לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2006, 12:21
  FAVI21 FAVI21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
למבוגרים בלבד לא נימאס לכם לצאת פרייארים

אני פונה לכל בעלי האופנועים/קטנועים באשר הם ובפרט לבעלי TYPHOON

כל מי שניגנב לו קטנוע בעבר בודאוי מכיר את תחושת התסכול והיאוש כאשר הוא יורד לחניה ומקבל פיצוץ לפנים מהמציאות החדשה של חיים ללא קטנוע גם אם אתם חושבים שלכם זה לא יקרה תאמינו לי סטטיסיטית זה יקרה ולא משנה אם אתם מחנים מתחת לבית או סתם ברחוב

הבעיה היא שלאף אחד לא איכפת כל אחד דואג לתחת שלו המשטרה בכלל לא מוטרדת יש לה דברים "יותר חשובים" על הראש

ידידי אפשר לשנות את המציאות הזאת לפורום הזה ניכנסים מידי יום קרוב ל30000 איש אפילו למשטרה אין כח סיור שכזה תפסיקו להתעלם מהצרות של אחרים אם היום זה אצלהם מחר מי יודע אולי אתם תיהיו הבאים בתור לתחנת האוטובוס המשפט כל ישראלים ערבים זה לזה אינו סתם סיסמא היא מציאות שעלינו לשאוף אליה

ב16.3.06 גנבו לי את היקר לי מכל קטנוע הטייפון שלי

כל מי חווה את החוויה הזאת מכיר את התחושה של החוסר עונים ואת הרצון לפוצץ את הבן **** שעשה את זה, הדבר היותר עצוב הוא שאני חייל ואין לי גרוש על התחת חסכתי לקטנוע במשך חודשים ממש מהיד לפה ועכשיו אני לא בטוח שאוכל לקנות חדש או אפילו יד שניה

אני פונה אליכם חברים בבקשה לעזרה מכיוון שברור לי שמהמשטרה לא תבוא הישועה שכן עבירות רכוש לא נמצאות בידיוק בראש סדר העדיפיות שלהם(מספיק לראות תוכנית אחת של חיים

הכט כדי להבין זאת)

מדובר בTYPHOON בצבע שחור + ארגז שנת 2000 שמספרו 3611524

מס' השילדה ZAPC190000Y012823מה המנוע TEC3M-85105 הייתה עליו מדבקה גדולה מקדימה שכתוב עליה "שמח בחלקי" אני מבטיח לתגמל את המוצא הישר

בתודה מראש KORNILYUS
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר