לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-12-2004, 12:58
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
2 סרטים, 2 דעות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סאנדמן שמתחילה ב "הפסיון של ישו/הסוחר מוונציה"

הפסיון של ישו
לדעתי זה סרט שצריך להוקיע אותו בכלל מהעולם, סרט שמתיימר להיות היסטורי צריך להציג אמת, בד"כ, או לפחות לתת אזהרה שמה שמוצג בתוך הסרט אינו מה שקרה באמת, כי אני יודע את ז, אני מניח שכולם פה יודעים שלא היהודים רצחו את ישו... בל אני בספק אם בעוד כמה דורות מישהו יאמין בזה בכלל. אבל ין סיב לצנזר את הסרט הזה בארץ, בתנאי שיהיה ברור לצופים שהסרט הזה הוא "פארודייה עצובה" על ההיסטורייה כמו שהתסריטאי רואה אותה

הסוחר מוונציה
אין מקום לנופף בדגל האנטישמיות כאן... היהדות יא דה, כמו הרומנים, פרסים, רוסים, ערבים, גרוזינים וכו', לכל אחד יש את הסטיגמות שלו ובאמת ל חסרות לעם היהודי סיבות להעלב... אז צריך לשמור את הכוחות לסרטים אחרים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2004, 14:41
צלמית המשתמש של סאנדמן
  סאנדמן סאנדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.04
אנחנו מדברים על עם ישראל לפני 2K שנים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "2 סרטים, 2 דעות"

וזה לא סוד (זה אפילו כתוב בתנ"ך) שעם ישראל היו קנאים מאוד לדתם וישו אז היה סתם איזה "תמהוני" עם דעות שלבטח עיצבנו את הסנהדרין נורא.

ד"א - בסרט היהודים לא "הורגים" את ישו - הם פשוט תובעים מהרומאים לצלוב אותו כעונש על חילול הקודש ובגידתו בדת היהודית.

למרות האמור לעיל, אני חושב שהסרט הוא סרט "רע מאוד" שבמקום לספר את סיפור ישו ופועלו מהצד המעניין שנותן השראה לעזור לזולת, להיות סובלני ולא להלחם, הוא מכניס לאור הזרקורים את שעותיו האחרונות של ישו, השעות בהן הוא נעצר, מעונה ונצלב - שעות לא מעניינות כמעט בכלל.

נ"ב - ללא ספק היה אפשר לספר זאת אחרת, בלי לפגוע בעובדות. בספר האמן ומרגריטה (בולגקוב) יש כמה פרקים המספרים על אותן השעות האחרונות של ישו, רק בצורה הרבה פחות פרובוקטיווית ומתסיסה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר