לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2006, 10:17
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
ליברמן: "שנתניהו לא יטיף לנו מוסר נתניהו הצביע בעד ההינתקות".

זמן קצר לאחר שהליכוד שינה את אסטרטגיית הקמפיין והחל לתקוף את מפלגות הימין הקטנות, איווט ליברמן, יו"ר ישראל ביתנו, משיב מלחמה שערה. בתקיפה חזיתית על יו"ר הליכוד, בנימין נתניהו, אומר ליברמן: "שלא יטיפו לנו מוסר מי ילך עם השמאל ומי לא. נתניהו הצביע בעד ההינתקות".

יו"ר ישראל ביתנו, אומר, כי ידוע לו כי לליכוד תוצאות סקרים המצביעים על כך שמפלגתו עוברת את הליכוד. "ביבי חושש שלא הליכוד ינהיג את המחנה הלאומי לאחר הבחירות, ולכן הוא התחיל לתקוף אותנו", אומר ליברמן. לדבריו, ישראל ביתנו עומדת להיות הפתעת הבחירות. "אני קורא לכל אנשי המחנה הלאומי להיות אחראים ולא להצביע לליכוד", הוסיף.

ליברמן מגיב על תקיפות הליכוד, לפיהם יישב גם עם מפלגת העבודה ועם אולמרט בקואליציה. "שבליכוד לא יטיפו לנו מוסר", הוא אומר, "כל אזרח במדינת ישראל יכול להיכנס לאתר הכנסת באינטרנט ולראות מי הצביע בעד תוכנית ההינתקות, ומי נגד. בנימין נתניהו הצביע בעד. סילבן שלום - בעד. ישראל כץ - בעד. ומי הצביע נגד - יורי שטרן הצביע נגד, אליעזר צ'יטה כהן הצביע נגד".

לאחרונה קיבלה ישראל ביתנו חיזוק בדמות סגן ראש המוסד לשעבר, האלוף (במיל.) עמירם לוין, שהודיע כי הוא תומך בליברמן ובמפלגתו.

ליברמן שב וחוזר על הצהרתו, כי אינו פוסל ישיבה משותפת בכל קואליציה, בין יהיה זה אולמרט שירכיב אותה, או אפילו עמיר פרץ. "העניין הוא כלל לא פרסונאלי", אמר, "אלא מהותי בלבד. אלה עניינים של עקרונות". ליברמן אומר, כי למרות שאינו שולל ישיבה עם פרץ, דווקא ישיבה משותפת עם מרצ, הוא כן שולל. "אני וביילין ידידים טובים, אך אין לנו שום מכנה משותף", אמר, "הוא איש אשכולות אך יש לנו תפיסת עולם שונה. אני מעריך אותו לפחות על זה שיש לו דעה, והוא אינו ניזון רק מסקרים, כפי שעושים מנהיגים אחרים".

nfc

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר