לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2006, 22:42
  GoldFish GoldFish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל GoldFish שלח הודעה דרך AIM אל GoldFish
התייעצות קלה לגבי מה שהיה לי השבוע....

*** אזהרה! האשכול הזה ארוך אחושילינג! ***

אהלן חברים,
אני לא כותב כאן הרבה, אבל יוצא לי לקרוא הרבה הודעות של אחרים, אז עכשיו אני רוצה להתייעץ, או יותר נכון להעלות איזה בעיה שהייתה לי השבוע, כי אני פשוט מרגיש חסר אונים.

שבוע שעבר, שישי שבת, היה לי סמינר מיון לשנת שירות, לא הלכתי לישון בכלל בלילה.
מה הלילה קשור? במהלך הלילה, שיחקנו עד 4 בערך אמת או חובה קבוצה של איזה 10 אנשים, והייתה שמה מישהי שלא מהגרעין שלנו (חילקנו אותנו לאחוות לפי הגרעין שאליו באנו להתמיין, והחבורה הייתה מורכבת מאנשים שבאו להתמיין לאן שאני באתי גם, וממנה שהיא באה לגרעין אחר) אבל שכבר יצא לי לראות אותה באחד הסמינרים של הגרעינים (עזבו אתכם עניינים טכנים- היינו בסמינר ביחד חודש חודשיים לפני ולא דיברנו בכלל).
אחרי שהתפרק האמת או חובה, אמרנו כבר מי שנשאר שלא נלך לישון, שעה אחרי עוד כמה אנשים נשברו והלכו לישון, ובסוף יצא שאני והבחורה יושבים בחדר ומדברים.
דיברנו איזה שעה שעה וחצי, עשינו כיף, צחקנו ודיברנו חופשי, ואז הגיע בוקר והלכנו.
עד הערב ראיתי אותה פעם פעמיים בהפסקות, ובסוף הסמינר שכולם התפזרו לקחתי את המספר שלה (היא גרה בעיר אחרת אבל לא משהו רחוק מדי).

במשך הזמן שבין שבת בערב עד שני בערב התכתבנו במשהו כמו 400 הודעות בפלא' (ובמשך היומיים האלה פשוט "חיזרנו" אחד אחרי השני באמצעות ההודעות כי לא בדיוק היינו תמימים עם מה שכתבנו...) , וביום שני בערב היא הייתה אצלי.
דיברנו צחקנו, הייתה אווירה ממש טובה, התנשקנו קצת, וקבענו שבשישי אני הולך לישון אצלה.
אפשר להגיד שזה היה ערב סתם של חירמון, אבל בשבילי ונדמה לי גם בשבילה, היה קצת יותר מזה, דיברנו על דברים שקצת יותר ענייניים ורלוונטים לנו מאשר מזג האוויר, ואפשר להגדיר אפילו שהיינו ביחד לערב אחד, לא סתם היא באה אלי, התחרמנו וסלאמט נתראה בשישי, אלא יום שני הייתה התחלה ומשם נראה.

פה נעצור רגע ונגיד נק' חשובה, לי נראה באותו רגע, שאחרי היומיים האלה שעשינו טוב אחד לשני עם ההודעות וגרמנו אחד לשני לחייך, נמשיך לדבר ובשישי שאני אפגוש אותה אני ידבר איתה לאן הקשר הזה הולך.

חוזרים לסיפור, בשלישי בבוקר אני שולח לה הודעה כהרגלי, נקצר את העניין ונגיד שעד הערב שלחתי לה די הרבה הודעות- בבוקר תפסו אותה בשיעור כותבת לי הודעה אז עד הצהריים היא לא ענתה לי, בצהריים היא העבירה פעולה, ובערב היא בפעולת שכבה, בלילה לא יודע למה לא ענתה.
אני שולח הודעה והיא לא עונה, אני ממשיך והיא לא עונה- אוקצור, נהייתי קרציה (בדיעבד כמובן, באותם רגעים זה נראה לי כאילו היא מתעלמת ואני בסך הכל רציתי שנדבר ונראה מה קורה).
יום רביעי, לא שונה כ"כ, היא שלחה לי הודעה בצהריים שהיא מעדיפה שאני ארפה עם ההודעות, זה יותר מדי, חנוק לה, היא צריכה זמן, היא לא רוצה שנפסיק לדבר אבל היא צריכה זמן כי זה יותר מדי בשבילה.

בין אותו רגע, עד להיום, צלצלתי אליה, שלחתי הודעות, השארתי הודעה קולית (לא באטרף כמובן, אבל עדיין נחשב הרבה) ועדיין לא קיבלתי תשובה ממנה- אני רק רציתי שיהיה לי הזדמנות לדבר איתה לחמש דקות לראות מה קרה, ולהסדיר את זה.
חשוב להגיד גם, את ההודעה הקולית השארתי אחרונה ומאז כלום, ולא התקשרתי ואמרתי תחזרי אלי אח"כ, אלא אמרתי שאני מתנצל שהייתי קרציה, ושבבקשה תחזור אלי בשביל לסגור את העניין, גם אם היא מצלצלת ואומרת תפסיק להציק לי יא שמוק, רק שתצלצל.

מה הבעיה?? אני מ ת ח ר פ ן !
היא השאירה אותי באוויר, עם סימנים כאילו היא לא רוצה וכאילו היא כן שנמשיך לדבר, ואני תקוע באמצע העניין.
נכון הדבר ההגיוני, שאני מסכים איתו ומבין את הלוגיקה- הוא פשוט לעזוב ולהמשיך.
בעקרון המשכתי הלאה, קצת התבאסתי אבל העיקר הוא שפשוט חבל לי, שבגלל אי הבנה או אלוהים יודע מה סתם נפסיק קשר כזה שעשה לנו טוב, גם אם לא נהיה זוג, פשוט חבל שנפסיק לדבר כי היא אולי פירשה לא נכון את הסיבה למה שלחתי לה יותר מדי הודעות (ועם זה אני גם מסכים, חנקתי אותה, מה שהיה היה).

הדבר הבעייתי הוא- אני לא בנאדם פסיבי, אני לא יכול לשבת ולתת לה זמן ככה שאני תקוע באוויר עם תקווה שהכל יחזור להיות כמו שהיה או מחשבה אולי זה לא יחזור בכלל (שוב, המשכתי הלאה, זה לא יהרוג אותי אם לא יחזור להיות, פשוט חבל לי להתפספס על דבר שעשה רק טוב), אני פשוט לא מסוגל לעבור יום בלי להתחרפן מזה, לא בגלל שנדלקתי עליה או משהו- אלא בגלל שאני רק רוצה לדבר איתה לחמש דקות, לראות מה קורה ולסגור את העניין לטוב או לרע, ואני לא יכול כי היא לא עונה ולא מחזירה צלצולים.
אמרו לי גם לעזוב את וזהו, יהיו אחרות- העניין הוא, אני לא רוצה לוותר, אני עקשן מדי בשביל לקבל את זה כעובדה עד שאני לא מדבר איתה, מה שעוד לא קרה, ופה קבור הכלב.

השאלה שלי בעצם, מה דעתכם על העניין?
אפרופו גם, מי שסיים, סחטיין!!
תודה למי שעונה! לילה טוב חברים

נערך לאחרונה ע"י GoldFish בתאריך 05-03-2006 בשעה 23:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2006, 09:27
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בעע.. תגיד לי...מה הבעיה שלך?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GoldFish שמתחילה ב "התייעצות קלה לגבי מה שהיה לי השבוע...."

עכשיו אני בעצמי יכול להגיד לך את התשובה שלה - היא לא רוצה כל קשר אלייך... סבבה..נהנתם... והתחלת להיות קרציה..אחד שלא מרפה..וזה מעצבן... אם הייתה לה משיכה אלייך - עכשיו היא נעלמה..לחלוטין....אולי תוכל להחזיר את זה בעתיד. אולי לא..מי יודע..בכל מקרה..נכון לשבוע שבועיים הקרובים - שכח מזה..
מה ניסית להשיג בכל ההודעות האלה? מה ניסית להשיג בזה שכל הזמן התקשרת אליה? מה?!! לדעת איפה אתה עומד? עכשיו אתה יודע...ודי בברור...
תפסיק להיות אידיוט ותתאפס על עצמך...עשית הכל נכון עד לרגע שהחלטת כל רגע לדבר איתה..כל רגע לנסות להיפגש איתה... חנקת אותה במילים אחרות....
תחשוב על זה הפוך...אם מישהי הייתה עושה לך את זה איך היית מרגיש? היית מתעצבן? היית רוצה להרוג אותה? היית נמשך אליה באיזה שהיא צורה? (אם התשובה היא "כן" יש לך בעייה חמורה....)
יש בחורות שלא אומרות לך מה שהיא אמרה... ותגיד תודה שהיא אמרה לך את זה בכלל..היית צריך לשמור מרחק...לתת לה להבין ש"היא צריכה אותך" ולא להסביר לה "שהיא צריכה אותך...".... הלוגיקה שלך איפה שהוא נדפקה בדרך....
תפסיק לרדוף אחריה...רד ממנה..תעזוב אותה...אם היא תרצה - היא תחזור..אם היא לא תרצה (מה שסביר להניח יקרה אחרי מה שעשית..) היא לא תדבר איתך יותר... אם תרצה להחזיר את זה בעתיד אז תנסה מאוחר יותר... (שזה אומר בעוד שבועיים שלושה + )
ותפסיק לנדנד לה כבר...היא רוצה לחשוב בעצמה....
אם אתה הולך במלחמה של "מי עקשן יותר" אתה תפסיד פה...ותהיה בטוח בזה...

ציטוט:
אלא אמרתי שאני מתנצל שהייתי קרציה, ושבבקשה תחזור אלי בשביל לסגור את העניין, גם אם היא מצלצלת ואומרת תפסיק להציק לי יא שמוק, רק שתצלצל.

ולעזאזל תפסיק להיות נואש....זה הדבר הכי אידיוטי לעשות וזה גורם לה רק לרצות להתרחק ממך...

ראבק אנשים, תפנימו...אתם לא תגיעו לשום מקום אם תהיו קרציות.... תאפשרו לה קצת להתגעגע אליכם...להבין שהיא צריכה אותכם...

נוקשה או לא - זו האמת... תתמודד....
ישן 06-03-2006, 13:39

קצת פרספקטיבה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "בעע.. תגיד לי...מה הבעיה שלך?"

שתבין, כי אולי לא הבנת.
לא בכל רגע נתון שלחתי הודעה, או התקשרתי.
צילצלתי שלוש פעמיים בשבוע הזה, ושלחתי משהו כמו 5 הודעות מיום רביעי (יום שלישי שלחתי בסביבות 4 בלי קשר לשאר השבוע).
מה ניסיתי להשיג? רק לדבר, כי האמת זה דבר די דבילי (התחיל בתור דבילי) שראיתי את זה בדבר שבכיף פותרים בשיחה פשוטה, זה מה שניסיתי להשיג- את השיחה הפשוטה הזו

נסה אולי גם להבין, בדיעבד ומהצד זה בהחלט הצקה, אני מסכים,
באותם רגעים זה פרספקטיבה אחרת לגמרי, שפשוט נראית תהליך רגיל ולא חריג, אפילו יותר מזה, ביומיים שלחנו 300 סמסים, למה שיום אחרי זה יהיה אחרת?
לא ששלחתי 300 הודעות, אלא התרגלנו (או התרגלתי) לשלוח הודעה ולקבל דקה אחרי תשובה, אז למה שיהיה חריג לשלוח לה הודעה יום אחרי? ואם היא לא עונה, לא נראה כזאת הצקה לשלוח אחת 4 שעות אחרי.
אבל דבר גורר דבר, ובלי ששמתי לב זה יצא מפרופורציה ובמהלך השבוע זה נהייה להצקה, אני מצטער על זה ומודה שזה טעות אבל אין מה לעשות זה כבר נעשה.

בדיעבד הכי קל לשפוט, ותשובה שלה אני לא צריך שיגידו כי אני מבין אותה לבד,
אפילו לא שאלתי כלום באשכול, פשוט רציתי חוות דעת של אנשים, לא ביקורת כי עם רוב מה שאתה אומר אני מסכים ומבין.
ישן 06-03-2006, 14:30
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי GoldFish שמתחילה ב "קצת פרספקטיבה"

ציטוט:
לא בכל רגע נתון שלחתי הודעה, או התקשרתי.
צילצלתי שלוש פעמיים בשבוע הזה, ושלחתי משהו כמו 5 הודעות מיום רביעי (יום שלישי שלחתי בסביבות 4 בלי קשר לשאר השבוע).

עדיין הרבה...

ציטוט:

מה ניסיתי להשיג? רק לדבר, כי האמת זה דבר די דבילי (התחיל בתור דבילי) שראיתי את זה בדבר שבכיף פותרים בשיחה פשוטה, זה מה שניסיתי להשיג- את השיחה הפשוטה הזו

לא..אתה ניסית להשיג משהו אחר: - היית צריך לשמור מרחק...לתת לה להבין ש"היא צריכה אותך" ולא להסביר לה "שהיא צריכה אותך... -
ניסית להסביר לה את זה.... זה לא עובד ככה..היא צריכה לרצות בעצמה..ואתה צריך לגרום לה לרצות... ההרפיה זו השיטה הכי טובה....

ציטוט:
באותם רגעים זה פרספקטיבה אחרת לגמרי, שפשוט נראית תהליך רגיל ולא חריג, אפילו יותר מזה, ביומיים שלחנו 300 סמסים, למה שיום אחרי זה יהיה אחרת?
לא ששלחתי 300 הודעות, אלא התרגלנו (או התרגלתי) לשלוח הודעה ולקבל דקה אחרי תשובה, אז למה שיהיה חריג לשלוח לה הודעה יום אחרי? ואם היא לא עונה, לא נראה כזאת הצקה לשלוח אחת 4 שעות אחרי.

באיזה שהוא שלב חשבת "למה היא לא עונה לי?"
כשבחורה מבקשת ממך לתת לה מרחק...לתת לה זמן...תנתק איתה כל קשר..ותן לה זמן... סמוך עלי זה הדבר הכי טוב לעשות...

ציטוט:
אבל דבר גורר דבר, ובלי ששמתי לב זה יצא מפרופורציה ובמהלך השבוע זה נהייה להצקה, אני מצטער על זה ומודה שזה טעות אבל אין מה לעשות זה כבר נעשה.

זה נכון... זה אכן נעשה...אבל המטרה שלי היא אחרת - שלא תחזור על אותה הטעות פעם נוספת...
אחד הדברים הכי חשובים בחיים זה ללמוד מטעויות....אם למדת מהטעויות שלך במקרה הזה אז הכל סבבה..

ציטוט:
בדיעבד הכי קל לשפוט, ותשובה שלה אני לא צריך שיגידו כי אני מבין אותה לבד,
אפילו לא שאלתי כלום באשכול, פשוט רציתי חוות דעת של אנשים, לא ביקורת כי עם רוב מה שאתה אומר אני מסכים ומבין.

אם תשים לב הביקורת שלי הייתה בונה...הסברתי לך איפה טעית...עכשיו כל מה שנשאר זה כמו שאמרתי לתת לה זמן....חכה קצת...ואם באמת מאוחר יותר תרצה להחזיר את זה למה שזה היה....אתה תמיד יכול לנסות שוב...אבל עכשיו תן לה את הזמן שלה....
ולפעמים..עם ביקורות כאלה... אפשר להרוויח הכי הרבה....
כתבתי את כל זה במטרה אחת - לעזור לך להבין את הטעות שלך ושלא תחזור עליה שוב... רק ביקורת קשה גורמת ל"זעזוע" ואולי לשינוי קטן....פתיחת עיניים, מה שנקרא...
ישן 06-03-2006, 16:13

סחטין
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE]לא בכל רגע נתון שלחתי..."

אני בעקרון לא מדבר איתה, לא עכשיו ולא עוד שבוע, אולי שבוע הבא אם היא לא תתקשר או משהו, נראה אולי נצלצל או משהו.
עוזר קצת העניין שהשבוע הזה עמוס לי עד הצוואר אז אין לי יותר מדי זמן להתעסק בזה יותר מדי
בכל אופן.

דבר אחד שטעית במה שכתבת:
ציטוט:
לא..אתה ניסית להשיג משהו אחר: - היית צריך לשמור מרחק...לתת לה להבין ש"היא צריכה אותך" ולא להסביר לה "שהיא צריכה אותך... -
ניסית להסביר לה את זה.... זה לא עובד ככה..היא צריכה לרצות בעצמה..ואתה צריך לגרום לה לרצות... ההרפיה זו השיטה הכי טובה....

דווקא לא, ניסיתי לתפוס אותה לשיחה לראות מה היא מתכוונת שהיא אומרת חנוקה, כי את כל ההודעות שדיברנו היא ענתה, ולאלה שהיא לא ענתה זה היה 4 הודעות, ומ4 הודעות לא נהיים חנוקים (למרות שזה נשמע כמו הסבר, זה לא הכוונה, אלא הבלבול שלי על מה היא מדברת) אז רציתי ליצור הזדמנות שנדבר ונראה מה קורה.

בכל מקרה, אני את הלקח שלי למדתי, ועוד איך למדתי, פה אין לך מה לדאוג

נערך לאחרונה ע"י GoldFish בתאריך 06-03-2006 בשעה 16:23.
ישן 06-03-2006, 22:41
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אוקי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GoldFish שמתחילה ב "התייעצות קלה לגבי מה שהיה לי השבוע...."

לק"י

אני כל-כך מבינה למה אתה מתכוון..רק לענות,כן לא שחור לבן.תראה מה,עזוב את הבחורה..היא לא מעונינת,מה גם שעכשיו זה אובססיה בשבילך וזה אף פעם לא דבר חיובי.באמת יהיו אחרות,ואין מה לומר אדישות זה דבר מחרפן,וגם לי זה קרה..(משו באזור..)בסוף אמנם נשארנו בקשר,אבל החלטתי פחות ללחוץ על העניין..בכל מקרה היא באמת לא רוצה איתך קשר,היא גם דפוקה שהיא לא ענתה,כי כן זה מחרפן..אתה מצפה שהיא תגיד משהו,ואם היא לא אומרת כלום,אתה מבואס או נהיה אובססיבי.באמת שתשכח ממנה..חבל להשקיע בה אנרגיות,והאמת שחבל לה..מה ששיחת טלפון אחת יכולה לעשות..)(גם מנסיון..)לילה טוב שיהיה..

נ.ב איזה מזל אתה?(זה חשוב..אני בהימור שאו שאתה תאומים או מאזניים..)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:27

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר