לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2006, 22:03
  d_essasin d_essasin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.06
יש לי בעיה-אני לא מספיק "במרכז העניינים" בלשון המעטה..

אז ככה אני בכיתה י"א.. אני נחמד, מצחיק ונראה טוב.. הבעיה היא שאני לא מספיק במרכז החברה.. ואני לא מחפש להיות במרכז אבל אני מחפש שיהיה לי מקום... למשל כשנצא למסע לפולין כולם יהיו עם חברים טובים שלהם, אבל לי אין כ"כ הרבה חברים טובים.. אולי 2-3.. וזה ממש מעט בגלל שבמצב ש-2 מהם לא יוצאים למסע, ולשלישי יש 2 חברים טובים אחרים שאני לא ממש אוהב אותם (אני לא אוהב אותם), אני נשאר לבד. ולא כיף להיות לבד ב"טיולים" ובכלל בחיים.. כשאני מסתובב בבצפר ואומר שלום לכולם אז הם עונים לי שלום ואז יש צחוקים והכל.. אבל אם אני לא אגיד להם שלום, רובם גם לא יגידו לי.. ולא בגלל שיש להם משהו נגדי (אני משער) - לדעתי פשוט אין לי מספיק מה להציע. אני אולי קצת יבש לפעמים אם אין נושא לדבר עליו...
כי מה? למה שיזמינו את X לעל האש וליציאה ולסרטים בבית ואותי לא? כנראה שלו יש יותר מה להציע מאשר לי.. וזה מבאס אותי שתמיד עלי כאילו לא ידברו.. אני יהיה הקצת פחות קשור בחבורה.. אם יוותרו על מישהו זה יהיה עלי.. ואם יקראו לאנשים לבוא לעל האש אני אהיה אחד האחרונים בחבר'ה שיקראו להם אם בכלל.. וזה לא שאני בנאדם סגור.. פעם הייתי היום כבר הרבה הרבה פחות במיוחד עם חברים.. אני מדבר איתם וצוחק איתם.. כאילו חבר טוב של כולם.. אבל ב"רגע האמת" אני לא כזה קשור..
הבעיה העיקרית שלי זה שחסר לי את המעגל הקרוב.. של החברים הטובים.. כי מעגל "מרוחק" יש לי.. של חברים אבל לא מהחברים הטובים.. כאלה שבכיף אפשר להסתובב איתם ולהעביר צחוקים.. אבל הם לא מהחברים הטובים שמדברים איתם על הכל ושאיתם הכי כיף להיות.. מבינים? זאת הבעיה שלי.. חסרים לי חברים טובים.. ועכשיו.. כולם כבר ב"חבורות".. לא מאפיות.. אלא קבוצות של חברים טובים.. ואני מכיר את רובם ומדבר עם רובם והכל אבל אני לא באמת קשור אליהם וחלק מהקבוצה.. וקשה להפפוך ולהיות חלק מהמנטליות שלהם..
ובמקרים שבהם אחד החברים הטובים שלי לא נמצא, וגם כמו במסע לפולין לדוגמא, זה לא כיף להיות לבד, ולהיות בחדר עם בנאדם שלא באמת יהיה לך על מה לדבר איתו כשנהיה בחדר, כי פשוט לא מכירים וזה יהיה די מוזר.. אני מעדיף להיות עם מישהו שאני בכלל בכלל לא מכיר אולי מעיר אחרת (אם שאר הילדים גם היו עם מישו מעיר אחרת) כי איתו זה יהיה פחות מוזר להיות בחדר.. עזבו לא יודע אם הבנתם מה אני רוצה ממכם אבל אם יש לכם עצות איך להתחיל להיות יותר בעניינים וחלק מהחבר'ה, שגם אותי יזמינו ליציאות וגם ייזמו שיחות איתי, כי באמת זה לא שאני "מעפן" או משו..

תודה וסליחה על המגילה

עריכה: וגם עם בנות, שכחתי להוסיף.. אני לא פחות יפה משאר הילדים, ואני לא מתלבש פחות יפה מהרבה ילדים (בלי להשוויץ בכלל) אבל למה יעדיפו לדבר עם X ו Y מאשר איתי?? למה איתי זה רק "שיחות חולין" ולא שיחות על דברים שכואבים לבת ומציקים לה? אולי זאת שוב אותה תשובה, אולי פשוט אין לי מספיק מה להציע. אולי אני "רגיל" מדי.. שזה אולי עולה על שאר הדברים שאני כן..
מה דעתכם?
אני גם אתן דוגמא.. כולם מחכים בכיתה עד שהמורה יגיע.. בינתיים כל הבנים והבנות צוחקים אחד עם השני כולם בצחוקים ככה נותנים כאפות אחד לשני בצחוק.. מעבירים חוויות.. אבל אני יכול לשבת ככה גם חצי שעה וכמעט אף בת לא תתחיל לספר לי דברים ולצחוק גם איתי ולבקש גם ממני לעשות לה שק קמח... ושוב, הכל עניין של אופי כנראה.. מה אני יכול לעשות?? אני לא מספיק "מקובל" בשפה של ילדים קטנים..

נערך לאחרונה ע"י d_essasin בתאריך 23-02-2006 בשעה 22:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2006, 23:01
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
מכתב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי d_essasin שמתחילה ב "יש לי בעיה-אני לא מספיק "במרכז העניינים" בלשון המעטה.."

תראה, אני לא חושב שיש דבר כזה 'רגיל מידי'...
ואני גם לא חושב שלאותו X יש יותר מה להציע ממך..
אני יכול לדבר בתור מישהו שגם היה כמוך... אמממ היו לי 2-3 חברים טובים- שהייתי מדבר איתם וחוץ מזה רק אנשים של שלום שלום בבוקר... ואותם 'חברים' טובים גם לא היו מזמינים אותי שהם היו יוצאים... ושלא נדבר על הבנות בכיתה שלא הייתי מדבר איתן מילה אחת אפילו!

אז בקיצור יום אחד באמת חשבתי על זה וראיתי שזה שאני בעיקרון לבד זה רק בגללי ולא בגלל אף אחד אחר! ואז התחלתי לדבר עם אנשים יותר... במיוחד עם בנות... וכאילו לאט לאט היו לי יותר ויותר חברים.. היו קוראים לי לצאת איתם היו מזמינים אותי למסיבות..

אז אם אתה רוצה להתקרב לאנשים, פשוט תיגש תתחיל לפתח איתם שיחות...
אמממ הדרך הכי טובה שאני מכיר להתקרב לבנות, זה דבר ראשון להגיד להן שלום בבוקר, אתה יודע נשיקה, חיבוק לשאול מה שלומה... בשיעור שב לידן דבר איתן... אם יוצא לך ללכת ברגל עם מישהי זה בכלל טוב! נסה למצוא נושא משותף בין שניכם (חחח אני דיבסרתי על התעללות באחים קטנים )
ואם אתה לא מצליח למצוא נושא שיחה פשוט שתף אותה במשהו שיושב לך על הלב- תמיד טוב!!!
אני לפני כשנה לא היו לי בכלל ידידות... עכשיו החברים הכי טובים שלי זה שני חברים ו4 חברות טובות שאנחנו מסתובבים תמיד ביחד...

בקשר לפולין- זו הזדמנות מעולה להכיר חברים חדשים ולהתקרב! אני מכיר סיפור של חברים שלי שטסו לפולין, ושחילקו אותם לאוטובוסים הפרידו את כולם מהחברים הטובים שלהם... כמובן שבהתחלה הם התעצבנו על זה שהם בלי חברים והמצב היה ממש מביך באוטובוס שאף אחד לא דיבר אחד עם השני, אבל לאט לאט התקרבו והיום הם חבורה של 5 אנשים שכולם התנתקו מהחברים הקודמים שלהם ועכשיו הם החברים הכי טובים...! אז יש תקווה... רק תפתח אל תהיה סגור...

בהצלחה...

ישן 24-02-2006, 00:08
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
באיזה שהוא מקום..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי d_essasin שמתחילה ב "יש לי בעיה-אני לא מספיק "במרכז העניינים" בלשון המעטה.."

לק"י

לפני שנה שנתיים גם אני עמדתי במקום שלך.היו לי חברות טובות מעטות מאוד(ואגב,הן עדיין כיום..),ועוד כל מיני חברות לא באמת,כאלה מסביב.והאמת שלא הייתי בטוחה איפה המקום שלי,עם מי אני צריכה להיות ועם אני רוצה.ועשיתי את השיקולים שלי ואני שמחה בהם.בחרתי במעט חברות שלי,כי הן באמת היו שם,והשאר הן חברות.לא באמת.אני ממש לא חושבת שאתה פחות טוב מאחרים,ואני גם לא מבינה מה העניין כל-כך להיות במרכז..קודם כל תאהב את עצמך,תקבל את מה שאתה,ואמנם אני לא מרכז הענינים,וגם אותי לא יזמינו למנגלים וכאלה,אולי גם כי אני בוחרת שלא להתערות איתם ואולי גם כי אני לא קשורה אליהם כל-כך.מה שחשוב שתבין זה שתהיה מי שאתה,שתגיד מה שאתה מרגיש,אל תסתיר.תהיה גלוי בנוגע למה שאתה חושב.ובכלל כל העניין שלהיות תלוש הוא דווקא טוב,יש לך הרבה הזדמנות להתבונן ולראות מה שהחברה הרבה פעמים חוסמת.תתן לעצמך להפתח למה שאתה,לא מה שנראה לך הכי טוב בחברה והכי נחמד,ובכלל לדעתי 2-3 חברים זאת האיכות האמיתית,זה המקום שבו אתה הכי מחובר.אני באמת חושבת שזה מצב אידאלי.בנוסף לכך-אל תשאף למה שאתה לא.ואגב כמו בעולם הפרסום,גם אצל ה'מקובלים' יש צביעות וזיוף והרבה גועל.לא מומלץ-מנסיון של כיתה ו' בערך..ובוא נגיד שהיינו חבורה ותעיבנו אחת את השניה.כיום יש הבדל,בגלל הגיל אבל גם לא נורא משמעותי.תאהב את עצמך.זהו.

ישן 24-02-2006, 09:07

תגובה לשלושתיכם
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "באיזה שהוא מקום.."

תודה שהגבתם..

אני חושב שאני כן התחלתי דווקא "לאהוב את עצמי".. אולי פעם זה לא היה ככה.. אבל היום זה כן..
הבעיה היא שנוצרה שיגרה שבה אני רואה איזה בת "שלום שלום" וזהו.. או שיחה לא קשורה אחת וזהו.. נוצרה שיגרה.. ויהיה מוזר לשבור אותה.. וגם נוצר מצב שבו אני יותר בשוליים.. לא מתייחסים אלי כ"כ.. יש נגיד את האלה שלא משנה שהם לא דיברו עם מישהו חצי שנה הם יכולים אחרי זה לתפוס איתו שיחה של יענו החברים הכי טובים.. אלה האלה שממש אוהבים אותם.. אני לא ככה.. וזה ממש מבאס שנגיד בכיתה מחכים למורה וכזה הבנים והבנות מתעסקים אחד בשני ועושים שטויות אבל אני עומד ומסתכל ומשחק אותה גם נהנה.. אולי זה גם בגלל שהילדים ההם נגיד אפשר להגיד להם מילה והם יתחילו לספר כל מיני שטויות וזה. אני לא ממש שטוטניק.. כי אין לי ממש כח לזה.. מבינים?

בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע
ישן 24-02-2006, 12:28
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
קודם כל..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי d_essasin שמתחילה ב "תגובה לשלושתיכם"

לק"י

שטותניק.דבר שני אז מה אם אתה לא כזה?גם אני לא ותהיה בטוח שעוד רבים אחרים.אז מה?כל אחד וההנאות שלו,אני אדם נורא שקול ומחושב,ואם תשאל אותי אם אני מעדיפה לקרוא ספר או להשתולל ולהתפרע אני אגיד שלקרוא.אז אני פחות פתוחה בדברים האלה,ואני לא נהנית מהם.,אז אני לא עושה את עצמי נהנית מהם,אני פשוט עושה מה שנחמד ונכון לי.ממש לא צריך להרגיש רע שאתה לא כזה-זו בדיוק הנקודה שבה אתה אמור לקבל את עצמך.ולדעתי אתה צריך לאהוב מה שאתה,ובכלל אני מבינה מה שאתה מרגיש-כאילו אתה ילד אבל לא יודע להנות.אבל זה לא נכון.כל אחד וההנאה שלו.שגוי להגדיר דבר כהנאה.זה כמו כל דבר אחר-"אל טעם וריח אין מה להתווכח".כמו כל דבר בחיים יהיו אנשים יותר שטותינקים,המוניים,מוחצנים וכו',ויהיו אנשים יותר מופנמים לאו דווקא ביישנים,אבל כאלה שפחות זקוקים לקהל-ולדעתי האפשרות השניה היא יתרון.אתה באמת בוחר משהו שאתה מאמין בו,בעוד כשאתה מנהיג ומולכים אחרייך הרבה פעמים אתה מאבד את עצמך לטובת מה שהחליט הכלל,למרות שלא בטוח בכלל שאתה חושב שזה נכון ושייך.בכל מקרה התפלספתי מספיק,המשך יום נעיםודע להעריך את מה שטמון בך,בטוחה שיש הרבה.שבת שלום.

ישן 24-02-2006, 14:41
צלמית המשתמש של ShaMaMa

זה תלוי רק בך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי d_essasin שמתחילה ב "תגובה לשלושתיכם"

את השגרה קשה מאוד לשבור. אני גם הייתי צריך לעבור את השינוי הזה. אני למשל פעם הייתי מאותם ידלדים שבבוקר שנכנסתי לבצפר, אמרתי שלום לידידות אבל כאילו רק כזה 'מה קורה' קר כזה בלי נשיקה בלי חיבוק.. אבל יום אחד החלטתי כאילו להשתנות, אבל היה לי ממש קשה לבוא ולתת למישהי נשיקה בבוקר, שלא נדבר על חיבוק. אז בסדר פעם ראשונה שהתקרבתי זה היה מוזר... גם פעם שניה וגם פעם עשירית. אבל אחר כך זה היה כבר רגיל. ואז כבר כאילו התחלתי לדבר עם ידידות על מבחנים, סתם שאלתי מה שלומן... התחלתי ללכת עם ידידה הבייתה, הייתי מספר לה דברים שקשורים בי, מתייעץ איתה... ככה כבר התקרבנו, הכרתי עוד ידידות, עוד חברים, התחילו לקרוא לי לצאת איתם, ככה התקרבתי...

אני מכיר ת'הרגשה שלך שאתה רואה חברים שלך מתעסקים אחד עם השני בידיים וכל זה ואתה מהצד ולא יכול להתערב כי זה יראה כאילו אתה 'נדחף' כי הם לא רגילים.
אבל אמממ כאילו אתה לא תמיד חייב להיות זה שבצד. תתחיל עם אחד החברים כזה בצחוק.. אני למשל שאני סתם בא לי ללכת מכות עם מישהו אני בא לאחד החברים שיותר חזקים ממני בהרבה, אני אומר לו: אז מה? מה שלום אמא?
ואז הוא מתחיל לדחוף אותי, אני אומר לו: שמע חבל שאני אתעצבן למה אתה תבכה בסוף... (כמובן שהכל ברוח טובה) וככה גם התקרבתי לאנשים וכאילו עכשיו אנשים יכולים לראות אותי גם כהכי שטותניק שבעולם- אבל שצריך אני רציני...

בהצלחה

ישן 24-02-2006, 20:36
צלמית המשתמש של ShaMaMa

דבר ראשון- שמח לעזור :)
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי d_essasin שמתחילה ב "אחי"

אמממממ אני לא רמזתי שאתה כ"כ מתרגש מלדבר עם בנות... פשוט לא יודע... אני למשל מעדיף לדבר עם בנות מאשר עם בנים
הייתי רוצה שתתאר את המצב שלך עם הבנות, כאילו נגיד שאתה בא לבית ספר, אתה אומר להן שלום? עם נשיקה ו/או חיבוק? יעזור לי לדעת את זה כדי לדעת במה בדיוק לעזור לך...
כשאני רציתי לחפש חברים, אני נקשרתי יותר לבנות... ככה שעכשיו אני מסתובב בקבוצה עם 2 בנים ו4 בנות חח הכי שווה ככה...

בקשר לחברים- חחח אם אתה רוצה יש לי מאגר שלם של משפטים בסגנון...חח
אני אישית לא רואה את עצמי כ'מקובל', אני גם לא רוצה להיות 'מקובל'! בלי שום קשר אצלנו בבצפר זה לא מתחלק למקובל ולא מקובל
זה יותר אמממ ערסים/פריקים/חנונים/רגילים...
אז אני לא יודע למה אתה קורא ללהיות מקובל- זה להיות מקובל בקרבת האנשים שאיתם אתה מסתובב או להיות מקובל בכיתה משהו בסגנון כיתה ו'...
להתקרב לאנשים זה די בעיה, אני יודע כמה שזה יכול להיות מביך, אבל לדעתי המבוכה עדיפה על הבאסה שאתה נמצא כשאתה יושב ומסתכל על אנשים מהצד...
אז אמממ אמרתי לך אתה יכול סתם להתחיל עם אנשים בקטנה כזה, שב ליד מישהו מהכיתה שאתה לא כזה קרוב אליו תתחיל לדבר איתו... אמממממ שב עם אנשים בהפסקות, נסה להתקרב אבל אל תעשה יותר מידי קטעים של מכות וזה חח כי אז הם יחשבו שאתה סתם נאחס.
אההה ואם אתה יכול תעיף ההורים מהבית, דפוק מסיבה- דבר שמאה אחוז יקרב בינכם!

ישן 25-02-2006, 13:17

אממ
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ShaMaMa שמתחילה ב "דבר ראשון- שמח לעזור :)"

אוקיי קודם כל.. אני לא באמת מחפש להיות זה שכל אחד ידבר איתו ויריץ איתו צחוקים.. אני מחפש יותר את האמצע.. דבר שני ה"חלוקה" של הילדים היא גם אצלנו ככה ונראה לי שבכל מקום ככה אתה יודע.. אני יותר משתייך ל"רגילים" עם נטייה ל"ערסים" (חח).. מה שבטוח אני לא פריק. בקשר ל"משפטים" תראה אני עושה הרבה כאלה כי זה מצחיק והכל.. אבל זה לא מה שעוזר לי להכנס ל"חבורה" ושמכאן והלאה יתחילו להזמין אותי לעל האש ויציאות אתה מבין? דבר שני זה שגם אם אני נמצא איתם לא תמיד יש לי כח לשמוע את כל השטויות שהם מדברים עליהן... פשוט לא מתחבר לפעמים.. ואולי זה מה שגורם לי להיות קצת מרוחק.. כי אני לא מתבייש לדבר ולהגיד דברים.. אבל כנראה שמה שמדברים עליו לא כזה מעניין אותי שגורם לי לא לדבר יותר מדי על זה.. מבין?

בקשר לבוקר... אוקיי אני עולה במדרגות רואה ידידה יורדת "מה (השם שלה) מה המצב?" "הכל טוב מה איתך?" "וואלה הכל טוב"... אולי אם יש משהו לספר אז עוד כמה משפטים.. בזאת זה מסתכם..נוצרה שגרה של "ידידות מרוחקת" יהיה מוזר טילים פתאום להביא נשיקה אתה מבין?

והלוואי עלי קבוצה של 2 בנים ו 4 בנות שאני אוהב אותם ומסתובבים ביחד..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר