לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2006, 18:29
  guitarfreak1819 guitarfreak1819 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
מצב משונה, קצת קשה להסביר בכותרת...

היי כולם, לא יודע מה אני בעצם רוצה לבקש בסיפור הזה.... אבל אני מרגיש שאני צריך לכתוב אותו במילים שאולי אני אוכל להסיק לעצמי מסקנות אפילו... דעות יתקבלו בכיף (=
בכל מקרה, יש לי ידידה טובה. לא היינו הרבה בקשר בזמן האחרון, אני סיימתי בית ספר שנה שעברה והיא בי"ב עדיין. לפני קצת זמן, בערך חודש, התחלנו להיפגש יותר, ועשינו כל מיני, אהממ... דברים, אך נשארנו ידידים. אפשר להגיד ידידים עם הטבות (=
לפני כמה ימים היא סיפרה לי שהיא מתחילה להרגיש משהו כלפי אחד מהחברים המאוד קרובים שלי, אז חיטטתי קצת אצלו ומסתבר שגם הוא די מתחיל להרגיש כך כלפיה. עכשיו, לפני שתתחילו לקפוץ למסקנות ולהגיד "אתה בטח מאוהב בה, מכחיש, מרגיש קנאה" וכל מיני דברים אחרים, אני לא מאוהב בה.
אין לי שום כוונה לעמוד בדרכם, כי מה שאנחנו עשינו זה היה בשביל הכיף, וזה לא אותו דבר כמו אהבה אמיתית. אני אפילו משתדל לעזור להם, כי חבר שלי ביישן מאוד, והוא לא בטוח אם היא מעוניינת בו.
ובכל זאת, אני לא יכול להגיד שאני לא מרגיש מוזר. סוג של מוזריות שלא הרגשתי אי פעם. לפני שנה, לא הייתי בן אדם שהיה בכלל נכנס לקשר כזה עם מישהי, ועכשיו אני כרוך לתוך סיפור מסובב לא קצת.
אני חושב שאני מבין אותם, אבל אולי זה אני עצמי שאני לא מבין פה. אולי בגלל שנגמר הכיף אני מרגיש קצת בלך.

יש לכם מחשבות? עצות? (למרות שקשה קצת לחשוב על עצה מתאימה כאן).
מה אתם הייתם עושים באותו מצב? הייתם עוזרים להם כמו שאני משתדל "לשדך" ביניהם?
תודה אם קראתם עד לכאן, ועל ההקשבה בכלל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2006, 18:35
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
תחשוב טוב טוב מה אתה רוצה לעשות....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי guitarfreak1819 שמתחילה ב "מצב משונה, קצת קשה להסביר בכותרת..."

אם אתה אוהב את האופי שלה... אם אתה רוצה להישאר במצב הזה שאתם נפגשים מדי פעם ל.... אז סבבה..תשארו...
השאלה פה היא מה אתה רוצה לעשות.... אם אתה רוצה לעזור לחבר שלך - תעזור...אבל מניסיוני - זה לא יניב תוצאות.... תן לו לעשות את הכל..ביישן או לא הוא חייב להתמודד עם זה...אם הוא לא יתמודד זה ייגמר בלאו הכי.. (אתה לא תוכל להיות שם בשבילו כל הזמן נכון?)
עד כמה שתגיד שאתה לא מרגיש אליה כלום....(ככה הבנתי ממך..) אתה מנסה לעזור לחבר שלך בשביל להוכיח לעצמך את זה..או לפחות זה מה שאתה מנסה לעשות...תקן אותי אם אני טועה..
ובכל מקרה מעניין אותי למה בכלל אתה לא רוצה להיכנס איתה לקשר רציני?

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 07-03-2006 בשעה 18:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר