מה עוד.. זהו

נ.ב
אני שונא את רון קופמן

חזרה לפורום
ישן 19-02-2006, 19:28
צלמית המשתמש של roy358
  roy358 roy358 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל roy358 שלח הודעה דרך MSN אל roy358
האמת:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rami18 שמתחילה ב "סיכום הסיבוב השני"

פשוט מאכזב לראות שאלון כזה (לא שיש לי חס וחלילה משהו נגדך או נגד השאלון המושקע אלא מהסיבה הבאה):
הליגה הישראלית פשוט משעממת. אני חובב כדורגל גדול, ואני רואה פעם בשבועיים ביום ראשון רבע שעה של משחק מערוץ 10. העונה עדיין לא ראיתי משחק שלם של 90 דק' (וכנראה שגם עד סופה).
אני גם התחלתי לקרוא את מדור הספורט במעריב מהסוף, כדי לא לקרוא את כל הרכיליות וה'עסקאות' המעניינות שמתרחשות ב"ליגה" ה"מרתקת" שלנו, אלא את מה שבאמת מעניין, הליגות האירופאיות (ספרד ואנגליה בעיקר, גם איטליה). יותר עצוב ממצחיק. אמנם, אני דווקא מתעניין בישראלים המייצגים אותנו בחו"ל, בעיקר בבניון ואוואט.
אה, גם יש את ההשוואות האלה בין כדורגל לכדורסל, שאומרים שכדורסל התחיל להיות יותר טוב.
גם זה לא נכון. מכבי ת"א שולטת וכנראה תשלוט גם עוד שנים רבות בליגה הזאת (ואני אומר זאת כאוהד הפועל ירושלים). הפסד לראשל"צ או כל קבוצה אחרת במסגרת הליגה גורם לי לחייך, אבל בידיעה שאין לזה כל השפעה.
לסיכום, הספורט בארץ הידרדר. אתם יכולים להגיד 'ליגת העל שולטת!' ו'מכבי ת"א בכדורסל תפסיד ת'אליפות', אבל זה פשוט לא נכון.

חזרה לפורום
ישן 20-02-2006, 13:03
צלמית המשתמש של Rami18
  Rami18 Rami18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Rami18
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי roy358 שמתחילה ב "האמת:"

ברור שהליגה הישראלית לא ברמה האירופאית...

אבל לפחות התחלנו תהליך:

באו אוליגרכים (כי אי אפשר בלעדיהם)

מתחילים לבנות מגרשים (האיצטדיון החדש של נתניה על סף התחלת בנייה, התחילו התיכנונים לאיצטדיון החדש בחיפה, גאידמק רוצה להוסיף לטדי גם יציע דרומי שיגרום להגדלת האיצטדיון, לבייב מתכוון להשקיע במתקן אימונים חדש במתחם וולפסון וככה גם גאידמק שרוצה לבנות מתחם אימונים חדש ומתקדם לבית"ר

השקעה בנוער: בבית"ר מביאים מנג'ר נוער (גיורא שפיגל?), וההשקעה תהיה מהבסיס.

רכישות של זרים איכותיים ברמה שלא ראינו עד עכשיו בארץ

לאט לאט אתה רואה שיש התקדמות
ברור שייקח זמן עד שנגיע לרמה האירופאית, אם בכלל, אבל יש סיבה להיות אופטימי

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר