לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2006, 21:46
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
זה E גדולה כאילו שיהיו רועי... חחחח סתם סתם היה נחמד להכיר את כולם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

חחחחח שבוע ארוך ארוך ארוך ומעייף, התחיל עקום המשיך יותר עקום נהיה ממש גרוע והשתפר

נתחיל מהשבת שהייתה מבאסת ומגעילה, המזג אויר בדרום היה בלע, ו"הכריחו" אותי לשמור אפילו שאסור לי (יש לי פטור שאני פשוט לא תמיד מנצל..) יש לי כאבים בצד מהבעיות בכליות ואני על כדורים עד עכשיו, והתחילו לי גם הפרעות שינה, אני ישן שעה או שעתיים במקרה הטוב ופתאום מתעורר לאיזה רבע שעה עד שאני נרדם שוב, או שפשוט לא נרדם, כאילו כל השעון הביולוגי שלי נדפק... שולחים אותי לנוירולוג אני רואה יותר מידי רופאים שהשם שלהם נגמר ב-"לוג" בזמן האחרון, לא נשמע טוב במיוחד... בכל אופן בכל השבת המגעילה הזאת הייתה לי מלא מלא עבודה, שהעדפתי לא לעשות כי שבת ובשבת נחים לפחות אמורים לנוח... ואז כנראה הגורל החליט לנסות אותי שוב ודאג לכך שאני אקבל תיק ואצטרך לעצור מישהו בשבת, ותיקים כאלה הם בדרך כלל מאוד לחוצים ולי יש בעיה לעבוד בלחץ כזה... אבל בסוף איכשהו הצלחתי להסתדר אחרי זה השבוע המשיך די סבבה היה מין שבוע של הכרויות בשבילי, יצא לי לשבת עם כל מיני בנות בבסיס ופשוט לדבר ככה שיחה להוציא תסכולים, וזה היה ממש נחמד, חחח עוד פנים שמחייכות שאני עובר לומר שלום, מיי פעם אפילו אני חושב שאני מצליח לשלוח חיוך חזרה (הישג אדיר בשבילי...), בכל מקרה השבוע סוף סוף נגמר, אני צריך לעשות חושבים על הרבה דברים שהבנתי, וזהו נדמה לי.

איך היה השבוע שלכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2006, 09:21
  The_Guardian The_Guardian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל The_Guardian שלח הודעה דרך MSN אל The_Guardian
צבא הוא חוויה מבחינה מסויימת..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי bazooka joe שמתחילה ב "תודה :) ואני בהחלט אנצל את השבוע הזה!!!"

סליחה מראש על כך שאני מתפרץ אל תוך הדיון שלכם..

הצבא הוא חוויה מבחינה מסויימת - הכל שאלה של באיזה גישה אתה תלך לצבא ולאותו תפקיד בו יציבו אותך. באם תלך בראש שפוף ובחוסר מוטיבציה, אתה תספור כל שעה עד היציאה הקרובה הביתה. באם תיקח את זה כהזדמנות להכיר אנשים חדשים, ללמוד דברים, לגלות דברים חדשים על עצמך ועל החברה הישראלית אז הצבא בהחלט יהיה חוויה בשבילך.

אני לא אומר שהשירות הצבאי הוא הנאה ובשבילי הוא בהחלט לא היה כזה. אבל במבט לאחור, הצבא לימד אותי המון דברים החל מ"אין לא יכול - יש לא רוצה" שכן בחיים לפני הצבא לא הייתי מאמין שאני יכול לעשות את הדברים שעשיתי וכלה ב"על טעויות משלמים ולא מצטערים" - למדתי להעריך את פני הדברים: את החיבוק של הידידה הטובה כשאתה חוזר, את החברים הטובים שאתה מתגעגע במהלך השבוע, את המיטה והמקלחת החמה בבית וכיו"ב.

שיהיה לך המון בהצלחה - גיוס קל, מהיר, נעים ושקט לך ולכל בני המחזור שלך...

ישן 18-03-2006, 17:08
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
הממ
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "דווקא פה את טועה...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
תסמכי עלי כשאני אומר..שגם "אהבה"...

הסבר? לפעמים לא משנה כמה תאהב מישהו, הוא עדיין לא יאהב אותך באותה צורה, וכאן לא משנה כמה תרצה, עם אהבה שום משפט לא תופס.. על אותו משקל של "אם תרצו אין זאת אגדה" , יש בעולם בזה דבר אחד שלא משנה כמה רוצים - זה לא יקרה פשוט, וכאן מדובר על אהבה.

אבל זה גורל מפני עצמו <אם זה אמור להיות - זה יהיה>

איך אפשר לגרום למישהו לאהוב אותך כשהוא לא? להפוך אותו לתלותי? לאיים עליו? לא מוצאת את הדרך.. כל העקשנות שבעולם לא תביא אהבת אמת כשהאהבה הזאת פשוט לא אמורה להיות.

ישן 18-03-2006, 08:20
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה וואו, השבוע שלי ט-ס
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

יום ראשון היה נפלא, יום שני היה טירוף - הגעתי לצבא ותוך שלוש שעות כבר הייתי צריכה לחזור בכדי להספיק ללימודים (אחחח הנסיעות.... ) וב- 23:00 הודיעו לי שקיבלנו למחרת חופש
כולי שמחה וצוהלת, התפננתי לי ביום שלישי, קמתי מאוחר וכאמור - ביליתי חצי יום בהכנת משלוחי מנות .
השוס של היום היה שגזרתי מלבני צלופן בכדי לעטוף את המשלוחים והנחתי אותם על הרצפה, לכשבאתי לצאת מהחדר ווווווווווווווווזיטטטטטט.... החלקתי עליהם (ובחיי שהתפוצצתי מצחוק... ) .
בערב הייתי במסעדה נהדרת באשדוד עם המשפוחה- "קמפיו" (מומלץ בחום, נמצא בסמוך ל"נאפיס") .
רביעי היה שגרתי, חמישי הייתי בעזריאלי במפגש והיה נהדר ושישי - לימודים, ספונג'ה והרבה אוכל מרוקאי (בחיי, אני אוכלת בסוף שבוע בערך פי 7 ממה שאני אוכלת במהלך השבוע ! )

שיהיה שבוע מקסים לכולם, תהנו ונצלו כל רגע,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 18-03-2006 בשעה 08:23.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:22

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר