לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2006, 09:17
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
ציוד לטירונות שריון ויום גיוס - זקוק לביקורת, עצות, הערות והארות על הרשימה שהכנתי

חיפשתי קצת בנושא ציוד לטירונות ולצבא בכלל בפורום, וגיבשתי רשימת ציוד. אשמח אם תוכלו לתת חוות דעת על הרשימה הזו. בעיקרון אני כנראה מתגייס לשריון עוד כמה חודשים, ככה שאם יש משהו מיוחד שכדאי לקנות בשביל שירות בשריון אני אשמח לשמוע.

הרשימה:

*שעון יד

*צו גיוס
*רשיון
*תעודת זהות
*אישורים רפואיים
*ארנק עם כסף קטן

תיק גדול (כמות ליטרים = ??):
*טוש לורד לא מחיק (אחד שחור ואחד אדום)
*שני מנעולים רציניים לתיקים
*עט
*פנס לדים
*מצית
*אולר
*כיסוי דיסקית + מיתר לשרשרת
*פלאפון וסוללה
*שקיות זבל
*תרופות
*כפכפי פלסטיק למקלחות
*משחת נעליים

*פלסטרים
*סיכות ביטחון
*ואזלין
*נייר טואלט (שלושה גלילים?)

5 חולצות טישרט זית
10 גופיות לבנות/זית מתחת למדים
10 תחתונים
12 זוגות גרביים
חגורה טובה (ליתר בטחון)

תיק רחצה (בתוך תיק גדול):
*סבון
*מברשת שיניים
*שמפו
*סכין גילוח
*מגבת למקלחת
*דיאודורנט

כמה שאלות בנוסף לרשימה:

1.
כמה ליטר צריך שיהיה התיק? 80 יספיקו?

2. אני חולה על שעוני G-shock, ואלה גם מאוד נפוצים אצל חיילים. האם זה השעון שהכי כדאי להביא איתך לשירות קרבי?

3. ראיתי ברשימה את הפריט הבא: "
גומי מתחתונים(דיגום)" - אפשר הסבר למה הכוונה?

4. האם יש צורך בכלל בשירות בנעלי ספורט אם אין לי סידור מיוחד לכאלה שיהיה לי כל הזמן?

5. ציפה + כרית = חיוני?

6. בנק הפועלים נותן איזה תיק מתנה למי שעושה חשבון חייל. מישהו קיבל את התיק, אולי יודע אם הוא שווה משהו? (יש לי חשבון שם ואני אהפוך אותו לחשבון חייל)

7. נגן MP3 בצבא - כדאי? מצד אחד האיום התמידי של גניבות, מצד שני קראתי איפה שהוא שאיזה חייל כתב שזה מאוד עזר לו בקטעי שביזות של שמירות וכאלה. אולי רק בטירונות לא?

8. מה התרופות שהכי מומלץ להביא?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2006, 11:11
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
שלשום קניתי דברים :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "ציוד לטירונות שריון ויום גיוס - זקוק לביקורת, עצות, הערות והארות על הרשימה שהכנתי"

*נייר טואלט (שלושה גלילים?) אפילו יותר

5 חולצות טישרט זית
10 גופיות לבנות/זית מתחת למדים תביא פחות. לבנות לובשים מתחת למדי א'.
10 תחתונים
12 זוגות גרביים
חגורה טובה (ליתר בטחון)

תיק רחצה (בתוך תיק גדול):
*סבון
*מברשת שיניים
*שמפו
*סכין גילוח
*מגבת למקלחת
*דיאודורנט

כמה שאלות בנוסף לרשימה:

1.
כמה ליטר צריך שיהיה התיק? 80 יספיקו?
אני באתי לקנות 80 אבל ההפרש במחיר בין ה 80 ל90 היה משהו כמו 20 שקל אז קניתי ת'90 ליטר
2. אני חולה על שעוני G-shock, ואלה גם מאוד נפוצים אצל חיילים. האם זה השעון שהכי כדאי להביא איתך לשירות קרבי? נראה לי שכן. זה שעון עמיד וטוב.

3. ראיתי ברשימה את הפריט הבא: "
גומי מתחתונים(דיגום)" - אפשר הסבר למה הכוונה? יהיו מצבים שתצטרך פס גומי להכנת כל מיני עניינים - זה בשביל זה.

4. האם יש צורך בכלל בשירות בנעלי ספורט אם אין לי סידור מיוחד לכאלה שיהיה לי כל הזמן? צריך נעלי ספורט. תביא איתך זוג עד שתקבל את השוברים לקניית נעלים מהצבא.

5. ציפה + כרית = חיוני? בשבוע הראשון אולי עדיף לא להביא כרית, אבל ציפה של שמיכה וסדין תביא

6. בנק הפועלים נותן איזה תיק מתנה למי שעושה חשבון חייל. מישהו קיבל את התיק, אולי יודע אם הוא שווה משהו? (יש לי חשבון שם ואני אהפוך אותו לחשבון חייל)

7. נגן MP3 בצבא - כדאי? מצד אחד האיום התמידי של גניבות, מצד שני קראתי איפה שהוא שאיזה חייל כתב שזה מאוד עזר לו בקטעי שביזות של שמירות וכאלה. אולי רק בטירונות לא? אל תביא עכשיו. חכה לשבוע השני של הטירונות.

8. מה התרופות שהכי מומלץ להביא?
אקמול, סטרפסילס דברים כאלה שעדיף שיהיה לך מאשר ללכת ולחפש את החובש

[/QUOTE]
ישן 02-03-2006, 12:09
  משתמש זכר פומי פומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "ציוד לטירונות שריון ויום גיוס - זקוק לביקורת, עצות, הערות והארות על הרשימה שהכנתי"

10 חולצות לבנות? אתה לא צריך לקנות אפילו 1...
עם חולצה לבנה מסתובבים רק מתחת למדי א' שאותם תלבש יומיים בזמן הגיוס ועוד יום אחד כשתצא הביתה. אני בטוח שיש לך בבית חולצות לבנות (כן, אפשר עם הדפס, רק שלא יראו אותו מבעד לכפתור העליון הפתוח, מה שמשאיר לך אפשרות לחולצה עם הדפס על כולה חוץ מהחלק של הצווארון). אם אתה באמת חולה נקיון תביא 3, להחליף כל יום. אם לא תביא 2 - אחת לבוא איתה, אחת לצאת איתה. אם אתה מתגייס לקראת סוף השבוע תבוא עם אחת.

12 גרביים גם טיפה מוגזם, לפחות להתחלה. אתה תקבל בבקו"ם 9 זוגות של אחלה גרביים. אני לא מאמין שעל ההתחלה תסגור 9 ימים בצבא, לכן מיותר להביא אפילו זוג אחד מהבית.

ישן 02-03-2006, 16:35
  troublesome troublesome אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.03

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Israeli

קיבלתי את התיק.זה אחלה תיק אם יש לך לוקר בחדר ואז אתה לוקח רק כביסה מלוכלכת שלא הספקת לכבס.

בכל מקרה,תביא כמה שפחות דברים(אני למשל מוותר על חולצות ולוקח רק כלי רחצה ותחתונים) ותיק יותר קטן כי בכל מקרה ביציאה הראשונה אתה חוזר עם הצ'ימידן ואז סתם תסחוב שני תיקים ענקיים.

אני בכל אופן לוקח תיק קטן של בית ספר שביציאה הראשונה הביתה אני אכניס אותו לצ'מידן ואז משתמש רק בתיק כמו שקיבלת מפועלים.
ישן 07-03-2006, 00:18
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile

ציטוט:
נייר טואלט (שלושה גלילים?) אפילו יותר

זה נראה מגוכח להביא נייר טואלט מהבית, במקום זה עדיף לך להביא מגבונים לחים, גם שימושי מאוד בשטח ( אתה בשיריון, יש המון שטח) וגם נעים יותר לנגב את התחת עם זה, כמו תינוק בן שנה.
ונוסף על כך מנוע פריחה/שפשפת/פטריה באיזור.

עוד טיפ לחיים הטובים.
לא ציינת משחה לשפשפות, בטירונות יהיו לך הרבה פעמים שתקבל שפשפת (פטריה במונחים של הצבא) הצבא מספק חומר "שורף" ולא נעים בהתחלה.
טיפ לזה תביא משחה של תינוקות לטירונות שלך,

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://chinsengmoh.com/prod_images/johnson1_s.gif]

כמו כן הדברים הקטנים אלה הם שמשפרים לנו את השירות .
כמו כן אפשר להביא ספריי לנעלים/רגליים.

בקשר למכונה והסכין גילוח.
אפשר להתגלח עם סכין מלא ולצחצח נעלים ב7 דקות.
בשנה הראשונה נעים להשתמש במכונה אבל אין כמו סכין איכותית.

וגם להתגלח עם סכין זה מין "טקס"

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר