לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2006, 01:37
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
נמצא בבלבלות חייב את העזרה שלכם !

היי מה קורה אנשים ? קודם כל רק שתדעו שאני אוהב אותכם ואני שמח שאתם פה בשבילי !
עכשיו הסיפור....
הכרתי מישהי מדהימה .. יפה מצחיקה והכל מושלמת ( לפחות בשבילי )
הכרתי אותה בדרך לא דרך שזה סיפור בפני עצמו... לא משנה !
העניין הוא שהתחלנו להיות בקשר והיציאה הראשונה שלקחתי אותה זה היה בטיילת !
היה נחמד דיברנו ישבנו וכל זה ... ואחרי זה יצרתי מצב שיהיה לי הזדמנות לנשק אותה ..
נישקתי אותה ולא היה תגובה ממנה .. כאילו שהיא לא רצתה...
כזה לא הבנתי למה.. והיא עשתה לי " אנחנו בקושי מכירים "..... הבנתי אותה ... או יותר נכון אפשר להבין אותה... כאילו שהיא לא זורמת וכל זה ... היא קשה לפיצוח אם אתם מבינים אותי !
היא אמרה שאני חשוב לה וממה שהבנתי יש לה רגש אלי.. אבל היא לא הייתה מוכנה לנשק אותי ..
זה היה רגע מביך כזה .... אבל התגברתי.....
היא בחורה שקשה להשיג את הלב שלה אפילו שיש לה קצת רגשות אלי .. !
רציתי את העזרה שלכם שאיזה דרך תוכל לגרום לי לשכנע אותה שאני בשבילה כי מזה התבאסתי מזה שהיא דחתה את הנשיקה שלי .. כי אני ממש אפשר להגיד אוהב אותה !
כאילו מה אני יכול לעשות עוד .. לאן אני יכול לקחת אותה ... ואיך אני יכול לפצח את האגוז הקשה הזה ..
אני לא ידע כמה זמן זה יכול לקחת לה ואני מנסה להעסיק אותה כל פעם כאילו שננסה להמשיך הלאה.. אבל כמה אפשר לדבר וכמה אפשר להגיע לרגעים של שקט ??
בבקשה תעזור לי !!! מתחנן ....מואהה כל מי שעוזר לי יקבל ממני סמיילי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2006, 14:44
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
דבר ראשון, מזל טוב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "נמצא בבלבלות חייב את העזרה שלכם !"

אני ממש שמח בשבילך.

דבר שני, זה לא חייב לומר משהו. יש בנות שעבורן, ערך הנשיקה הוא כזה שהוא שמור רק לאנשים "וודאיים". כלומר, לא בפגישה הראשונה בכלל.
גם לי קרה מקרה שרציתי לנשק מישהי בפגישה הראשונה - והיא לא הסכימה והייתי בטוח שהכל הרוס.
יום אחריי זה היא התקשרה, יצאנו ואז, על הדקה הראשונה היא נישקה אותי.

בכל אופן, כמו שפלייבויי אמר, אין דרך לגרום למישהי להתאהב בך. זה צריך לבוא ממנה ומהלב. זה דורש זמן. מה שכן, בנות כאלה, כשהן מתאהבות - הן מתאהבות עד מעל הראש... שווה את המאמץ ואת החכייה.

פשוט, תזרום. אל תלחיץ, תזרום.

שיהיה לך בהצלחה! ותעדכן!

ישן 04-03-2006, 21:11
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "כן אבל יש עוד בעיה !!!"

תודה... כן הבנתי שאני צריך לתת לה את הזמן.. והיא לא אחת שמתקשרת ..

ציטוט:
כאילו אני צריך להיות היוזם תמיד .. זה מה שמעצבן !!!!

תפסיק ליזום...למה מי היא שאתה תצטרך לעשות תמיד את העבודה? מה המטרה בקשר הזה אם אתה זה שתמיד תצטרך להתקשר?
ציטוט:
אני צריך להתקשר אני הכל.. ככה אני מרגיש .... וחוץ מזה אין אני יכול לגרום לה שהיא לא תשתעמם
כי אני מרגיש שהיא בחורה שצריך להעסיק אותה תמיד ושלא יהיה משעמם ..

אל תתקשר....תן לה להתקשר מדי פעם..היא לא מתקשרת? תעבור הלאה... אתה לא צריך כאב ראש כזה...(99% מהמקרים היא תתקשר ותשאל מה קרה...אז תגיד לה שהיית עסוק..[היא צריכה להבין שהיא לא המרכז של החיים שלך...])
ציטוט:
לאן אני יכול לקחת אותה .. חוץ מלדבר כל הזמן כאילו שתהנה בחברתי ולא כל הזמן לשבת לדבר כי אנחנו מדברים מלאא .. מבינים אותי ?

אל תפחד משתיקות....ברגע של שתיקה..פשוט תסתכל עליה..בעיניים..ותן לה להמשיך את השיחה... תן לה להילחץ מהשתיקה הזאת...
ומה זה השטויות האלה...מה אתה חי בשביל לשעשע אותה? אתה נמצא איתה כי אתה נהנה איתה...ברגע שאתה כל הזמן חושב על "על מה אני יכול לדבר איתה עכשיו...", "וואי היא משתעממת...נו אני צריך לחשוב על משהו...!!!" אתה נדפק..וזה רק הורס לך..אתה מתנהג בעצבנות ואוכל אותה... אל תגיע למצב הזה...אל תפחד משתיקות...ותן לה מדי פעם להמשיך את השיחה.... עוד בחורה אחת מתוך מיליונים.........................
ישן 04-03-2006, 23:31
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
אם היא לא מראה סימני התענינות אני מציע לך לרדת ממנה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "נמצא בבלבלות חייב את העזרה שלכם !"

אתה בכלל אוהב אותה? לא רשמת אפילו פעם אחת "אהבה" או "אוהב אותה" אפילו לא הזכרת (חוץ מאוהב אותכם שזה היה מופנה לחברי הפורום).
זה קצת מוזר אולי בעצם אתה לא באמת אוהב אותה אותה אלא סתם רוצה להסתובב איתה כדי להרגיש טוב עם עצמך (או במילים אחרות אוהב את עצמך)?
אתה רק מדבר על עצמך כל הזמן, מה אתה מרגיש, מה עשית ואפילו לא אמרת משהו מיוחד עליה רק "מדהימה .. יפה מצחיקה והכל מושלמת" אני מציע לך תרד ממנה ותמצא לך מישהי שאתה באמת אוהב.

ישן 07-03-2006, 14:04
  ranm8 ranm8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.06
עצה

לדעתי כל הבעיה פה היא שאתה רודף אחריה יותר מדי.
מתוך נסיון אני אגיד לך דבר כזה, כל בת שתרדוף אחריה תנצל את המצב, לא תתאמץ ובסופו של דבר גם פחות תרצה אותך.
למרות זאת אם תראה לה כמו שאמרו קודם שהיא לא מרכז העולם שלך היא תרדוף אחריך מכיוון שלבנות יש קטע כזה שאם לא רודפים אחריהן או שהן מרגישות שמישהו שהן טיפה מעוניינות בו אדיש אליהן אז פתאום הן מרגישות שהן חייבות להשיג אותו, אפשר לומר שהן פשוט רוצות להוכיח לעצמן מה הן שוות (אין בת שלא חושבת שהיא שווה - תחשוב על זה).

בקיצור, אני מבטיח לך שעם אדישות במידה הנכונה היא תתחיל להתאמץ ואם לא אז כנראה שהיא לא באמת שווה אותך, הכי חשוב שלא תתן לה לשלוט בך ושהיא תתרגל שהיא לא מתקשרת, לא יוזמת וכו'

בהצלחה
(-:
ישן 08-03-2006, 22:11
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה דברים לי אלייך

קודם כל לא בדיוק ברורה לי הבעיה שלך
אני מבין שהיית רוצה להתקדם איתה למצבים יותר אינטימיים והיית שמח למצוא דרך אך כמו שאמרו לך אין דרך או קיצור דרך אלא זה צריך לבוא משניכם וכיוון שאתה נשמע מוכן אתה צריך לחכות שהיא תהיה מוכנה ותרצה את זה, ולכן אם זה המטרה העיקרית שלך לדעתי צפויה לך אכזבה ויאוש

לא הבנתי מה הבעיה בזה שאתם נפגשים ומדברים אם יש לכם על מה ואתם נהנים מזה אז איפה הבעיה?
בקשר לטלפון וליוזמה אם מפריע לך שאתה רק היוזם אתה יכול לדבר איתה על זה ואולי להגיד שתשמח לשמוע ממנה גם ואולי באמת תתן לה אפשרות גם להתקשר אלייך חכה יום יומיים ותראה אם היא מתקשרת אלייך

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר