לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2006, 22:15
  tom_sela tom_sela אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.03
למה הפסדתם ירושלים?למה?איזה מן פספוס זה?

כן,אני אוהד שרוף של מכבי ראשון,אבל היה לי מאוד חשוב שירושלים ינצחו.
הסיבה שהפסתדם היא בגלל שאתם לא עושים הגנה,זאת הסיבה,כן,אני יודע שהיו 3 טעויות של סמי בכר שכבר פתחתי אשכול על השיפוט הגרוע שלו[דווקא היום היה לא רע,חוץ מהשריקה שהייתה על הבלוק שעשו על טפירו וסמי בכר נתן למכבי,ועוד טעות שירושלים זרקו ומכבי עשו חסימה לא חוקית] אבל אתם לא יכולים להגיד שהפסדתם בגלל השופט,כמה פעמים אתם חושבים שאתם יכולים להשאיר את דרק שארפ ופרקר לבד על קו השלוש?
שראשון היו נגד מכבי אז הם קלעו 78 נקודות כל המשחק,ולכם הם קלעו את זה עד הרבע השלישי.
אז באמת חבל,מגיע לכם פרס על כל האוהדים שהבאתם,באמת זה היה מחזה יפה לראות.
גם העידוד היה מצוין.
אה ומכבי איזה מגעילים אתם שאתם תולים שלט מה יולב?
יחארות זה אחד המפעלים הכי חשובים באירופה[1 אחרי היורוליג]
אתם כנראה מקנים בהם שהם גם מייצגים את המדינה,אבל ההבדל הוא,שהם משחקים,אז כל המדינה רוצה שהם ינצחו,ושאתם מכבי משחקים ביורוליג,אז כולם שונאים אותכם ורוצאים שתפסידו[למקרה שלא ידעתם את זה]
אין שלום,
ואין אחווה,
לובש צהוב הוא בן זונה,
תשרפו בגהנום,
אוהד מכבי ימות היום
חזרה לפורום
ישן 13-03-2006, 08:44
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tom_sela שמתחילה ב "למה הפסדתם ירושלים?למה?איזה מן פספוס זה?"

בנוגע למשחק, הבעיה של הפועל בהגנה הייתה קריטית בגלל שהם אכלו שוב ושוב את הפיק אנד רול המפורסם ביותר באירופה.
מכבי השתמשו כל המשחק בפיק אנד רול של פיני, שכל הגנה באירופה כבר משננת אותו בעל פה, ובהפועל ירושלים לא הצליחו לעצור אותו.

בכל זאת, ירושלים הראתה ברבע האחרון אופי ומשחק מצויין.

ובנוגע למה שכתבת בשורה העשירית ועד הסוף, אין בזה שום הגיון. כנראה שלא ראית את הפיינל פור האחרון שכל המדינה הייתה על הרגליים. הכבישים היו ריקים. הפיצוציות נסגרו- ורק בשביל לראות את מכבי ביורוליג.
אני לא מצדיק את הזלזול בזכייה של הפועל, אבל אוהדי הפועל ירושלים היו תמיד בעד היריבות של מכבי באירופה. לכן הם לא צריכים להתלונן כשאוהדי מכבי יעדיפו את היריבות של הפועל באירופה.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:47

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר