לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2005, 02:25
  משתמש זכר Vendetta Vendetta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Vendetta
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "שטויות"

ציטוט:
נניח שהייתה אסטרולוגיה בימי גלילי שידעו אז רק על 7 (או 6) כוכבי לכת- וחזו את העתיד על פיהם, אז כשיתברר שיש יותר כוכבי לכת פתאום מתברר שזה לא נכון!?

יש תשעה כוכבי לכת שמקיפים את השמש. מבחינת האסטרולוגיה, אנחנו מסתכלים מנקודת המבט של כדור הארץ, וכמו כן מחשיבים גם את הירח ככוכב לכת, אף-על-פי שמבחינה אסטרונומית הוא אינו כזה. עד לתקופה המודרנית היה ידוע לקדמונים רק על שבעה כוכבים: השמש, הירח, מרקורי, נוגה, מאדים, שבתאי וצדק. שלושת הכוכבים האחרים, פלוטו, נפטון ואורנוס - לא היו ידועים. אבל זה לא אומר שהם לא הובאו בחשבון. למרות שהכוכבים עצמם לא היו ידועים, הם הוכנסו למערך החישובים, רק שהשתמשו בשמות של יסודות במקום שמות הכוכבים. במקום פלוטו השתמשו ביסוד אוויר, במקום נפטון השתמשו ביסוד מים, ובמקום אורנוס השתמשו ביסוד אש.

האסטרולוגיה היא לא מדע, אף-על-פי שיש אסטרולוגים שטוענים שכן. באופן אישי אני לא חושב שהיא מדע, ואסור להתייחס אליה כמדע. כל עוד לא מתייחסים אליה כאל מדע היא מוצלחת.
חזרה לפורום
ישן 06-09-2005, 16:34
צלמית המשתמש של נרקיסית
  נרקיסית נרקיסית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל נרקיסית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי r0nit שמתחילה ב "מי מאמין במזלות? =]"

אני מאמינה במזלות...
אבל לא בהורוסקופ השבועי או היומי וכל השטיות האלה...
אני מאמינה שלכל אחד יש מטרה בחיים...-הגורל...אם אפשר לקורא לזה כך...
וכמו שאומרים זה נכתב בכוכבים ..אבל זה לא אומר שאי אפשר לשנות אותו...
ובכלל אצלי כל הקטע עם המזלות מתערבבב עם עוד הרבה דברים ...
אז אני מאמינה במזלות ...כי אחרת למה יש תאריכי יום הולדת...
לדעתי כל הדברים האלה מאפיינים כל אחד ואחד בנפרד...
וזה משהו הרבה יותר מורכב ממה שזה נראה הרי אלפי שנים אם לא מיליוני שנים האדם עסק בזה וניסה להבין את השמיים והכוכבים... ..

יכול מאוד שיש כאלה שלא יסכימו איתי...אבל זאת ראיית עולם שלי.....

הדברים הטובים בחיים הם בלתי חוקיים בלתי מוסרים או משמינים

חזרה לפורום
ישן 10-02-2006, 10:24
צלמית המשתמש של Speed
  Speed Speed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל Speed
יש משהו באסטרולוגיה מבחינת מציאת התכונות האישיות שלנו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי r0nit שמתחילה ב "מי מאמין במזלות? =]"

פעם גם אני לא האמנתי בזה וחשבתי כמו הרבה אחרים שזה הכל שטויות
ואינני מדבר על חיזוי אסטרולוגי עתידי או שבועי כמו שמופיע בעיתוני סוף שבוע, אלא על אפשרות לקבוע בדרגת סבירות גבוהה על אופי האדם ותכונותיו ע"פ מפה אסטרולוגית ע"י מוסמך לדבר.
שימו לב, שכל השוללים זאת מעולם לא עשו לעצמם מפה אסטרולוגית. אחרי שנעשתה לי מפה שכזאת נוכחתי למרבה הפליאה שמעל 85% או יותר, היו נכונים ושוב אני מדגיש שמדובר באופי ותכונות ולא חיזוי עתידי. יש שיאמרו שאפשר להשליך מפה זו גם על הרבה אחרים, יתכן, אבל לא עד כדי כך של ירידה לפרטים קטנים באופיו של הבן אדם
המפה מבוססת בעיקר על חישובים מתמטיקאיים של המצאות הכוכבים ומיקום הבן אדם בדקת הלידה
לכן ככל שדקה זאת מדוייקת יותר (ומקום הלידה) כך ניתן לדייק יותר בחישובים ולהגיע לתוצאות קרובות יותר. המפה נראית בצורת מעגל מחולקת ל-12 כאשר על כל מזל יש מעין מזל משנה (זו הגדרה מופשטת מדי) המכונה אופק. לכל אחד מאיתנו יש אופק משולב עם סימן המזל שלו המשפיע בצורה דומיננטית על המזל העיקרי שלו, לפעמים בצורה חזקה/חלשה בהתאם לגורמים נוספים. לדוגמא: בן/בת מזל קשת עם אופק גדי ואז רוב תכונותיו יהיו כבן מזל קשת אבל בחלק מתכונותיו גם יהיו ניכרים דברים מסויימים של סימן גדי עם גורמים נוספים בהתאם למפה.
תשאלו בשביל מה אנו צריכים לדעת תכונות של בני אדם ?
מעבידים לדוגמא, עשויים לקבל לעבודה כאחד מהפרמטרים שלהם, עובדים המתאימים לסוג עבודה מסויים לאחר שעברו בדיקה אסטרולוגית. כנ"ל לגבי מחפשי עבודה המסוגלים לנתב את עצמם בצורה טובה יותר לסוג העבודה המותאמת להם.

לסיכום: לספקנים, מפה אסטרולוגית. למתנגדים, המשיכו כך, תגיעו רחוק...

Speed

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר