לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2006, 19:22
  bzizoo bzizoo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.06
שאלה בקשר לבעיות רפואיות ושירות בחיל הים

קודם כל שבוע טוב לכולם...
יש לי בעיה די חשובה אז זה יהיה ארוך אז אני כבר מצטער....
אני סובל מהזעת יתר בידיים,להזעת יתר יש טיפול עם מכשיר המתחבר לחשמל ואני צריך לעשות אותו כל שבוע או מקסימום שבועיים כי מעבר לזה הידיים שלי מתחילות להזיע ברמות מטורפות ואני בקושי יכול לתפקד...
עכשיו הקטע הוא ששבוע הבא ביום ראשון (12.3) אני מתגייס לחיל הים-סטי"לים/דבורים... אני מתכוון להצהיר על זה לחובש ביום הגיוס ולהראות לו אישור מרופא שמתמחה מאוד מאוד בתחום הזה שאני צריך לצאת כל מקסימום שבועיים הביתה על מנת לבצע את הטיפול לידיים..ולבקש ממנו או שיפנה אותי לרופא על מנת שבאמת ינתן לי הפטור הזה שאני יכול להישאר בצבא מקסימום שבועיים ולאחר מכן אני צריך לחזור הביתה לטפל בהזעה שלי(יש לציין שהטיפול עצמו אורך שעה ומתפרש על פני יומיים,כלומר חצי שעה כל יום ולכן אני מקווה שלא ישאירו אותי יותר משבועיים ברצף בצבא אלא לפחות שיתנו לי שוש"ים כל שבועיים).
השאלה היא כזאת... ידוע לי שבסטילי"ם/דבורים טוחנים ממש הרבה אז בעצם יש מצב שאני אהיה שם עם הפטור הזה למרות שממש לא ניראה לי כי הנוכחות שלי בספינה חשובה לצורך שמירה על הספינה בכל יציאה הביתה או שיש מצב שבכלל יעבירו אותי לתפקיד אחר? אם כן אז אם ידוע לכם במקרה איזה תפקידים אחרים יכולים להציע לי?
מצטער שחרשתי לכם בשכל ואם מישו לא הבין משו ממה שכתבתי שיגיד לי.. פשוט אני די לחוץ עם זה אז אני כותב קצת מוזר.. חח
תודה לכל מי שעונה לי!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2006, 19:30
  bzizoo bzizoo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.06
זה כל הקטע.. הצהרתי על זה בצו הראשון ובגיבוש ובתחקיר הביטחוני
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי בנחל קרנבל שמתחילה ב "יעבירו אותך כנראה תפקיד, למשהו עורפי."

העניין הוא שאני לא יודע איך זה יכול להיות..הרי הנוכחות שלי על הספינה חשובה לצורך שמירות.. אז אם הם יודעים את זה איך קיבלו אותי?
הקטע הוא שאם כבר יעבירו אותי.. אז אני מקווה שזה יהיה לתפקיד מעניין שבו אני אוכל לשאת נשק.. ולא סתם לצורך זה של להשוויץ שיש לי נשק אלא בגלל שחשוב לי שיהיה לי נשק כדי שאני אדע שאם אני אתקל באיזה מחבל או משו אני אוכל להתגונן בפניו.. מה עוד שאני גר בנתניה שבכלל בכמה שנים האחרונות היו בה 5 פיגועים...:/
יש מישו שיודע אולי אם יש מצב שיציעו לי תפקיד פיקודי כמו מ"כ או משו שכרוך במודיעין שבו אני אוכל לשאת נשק?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר