לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2006, 19:04
  סתמניק סתמניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.06
בעיה שמטרידה אותה כבר דיי הרבה זמן...

יש לי בעיה שמפריעה לי דיי הרבה זמן והגעתי לנקודה שנמאס לי ואני רוצה לקבל החלטה.
אז ככה, יש מישהי שהיכרתי בסוף שנה שעברה, אני ראיתי אותה וישר היא מצאה חן בעיני. באותו זמן לא ממש יצא לי לדבר איתה, אז כמה ימים אחרי זה ביקשתי מחבר שלי שמכיר אותה יותר טוב את האייסיקיו שלה והתחלתי לדבר איתה באייסיקיו. הבעיה היא שככה זה נשאר, שיחות באייסיקיו... העניין הוא שעברתי בצפר, ובאותה השנה שעברתי בצפר היא עברה לבצפר הקודם שלי. ככה שאני בקושי רואה אותה, חוץ מב"אירועים מיוחדים" כמו מקומות שהולכים אליהם ילדים מכל מיני בתי ספר בעיר או מסיבות (אבל אני לא רואה אותה בכל מסיבה כי היא לא ממש מהחבר'ה שלנו, רק לפעמים).
אז בעצם מאז אני מדבר איתה רק באייסיקיו, שזה דבר שמאוד מפריע לי כבר ונאמס לי ממנו. רציתי להתחיל לדבר איתה בטלפון אבל הבעיה היא שאני ביישן והאמת שגם היא דיי ביישנית... בתקופה של החופש הגדול הייתי מדבר איתה יותר (באייסיקיו...) ואז גם גיליתי עליה כמה דברים (חלק שהיא סיפרה לי בעצמה וחלק שגיליתי בעצמי...), דבר שבעצם השאיר את העניין שלי בה.
היום (פורים) באתי לבצפר הישן שלי וראיתי אותה, ושוב נזכרתי כמה היא חמודה והכל ושוב חזר העניין... כל פעם שאני רואה אותה העניין בה חוזר... הבעיה היא שאני לא יודע אם היא מעוניינת. זאת בעצם הבעיה הגדולה. פעם דיברתי איתה ואמרתי לה שמפריע לי כל הקטע עם האייסיקיו, אבל היא אמרה שהיא לא רואה מה הבעיה בזה והיה נראה שזה לא מפריע לה.
ככה שבסה"כ, אין לי מושג מה לעשות. הפוסט הזה חופר בדיוק כמו שה"קשר" שלנו חופר.. כבר כמה פעמים שאלתי את עצמי מה לעזאזל אני רוצה מזה, ושכבר לא יוצא מזה שום דבר ואני לא יודע אם ייצא. אבל זה ממשיך להטריד אותי, היא נכנסת ויוצאת לי מהראש ככה בתקופות. כבר כמה פעמים אמרתי לעצמי שדיי, נמאס לי ואני מפסיק לדבר איתה, אבל זה שוב חזר איכשהוא.
רציתי שתייעצו לי מה לעשות, באמת שאני צריך עצה מעשית.
תודה ומצטער על הפוסט המייגע...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:52

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר