לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2006, 15:14
  shai112 shai112 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
שיחזור במערכת ההפעלה

אני מחפש איך להצליח לשחזר את היסטורית החיפושים בכדיי שאוכל להעתיק
את מילות החיפוש שהשתמשתי בהם בכדיי למצוא את הדברים שמצאתי ולהגיע אליהם שוב. כי גם אם אשמור במעודפים בעוד תקופה האתר יכול לרדת אז איינני יכול להסתמך אך ורק על המעודפים וגם שעדיף לדעת כיצד לבצע מחדש וליפעמים יוצא שצמד מילים ספציפיות או משחק של מילות חיפוש שונות אך עם בסיס משותף יכולות להביא תוצאות מעולות ברשת ,וגם אם אני מחפש מחדש לא מובטח שאצליח לקלוע בול בחיפושים כמו מילים שרשמתי ונתנו פרי משובח.
ניסתי לחפש דרך הכלים של מערכת ההפעלה כמו הכלב הזה שמרחרח אבל כלום וגם כנראה שמחקתי את זה מההיסטוריה של האקספלורר אבל אני יודע שדברים מורכבים פי אלף אפשר לשחזר שנמחקו ממערכת ההפעלה או סל המיחזור וכו... מה שיש לי בהיסטוריה של האקספלורר זה הכניסות של היום של שבוע שעבר ולפניי שבועיים אבל כנראה שימים ספציפים נמחקו ואז אם יום א,ד,ו נמחקו ויום ב,ג,ה נשמרו אז היא קיבץ אותם והחשיב אותם בתור שבוע שלם אם מישהו יוכל לתת פיתרון איך להחזיר את זה ואיך לעשות שהחיפושים ישמרו כמו יומן שאפפשר לקרוא אותו ולא יפיע בתור מסמך לא קריא כמו כתב חרטומים אז זה יעזור לי ויהייה אדיר ואני לא מחפש את האתרים שביקרתי בהם אלא את מילות החיפוש שבזכותן הצלחתי למצוא את האתרים ואלו מילות חיפוש שביצעתי בגוגל וכשניכנסתי להיסטוריה של האקספלורר ולחצתי על הדף של היום או שבוע שעבר וכו... הופיע שמה כל האתרים שביקרתי וביינהם גוגל וכשלוחצים עליו הוא מראה מילות את החיפוש שביצעו בו אבל כנראה רק של ימים ספציפים וחסרים דברים איך לשחזר בדחיפות כי זה דחוף וחשוב לי ואני רוצה להצליח להחזיר את זה ולהעתיק את מילות החיפוש חייב להיות דרך כי דברים מורכבים פי אלף אפשר לשחזר
ומה שכן שהאקספולרר הוא חלק ממערכת ההפעלה והחיפושים נשמרים בהיסטורי של האקספולרר ואפילו דברים שנמחקו מסל מיחזור אפשר לשחזר מי שיתן פיתרון ויצליח למוצא זה יהייה אדיר ויעזור לי מאוד
בתודה שי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:18

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר