לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2006, 17:23
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
סוף סוף ראיתי את פניהם האמיתיים של המשטרה הצבאית.

משטרה צבאית חיכתה בשער יפו ואני שיש לי פטור מנעליים צבאיות הולך כרגיל, לא מודאג, כבר מכין את הפטור (תמיד עוצרים אותי על זה ואף פעם לא עושים לי בעיות בגלל שיש לי פטור תקף).

שוטר צבאי, אדיוט פשוט, מתחיל להתווכח איתי שהפטור לא תופס.

עכשיו קצת רקע: כשהתגייסתי נתנו לי נעליים במידה אחת קטנה יותר, ומן הסתם לא שמתי לב עד הטירונות, כשרצים והולכים הרבה.
מאז לא הצלחתי להחליף את הנעליים מכיוון שהן לא בלאי. במשך 3 חודשים הלכתי וסבלתי מכאבים עד שבקורס רופאת היחידה שלי רשמה בכתב פטור על טופס ה102 הריבועי "רשאי לנעול נעלי ספורט עד אשר יוחלף זוג הנעליים למידה מתאימה". מאז, חודש יולי, עדיין לא הצליחו להחליף לי בגלל הבירוקרטיה המטופשת של הצבא, מה שלמעשה נתן לי פטור קבוע מנעליים.

אני שואל אותו "מה לא תופס?? יש לך פה פטור על גבי טופס 102, מקורי. מה עוד אתה צריך?"

הוא מתחיל לומר שזה צריך להיות מודפס על דף (למרות שזה בדיוק אותו דבר שניהם זה 102 גם בכתב וגם מודפס) כי אחרת זה בגדר המלצה בלבד, ושלכל פטור יש תוקף. אז אני מתחיל להסביר לו מה קרה ושהוא מוזמן לשאול את המפקדים שלי, והוא בתגובה שואל אותי איך זה שלא שמתי לב עוד בבקו"ם שזה קטן עליי.
ואז הוא גם הגיע לזה שהנעליים שלי לא תקניות. אני שואל אותו מה לא תקני בהן, אז הוא אומר שהן צריכות להיות שחורות. אלו הן הנעליים היחידות שיש לי, הצבא הוא זה שצריך לספק לי נעליים, אני לא אקנה מכספי האישי נעליים שחורות בגלל שאתם אדיוטים שלא מסוגלים לספק לחייל נעליים צבאיות במידה מתאימה!

בקיצור, אין עם מי לדבר. קיר. וממש מיהרתי נסעתי עם חבר שלי שההורים היו צריכים להגיע דחוף לבית חולים, והם מנסים לומר לו שהם ממש ממהרים, והוא מתעלם, רושם את הדוח (התראה) בניחותא, לא ממהר. כל כך התעצבנתי. בינתיים השוטרות הצבאיות האחרות צוחקות מכל הסיפור, הן בעצמן מבינות שהוא טועה. אני ניגש אליהן ושואל לתשובה אובייקטיבית אם זה נראה להן הגיוני, אז הן ענו מה שלימדו אותן לענות "זה לא קשור אליי אני לא יכולה להפריע לשוטר צבאי אחר" או משהו בסגנון.

תגידו לי שזה לא דפוק.

אם לא היה עליי לחץ של זמן הייתי נשאר איתו מצידי עד שעות הלילה הקטנות בלהסביר לו שהוא טועה.... זה כל כך מעצבן בא לי לכבול אותו!!

פשוט מיואש מהצבא הזה תאמינו לי. :/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2006, 17:32
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "סוף סוף ראיתי את פניהם האמיתיים של המשטרה הצבאית."

מי שדן בתלונה שלך זה המפקדים שלך. אני לא חושב שיש לך מה להתרגש.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 16-03-2006, 18:45
  madman1986 madman1986 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.06
מה הבעיה שלך???
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "היו עוצרים אותי ודופקים לי תלונה במקום."

השוטר הצבאי צודק!!
ע"פ הנהלים פטור קבוע אמור להיות מאושר ע"י רופא כפטור קבוע עד לתאריך מסוים, מה שכתבה לך הרופאה בקורס לא תופס בשום מקום, לפחות לא ע"פ מ"צ...
ועוד משהו כדי שתבין, מ"צ לא נהנים ממה שהם עושים אלא רק עושים את העבודה שלהם וגם להם יש מפקדים שמצפים מהם למכסת דוחות מסויימת ואם זה לא קורה הם נענשים , אז תפסיקו לחשוב שכל שוטר מחכה לרגע שהוא יתפוס אחד מכם כי זה לא ככה, גם שוטר צבאי רוצה לצאת חמשוש וגם הוא לא שם ז*ן על דיגום וכדומה, פשוט תהיו מדוגמים תמיד ואף אחד לא יציק לכם תאמינו לי.
בקיצור תפסיקו להיטפל למ"צ כי בלעדיהם הצבא היה נראה כמו כח 17 של הרשות אז תורידו לחץ קצת כי כולנו בסופו של דבר חיילים מושתנים....
ישן 16-03-2006, 18:56
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
אתה כל כך טועה.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי madman1986 שמתחילה ב "מה הבעיה שלך???"

הפטור שלי הוא לא קבוע. הוא זמני, עד אשר יוחלף זוג הנעליים שלי למידה מתאימה, כך אומר הפטור.
הסברתי שבגלל הבירוקרטיה הצבאית, זוג הנעליים לעולם לא יוחלף מכיוון שהוא חדש ולא בלאי, ולכן למעשה הפטור הוא קבוע באופן לא רשמי. אבל זה לא משנה, זה רק לצורך מתן הרקע.

יש מבין?

ובקשר למכסת הדוחות הנדרשת על פי המפקדים שלהם, זה נראה לך הגיוני?
בצריפין באמת אנשים הלכו כל כך לא מדוגמים בהתחלה עד שסוף סוף התחלף שם מישהו שעשה כל שבוע מבצע מלביש. אני יכול לומר לך שכיום יהיה למשטרה צבאית קשה למצוא חיילים לא מדוגמים.

נגיד באופן היפותטי שכל החיילים מדוגמים. לאף אחד לא מגיעה תלונה. אתה יודע מה יקרה?
הם ייצטרכו בסופו של דבר לתת לאנשים אקראיים דוחות בגלל שהם צריכים למלא את המכסה.
ישן 16-03-2006, 19:30
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי madman1986 שמתחילה ב "שמע חמוד!"

תקשיב - פטור זה פטור. אם למ"צ יש בעיות, שיפנה ישירות למפקדים של החייל. העניין הזה זה פשוט הטרדה וסתם פוגם בתדמית המעורערת גם כך של החיל הזה.

פטור בהחלט יכול להיות קבוע, והמ"צ הזה יצא אכבר מטומטם.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר