לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2006, 15:57
  AvnerYaron AvnerYaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי KoKo_ שמתחילה ב "הכי טוב :) את הצילומים הכי..."

קובי - הפעם אתה טועה, ובגדול.צוותים של דובר צה"ל ליוו ומלווים את הכוחות בפעילות, גם של סיכולים וגם של תפיסות אמל"ח. אני רוצה להזכיר לך את צלם דו"צ ליאור זיו ז"ל, שנהרג בעת פעילות חשיפת מנהרות אמל"ח ברפיח. בנוסף לצלמי יחידת ההסרטה של דו"צ קיים היום מושג שנקרא "תיעוד מבצעי". אלו הם לוחמים שמצויידים במצלמות וידאו וגם סטילס, ותפקידם להוכיח לעולם שהפעילות של צה"ל היא סיכולית וממוקדת, ונעשית עד כמה שאפשר בלי לפגוע בחיים של חפים מפשע.

אמנם התמונה שלך באמת אותנטית ומשכנעת, אבל אני מפנה אותך לספר שנקרא יום בחיי צה"ל, או משהו דומה - ובו יש תיעודים מדהימים, גם מפעילות מבצעית.

לגבי שאלתך - את צריכה למלא ב"מנילה" עדיפות עליונה ברצון להיות צלמת צבאית. מתקבלות בנות עם רקע בלימודי צילום ותקשורת. בנים עם רקע דומה, ופרופיל נמוך - גם מתקבלים. הכל נעשה כמובן אחרי הרבה מיונים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2006, 16:17
צלמית המשתמש של KoKo_
  KoKo_ KoKo_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.04
שלח הודעה דרך ICQ אל KoKo_ שלח הודעה דרך MSN אל KoKo_
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "[font=Franklin Gothic..."

מסכים, ומכיר.
יצא לי להפגש עם כל סוגי הצלמים הצבאיים.
מי שאין לו פרופיל קרבי לא יישלח עם אפוד קרמי להתגנבות לילית לתוך כפר.
ומי שיש לו פרופיל קרבי - סביר להניח שלא יגיע לדובר צה"ל.

התיעוד המבצעי עליו אתה מדבר הוא בדיוק מה שאני מתכוון - לוחמים שמקבלים ציוד מהצבא ומספקים לדובר צה"ל צילומים ממקומות שהם לא יכולים להגיע אליהם (לפחות מבחינת כמות הצלמים שלרשותם).

אחרי הכל - הסבירות להגיע לד.צה"ל עם פרופיל קרבי היא כל כך נמוכה...
הכי טוב להתגייס קרבי כלוחם, ולצלם במקביל כשמתאפשר.
גם מספק, גם תורם, גם מהנה.

2 צילומים שבטוח יעזרו לתדמית הצה"לית -

דבר ראשון - היינו מזיזים את כל הספות, השטיחים ושאר הרהיטים הצידה, כדי לא ללכלך.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מיטה זוגית במרכז החדר, וכל הצוות על הרצפה. למה? כדי לעשות שימוש מינימלי.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-03-2006, 18:32
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "[font=Franklin Gothic..."

לא צריך להגזים, אין שום סיבה שלא יהיה רשום ליד התמונה
צילום: סמל XXXXXX, לוחם דוכיפת.
לפי דעתי זה יוסיף הרבה יותר להערכה כלפי הצילום.

בקשר לדובר צה"ל, בכל פעם שיצא לי להיפגש עם מישהו מדובר צה"ל במהלך שירותי הצבאי הוא תמיד היה נדבק לדרגה הכי גבוהה בשטח ומצלם אותה/בשבילה, גם כתבתי את זה מספר פעמים ב"צבא ובטחון" שהתמונות של דו"צ לא מתמקדות בחיילים ובעבודה האמיתית אלא בדרגות ובדברים שמצטלמים יפה (לחייל עם מצנפת והסוואה על הפנים יש סיכויי יותר גבוה להיצטלם מסתם חייל במחסום, ולמרכבה 4 יש סיכוי יותר טוב להצטלם מאשר למג"ח) התמונות המעניינות באמת יוצאות מהלוחמים שעברו קורס "צלמים תיעודיים" ומהצלמים האזרחיים/זרים שכן יודעים לצלם את החייל הפשוט ולא רק את הקצין הבכיר (כמובן שהבעיה שהם לא תמיד מוציאים תמונות מחמיאות).
ישן 05-03-2006, 23:11
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי InUsH שמתחילה ב "תודה לכולכם על התגובות. ..."

לומר לך תאכלס - אם שאלת את השאלה הזו - רוב הסיכויים (נאמר למעלה מ 90% ונהיה עדינים) שלא תתקבלי להיות צלמת של דובר צה"ל.
מצד שני - להיות צלם של דובר צה"ל זה מה-זה משעמם!!
את מתגייסת?
מזל טוב!!!!!
מאחל לך שירות מהנה ומהיר (ולא פחות חשוב - בטוח) ושתחזרי הביתה בשלוש.
את אוהבת לצלם? קחי איתך מצלמה לבסיס, ותעשי שטויות (לא לשכוח לקרוא קודם את פקודות מטכ"ל בנוגע לביטחון שדה... חשוב מאוד לא לצלם דברים סודיים ובטח שלא לפרסם באינטרנט כי אז נכנסים לכלא להרבה זמן [מנסיון, מבלי לחשוף פרטים סודיים על התפקיד שלי]).

וזהו.. תהני, תצלמי, ותנסי להיות כמה שיותר בשטח ורחוק מהסיביליזציה - שם התמונות הכי יפות
זיכרון מתוק.

ישן 06-03-2006, 17:23
צלמית המשתמש של adamch5
  adamch5 adamch5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.06
שלח הודעה דרך Yahoo אל adamch5
לשאלתך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי InUsH שמתחילה ב "יש לי שאלה..."

אני מכיר כמה צלמות בנות אני אשאל אותן מה היו הנתונים שלהן ואיך הגיעו ואני אשתדל לחזור אליך במדוייק אבל ייקח זמן עד שאני אראה אותן...

בכל אופן לגבי הצילום עצמו צריכה לזכור שכנראה לשטח לא ישלחו אותך אלא יותר צילומים מסביב...
היא לדוגמא באה לצלם גיבוש שהעברנו וצילמה מפגשים חשובים וארועים שזה ניסיון אדיר בתחום הצילום. אין ספק שהיא נהנתה.

לגבי עניין הצלמים בשטח אני עם קובי. אמנם לא צילמתי בזמן השירות שלי אבל כל צלם שהתלווה אלינו כל פעם היינו צריכים לעשות לו בייביסיטר רציני, זה היה עול אדיר ללוחמים ושיגע אותנו תמיד....
הוא בתור צלם היה מוגבל מאוד ולא יכול היה לתת צילומים אמיתיים ובכל רגע. לרוב כשהם התלוו אלינו אז השאיפה היא שהם לא יסגירו את הכוח כמו שקרה כמה פעמים ולכן הגבלנו אותם מאוד.

לגבי הצלם שנהרג מקרה מצער לא יודע מה קרה שם בדיוק... הידידה צלמת שלי שירתה איתו.
גם הם הרגישו כבולים כשיצאו לצלם עם הכוחות.
המטרה הייתה באמת לנסות לצלם את הפעילות כקונטרה לעיתונות השלילית נגדנו וזו מטרה חשובה לא פחות מהלחימה עצמה (קרי ההגנה על הבית) שכן זה משמעותי מאוד.
אבל העובדה נשארת עובדה תמונות כמו של קובי שמראות באמת איך היו ישנים צוותים שלמים
על הריצפה ובחיים לא היינו נוגעים בציוד של הבתים עצמם, לצערי הנה העובדה שתמונות כאלו לא מתפרסמות ושום צבא בעולם לא נוהג ככה במלחמה.....

מוסר השכל ופואנטה: קובי תתחיל לפרסם תמונות ... תתחיל גל חשוב שיביא עוד איתו.

הגלרייה שלי: www.pbase.com/adamcohen

ניקון D70 עם עדשה 18-200 VR ניקון, 50 מ"מ ניקון וסיגמא 10-20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר