לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2006, 13:39
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני במקומך לא הייתי מתגאה בפעולות מסוג זה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "גם לי היה חייל כזה, עם פטור לעבודה משרדית בלבד, אתה יודע מה עשינו לו?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
נתנו לו את כל המסמכים שהמ"פ היה צריך לגרוס (זה היה בהכש"ל לפני שעברו לסוללות), הענקנו לו זוג מספריים ואמרנו לו שמכונת הגריסה של הענף התקלקלה.
במשך חמש שעות הוא גזר דפים מגודל של A4 לאורך ורוחב של עד 1 ס"מ עד שהוא השתגע.

אתה יודע, יש כאלה שאינם מתחזים ובכל זאת הצבא החליט לגייסם על אף המגבלות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2006, 14:56
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ואני הבנתי ממך שהוא קיבל זאת במסגרת
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "לא נתנו לו את המשימה הזאת "סתם כי התחשק לנו""

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
החייל פישל והיה צריך להיענש, לא יכולנו להעניש אותו בשום דרך אחרת משום שהיו לו פטורים משיבטה ועד באר שבע.

הוא לא ביצע את העונש מול כל הסוללה, אלא ישב במשרד המ"פ (על כיסא, כי היה לו פטור מעמידה מעל 10 דקות...) ושם גזר את המסמכים המסווגים.

השפלה לא היתה כאן, וזה היה העונש היחיד שיכולנו לתת לו במסגרת הפטורים שלו בשל הפאקים שביצע.

"נקמה" פרטית עקב הפטור שהוציא ולא פאקים אחרים שביצע...סליחה.

ישן 04-03-2006, 16:09
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אני יכול להעיד על מחסור בצמ"ש (ציוד משרדי)
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "תאמין למה שאתה רוצה"

כל תחילת מחזור הרס"פים היו מגיעים למשרד של הסרע"ן (סגן ראש ענף) היא היה מחלק להם את ההקצאה והם היו רבים איתו על זה שזה לא מספיק אפילו לשבוע בסוף הוא היה מביא להם עוד איזה חוט או שתיים והם חשבו שהם יוצאים מנצחים...

בקשר לעונש - אני מסכים לחלוטין עם עידו, הרבה פעמים החוקים וההגבלות דוחקים אותך למצב שאו שאתה נותן לחייל עונש מגוחך (כמו לגרוס נייר), או שאתה נותן לא עונש חמור שלא הוגן ייחסית למעשה (שבת לחייל שדיבר במסדר) או שאתה מתעלם. בגלל ששתי האפשרויות האחרונות הם ממש גרועות נאלצים לתת עונשים טיפשיים.

הדוגמא הכי טובה היא שאני הייתי מפקד טירונים, באמצע המחזור אלוף מז"י החליט שאסור לתזז בכלל עד שלא תצא הוראה מסודרת, נוצר מצב שלא ניתן להעניש חיילים בכלל אלא רק בשעות ביציאה ושבתות, החיילים באו להתלונן על כך שהם מרגישים שהם נענשים בחומרה רבה מידיי והם היו מעדיפים לרוץ או ליפול למצב, חלק מהמפקדים עברו לעונשים של "תכתוב על דף 300 פעמים "לא אדבר במסדר הסמל"" אני אישית סירבתי לעשות את זה כי זה נראה לי כאילו עושים צחוק מהטירונות, אז נוצר מצב שחילקתי הרבה שעות ושבתות למרות שממש לא חשבתי שמגיע לאלו שחטפו אותם.

אני חושב שקצת סטינו מנושא האשכול.... אני בידיוק מכין לי תה, מישהו רוצה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר