לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2006, 20:22
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "מוד"ש (לוחם איסוף) היא..."

הוא יוכל לענות לך יותר טוב ברגילה הבאה שלו, אחרי שיפתחו לו קצת את התחת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2006, 07:58
  ari1818 ari1818 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ari1818 שלח הודעה דרך AIM אל ari1818 שלח הודעה דרך MSN אל ari1818 שלח הודעה דרך Yahoo אל ari1818
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ari1818 שמתחילה ב "כל שאלה על מוד"ש להפנות לפה."

אז ככה, נענה לאט לאט.

לגבי השינוי פרופיל. אם הפרופיל שלך הוא כרגע 72, אז אין מצב שכרגע אתה מועמד למודש לכל מי שהפרופיל שלו 72+, רשום במנילה שלו את כל יחידות הקרביות, כולל צנחנים, גבעתי, גולני, נח"ל.... זה לא אומר שהוא יכול להגיע לכולם. מה שאני כן יודע שאפשר עם פרופיל 72, זה שריון ותותחנים.לגבי היחידה. מדובר ביחידה קרבית, והכושר ומקצוענות בהתאם. אם אתם מתגייסים ברביעי, רוב הסיכויים שכן תצאו שבת ראשונה... אנחנו התגייסנו ברביעי ויצאנו. לא יהיו לכם מד"סיםבשבוע הראשון, זה יהי שבוע משעמם וכולו להראות לכם את השגרה בצה"ל (שעמום)... יציאות כמו כל קרבי עד המבצעית, שזה 12-2, תנאים חבל"ז, אתם כבר תהיו בביסלמ"ש, לא תעברו את העינויים של בהל"צ. הרגשה של בית, גאוות יחידה עצומה. בקשר לפעילויות, יש 3 גדודים במוד"ש, ניצן-איו"ש, שחף-צפון, נשר-עזה. שחף, זה גדוד יחסית משעממת, מכיוון שהתצפיות שלהם זה לטווחים של כ40 ק"מ... ניצן פועלת ליד הערים החמות כמו גנין, טול כרם, חברון, וכדו. ועושה תצפיות ופעילויות כשהם יכולים להיות פחות מ10 מטר מהאויב... לגבי הסרבנים, אם אתה מסרב שריון בניסיון להגיע למשו יותר רציני (מוד"ש), אז יש סיכוייותר גדיול שתצליח מאשר אם זה היה הפוך...

תמשיכו להזרים שאלות
ארי

נ.ב. כבר פתחו לי את התחת מספיק עד הרגילה הזו... לא צריך לחכות עד הבא
ישן 08-03-2006, 14:22
  The_Israeli The_Israeli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
פשוט נהדר
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי אורי זוהר שמתחילה ב "אני מתגייס במרץ למוד"ש ורציתי לשאול..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אורי זוהר
עוד שבועיים אני מתגייס, מי שיודע שיענה לי.
יש לי קוצר נשימה אפשר לקרוא לזה אולי סעיף אסטמה, בצו ראשון לא ציינתי את זה
וגם יש לי פלטפוס. הקוצר נשימה לא פשוט עקב זה שאני מעשן כבד.
אני מתגייס למוד"ש עוד שבועיים ורציתי לשאול אם לדעתכם אני יוכל להסתדר שם בעקבות חולות צאלים שטליק הזכיר, והאם מי שהיה במוד"ש מכיר חברים שלו שהיה להם גם קוצר נשימה ולא יכלו להמשיך במסלול?

תודה רבה לעונים, זה מאוד חשוב.

בצבא אתה עושה המון אירובי - רץ בלי סוף.
איך אתה חושב שתעבור את זה עם קוצר נשימה?
תהיה בוגר ותפסול את עצמך אם אתה מודע לזה שהקוצר נשימה יעשה לך בעיות.
אתה צריך ללכת לרופא ולשאול לדעתו בעניין.
בנוסף, אם היית לוקח את עצמך ברצינות, היית מפסיק לעשן כדי שזה לא ידפוק לך את היכולת לשרת בקרבי. אבל כנראה שלא עד כדי כך חשוב לך כדי שתעשה את זה. במקרה זה אני רק יכול לומר לך שחבל שלא היית מספיק בוגר בכדי להימנע מעישון מלכתחילה.
אם תפסיק לעשן עכשיו, תיוועץ ברופאים, ותתחיל תוכנית אימונים מסודרת של פעילות אירובית, יכול להיות שהבעיה תיעלם ברובה עד שתתגייס. אני בהחלט מקווה בשבילך. נסה לדחות את הגיוס כמה שיותר כך שיהיה לך זמן לשפר את מצבך הנוכחי.
בשום פנים ואופן שלא יקרה מצב שתתמוטט באמצע איזה מד"ס או מסע ויקרה לך משהו ותתבע את הצבא... וכבר קרו מקרים מעולם.

כנ"ל לגבי הפלטפוס >> חובה להתייעץ עם רופא ולבחון האם אתה בכלל יכול לשרת בקרבי עם מה שיש לך. ממש אין לי מושג בגרוש על התמודדות עם תנאי שירות קרבי כשיש לך פלטפוס, אבל שמעתי על הרבה מקרים של חיילים שכן עשו את זה. מדרסים מיוחדים אולי? לשאול רופא.

בהצלחה!
ישן 08-03-2006, 14:56
  אורי זוהר אורי זוהר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי The_Israeli שמתחילה ב "פשוט נהדר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Israeli
בצבא אתה עושה המון אירובי - רץ בלי סוף.
איך אתה חושב שתעבור את זה עם קוצר נשימה?
תהיה בוגר ותפסול את עצמך אם אתה מודע לזה שהקוצר נשימה יעשה לך בעיות.
אתה צריך ללכת לרופא ולשאול לדעתו בעניין.
בנוסף, אם היית לוקח את עצמך ברצינות, היית מפסיק לעשן כדי שזה לא ידפוק לך את היכולת לשרת בקרבי. אבל כנראה שלא עד כדי כך חשוב לך כדי שתעשה את זה. במקרה זה אני רק יכול לומר לך שחבל שלא היית מספיק בוגר בכדי להימנע מעישון מלכתחילה.
אם תפסיק לעשן עכשיו, תיוועץ ברופאים, ותתחיל תוכנית אימונים מסודרת של פעילות אירובית, יכול להיות שהבעיה תיעלם ברובה עד שתתגייס. אני בהחלט מקווה בשבילך. נסה לדחות את הגיוס כמה שיותר כך שיהיה לך זמן לשפר את מצבך הנוכחי.
בשום פנים ואופן שלא יקרה מצב שתתמוטט באמצע איזה מד"ס או מסע ויקרה לך משהו ותתבע את הצבא... וכבר קרו מקרים מעולם.

כנ"ל לגבי הפלטפוס >> חובה להתייעץ עם רופא ולבחון האם אתה בכלל יכול לשרת בקרבי עם מה שיש לך. ממש אין לי מושג בגרוש על התמודדות עם תנאי שירות קרבי כשיש לך פלטפוס, אבל שמעתי על הרבה מקרים של חיילים שכן עשו את זה. מדרסים מיוחדים אולי? לשאול רופא.

בהצלחה!

לאחרונה אני מעשן רק בסופי שבוע והריאות לא מתנקות תוך שבועיים.
לדחות את הגיוס זה לא רלונטי, השאלה מה אני אעשה, עוד שבעיים הגיוס, אני בא בלי טיפת כושר
לצבא אין מושג אין סעיף אסטמה ועל פלטפוס(הסתרתי בצו ראשון)
באמת , מה הייתם עושים?? טיפים הערות והארות בבקשה.
ישן 08-03-2006, 15:16
  idenu87 idenu87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.06
אהלן אורי,
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי אורי זוהר שמתחילה ב "[QUOTE=The_Israeli]בצבא אתה..."

תקשיב, זה שהסתתרת זה בטח לא טוב, יש הרבה כמוך.
כדי לך להצהיר על כל הבעיות שלך ולא להתנהג בצורה ילדותית כי אחרת אתה תפגע בבריאות שלך
ואולי אפילו תגרום נזק בלתי-הפיך, ואחר כך עוד תבוא לצבא בתלונות אבל האשם היחידי כאן הוא - אתה!

דבר ראשון אתה אומר שאתה לא בכושר בכלל, מתחיל מ-0, תתחיל להזיז את עצמך במקום להתבטל
כל היום בבית ולעשן או איפה שלא תיהיה, תתחייל לעשות הליכות מהירות ואם אתה אפילו יכול אז תתחיל
לרוץ. תתחיל מ-800 מ' ריצה ותעלה לאט לאט, בתוך שבועיים תוכל לרוץ 2 ק"מ לדעתי אומנם בקצב איטי אבל תצליח לסחוב.

כדי לך להתחיל לטפל בעצמך אחרת מצבך יהיה גרוע בצבא כשתגלה את כל המגבלות שלך ותבין כמה
חבל שלא התאמנת לפני, מה שכן שתדע לך שיש לך דרך ארוכה ומפרכת שאתה צריך לעבור אם עד עכשיו
רק עשנת ולא עסקת בספורט.

שיהיה לך בהצלחה, אם יש לך שאלות אני אשמח לענות לך.
ישן 08-03-2006, 15:26
  אורי זוהר אורי זוהר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
צודק, כמה הארות לי אליך.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי idenu87 שמתחילה ב "אהלן אורי,"

[QUOTE=idenu87]תקשיב, זה שהסתתרת זה בטח לא טוב, יש הרבה כמוך.
כדי לך להצהיר על כל הבעיות שלך ולא להתנהג בצורה ילדותית כי אחרת אתה תפגע בבריאות שלך
ואולי אפילו תגרום נזק בלתי-הפיך, ואחר כך עוד תבוא לצבא בתלונות אבל האשם היחידי כאן הוא - אתה!

דבר ראשון אתה אומר שאתה לא בכושר בכלל, מתחיל מ-0, תתחיל להזיז את עצמך במקום להתבטל
כל היום בבית ולעשן או איפה שלא תיהיה, תתחייל לעשות הליכות מהירות ואם אתה אפילו יכול אז תתחיל
לרוץ. תתחיל מ-800 מ' ריצה ותעלה לאט לאט, בתוך שבועיים תוכל לרוץ 2 ק"מ לדעתי אומנם בקצב איטי אבל תצליח לסחוב.

כדי לך להתחיל לטפל בעצמך אחרת מצבך יהיה גרוע בצבא כשתגלה את כל המגבלות שלך ותבין כמה
חבל שלא התאמנת לפני, מה שכן שתדע לך שיש לך דרך ארוכה ומפרכת שאתה צריך לעבור אם עד עכשיו
רק עשנת ולא עסקת בספורט.

יש לי סיווג בטחוני שבוע הבא, האם כדאי לי לציין שמה את עניין הפלטפוס והקוצר נשימה?
הרבה באים לצבא בלי כושר והצבא ערוך לאנשים כאלו ולכן מתחילים מקטן, השאלה אם הוא ערוך למצבי
כפי שהצלחת להבין אותו? עוד שבועיים אני מתגייס הרבה לעלות בכושר אי אפשר?
מה אתה ממליץ לי לעשות לקראת הסיווג הבטחוני?
מבחינתי זה או מוד"ש (לא בגלל שאני מורעל או משהו או כלום (לא להיות ג'ובניק)
מה עמדתך? תודה רבה.
ישן 08-03-2006, 15:31
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי אורי זוהר שמתחילה ב "צודק, כמה הארות לי אליך."

כושר: הצבא ערוך להתחיל לאמן חיילים מכושר 0. הבעיה אצלך היא אחרת

בריאות: לא אתה ולא אני יודעים מהי דרגת החומרה של הבעיות שלך באמת. יכול להיות שזה סעיף, ויכול להיות שאתה בלתי כשיר לשירות צבאי. עצתי - תתקשר בהקדם ללשכת הגיוס ותאמר להם את זה בדיוק - הסתרת כי רצית קרבי, הבנת שזה שטות ואתה רוצה להצהיר על כך - אתה תחטוף קצת צעקות אולי, אבל בתקווה שיזמינו אותך לבדיקות רפואיות חוזרות.

תחקיר בטחוני: אין מה להתכונן. לך תעשה מה שאומרים לך ותגמור עם זה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 08-03-2006, 15:43
  idenu87 idenu87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי אורי זוהר שמתחילה ב "צודק, כמה הארות לי אליך."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אורי זוהר
יש לי סיווג בטחוני שבוע הבא, האם כדאי לי לציין שמה את עניין הפלטפוס והקוצר נשימה?
הרבה באים לצבא בלי כושר והצבא ערוך לאנשים כאלו ולכן מתחילים מקטן, השאלה אם הוא ערוך למצבי
כפי שהצלחת להבין אותו? עוד שבועיים אני מתגייס הרבה לעלות בכושר אי אפשר?
מה אתה ממליץ לי לעשות לקראת הסיווג הבטחוני?
מבחינתי זה או מוד"ש (לא בגלל שאני מורעל או משהו או כלום (לא להיות ג'ובניק)
מה עמדתך? תודה רבה.

בסיווג הביטחוני לא נראה לי שאתה צריך להצהיר על הבעיות הבריאותיות שלך.
לך לרופא האזרחי שלך, שיבדוק אותך ויראה מה חומרת המצב, הוא יתן לך את האישורים שאתה צריך.
תכתוב מכתב מנוסח יפה וברור עם הבעיה שלך ומה שהיה עד עכשיו בנוסף תצרף העתק של האישורים
שהרופא יביא לך ותבקש במכתב וועדה רפואית חוזרת, את כל זה תפקסס להם.
הם כבר יראו מה צריך לעשות אם להוריד לך את הפרופיל או שאולי בכלל זה רק סעיף.
מה שכן יכול להיות אולי שידחו לך את הגיוס לגיוס ג'ובניק אם הפרופיל ירד ולא תתגייס בקרוב.

בסיווג בטחוני תענה על מה שאומרים לך, תזכור שאסור לשקר ותמיד שקרים מתגלים.

בקשר לכושר שלך, בשבועיים לא תספיק הרבה, אבל תספיק משהו שגם הוא טוב.
בכל מקרה לא משנה מה תעשה יהיה לך קשה בטירונות כי אתה תבוא במצב מנוון לגמריי.

אבל אם תתחיל להתאמן עכשיו עד הגיוס שלך יהיה לך פחות קשה בהתחלה, יהיה לך קשה אבל לא כמו
שאם שתאר ככה עד הגיוס.

אתה מוזמן לשאול עוד שאלותץ.
ישן 10-03-2006, 13:25
  Etrio Etrio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ari1818 שמתחילה ב "כל שאלה על מוד"ש להפנות לפה."

טוב דבר ראשון מתן אתה צ'ונג

חוץ מזה, באמת אני לא יודע מה יש לאנשים לחפש בשחף חוץ מלשבת מול משקפת הטוסטר צד אחד, פחית קולה בצד השני, עיניים בוהות בטלפון בזמן שאתה מתקשר לחברה.

בכל מקרה, אני בגדוד ניצן ובסך הכל השירות נחמד, לא הייתי מגדיר אותו כמעניין במיוחד אבל יציאות טובות, הוואי פלוגתי שבפלוגה שלי סוף סוף מתחיל להתהוות, חצי גדוד צהובים, חצי גדוד סטלנים, בסך הכל הפעילות לא מסוכנת במיוחד בתפקיד שלי (תפר), אם כי יש את התפקיד השני ששם בהחלט יש סיכוי שיהיה כיף.

הקיצר, תתגייסו וכבר תראו מה זה, ואכן יש לכם מזל שלא תעברו דרך בהל"צ ותתחילו בביסלמ"ש, אז שיהיה לכם בכיף ועשו חיים בדנילוב. (המבין יבין)

אגב גם אני נוב' 04
ישן 10-03-2006, 14:06
  טליק טליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
ריכוז התיחסויות להודעות עד כה.

אנסה לתקן ולהתיחס לחלק מהנאמר:
  1. כולכם צעירים (מי פחות ומי יותר ).
  2. שחף לא צופים רק ל-40 ק"מ - מי חשבתם מסכל פעילות עויינת לאורך הגבול הצפוני ? מי עוקב אחר פעילות החיזבאללה ? מי דואג לכך שהמחבלים ישלמו מחירים כואבים לאחר ירי על ישוביינו וכוחותינו באופן מהיר ומדוייק?
  3. בשחף יש סוגי פעילויות מגוונות -הכל תלוי בגזרה בה אתה מוצב לאורך הגבול ובפלוגה בה אתה משרת ועל כך לא אוסיף כרגע (המבין יבין) כדי להגיע למקומות מאתגרים צריך להשקיע !!!.
  4. המתגיסים החדשים לא "יזכו" לפגוש את בהל"צ וטוב שכך!!!
  5. מי שהעלים בעיות רפואיות עד גיוסו , רצוי שעד הבקו"ם יצהיר ויטפל בעניינו ומי שלא יספיק ,מכל סיבה שהיא, יכול לספר ולהציג הוכחות בפני רופא בשרשרת החיול בבקו"ם או אז ישקלו בעיותיו ויוחלט באם הוא כשיר או לא למוד"ש (מקסימום -אם יש ספק- שולחים לבדיקות נוספות ואם הכל תקין אז מחזירים למוד"ש) .
  6. לבחור שהגדיר עצמו כמעשן כבד- תתכונן לירוק בדלים במד"סים ובמסעות!!! מאחל לך שלא יהיה לך סרטן ושלא יכרתו לך את הלשון/מיתרי הקול/ ריאות וכו'....
  7. בפעם ה1000 - כושר זה דבר שנבנה אם מעוניינים לבנותו. אם לא מעוניינים אז לא יעזור כלום , מלרבוץ מול מחשב/טמבליזיה וכו' לא בונים כושר -אז יאללה (אסור להגיד קדימה כדי שלא יאשימו אותי בתעמולת בחירות) תתחילו לרוץ !
  8. סווג בטחוני- בפעם ה-1001 - אם אתם לא קרימינלים ו/או מקורבים לרוזנשטיין /טננבאום/ נסראללה ואחמדניגאד ןאם אתם לא מסוממים וכיוב' אז אין סכנה גדולה גם אם האח שלך "מטייל" בחלונות האדומים או עובר מסאגים בבנקוק . העיקר לא לשקר ולהגיד את האמת ,רק אמת וכל האמת .
  9. הצעה- לכל מפלצות הפז"ם שסיימו זה עתה טירונות ,אימון מתקדם וכו'- שיקלו מילים בטרם תכתבו דעתכם בפורום היות והמידע שלכם חלקי ברובו ועלול להטעות את נוער ישראל התמים (בחלקו)
  10. שבת שלום .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:33

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר