לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2006, 06:20
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "עוד תמונות"

מה זה?
תצוגת אופנה של תחתונים?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מה קרה ל'נוהל סרבל'?
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ידיעות אחרונות 30.10.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
מה לא עושים בשביל כותרת, או האם יכול להיות שרוני שקד פשוט לא הבין?
איך בדיוק יכול סרבל למנוע הסתרת חומרי נפץ? איך "בעזרת סרבל" אפשר להבחין אם האדם לובש חומרי נפץ על גופו?
אלא שהרעיון הוא שהמבוקש יתפשט כליל בפני הכח שעוצר אותו ואז ילבש את הסרבל. מטרת הסרבל הלבן היא למנוע את הביזיון של המבוקש. כדי למנוע ממחבלים להסתיר חומרי נפץ ואמל"ח על גופם הם נדרשים, כשעוצרים אותם, להתפשט כליל. ההפשטה גרמה לתופעה שמחבלים הובלו ערומים לעיני המצלמות (אני עצמי צילמתי פעם סייען ומחבל עירומים כביום היוולדם ומכוסי עיניים). הסרבל נועד להסתיר את מבושיהם בבגד "סטרילי" שברור שלא הוחבא בו כלום ולמנוע מהם את הבושה.
הצורך בסרבל נולד לאחר התמונות המבישות של עימאד קווסמא, ראש החמאס בחברון שנעצר לפני כשנה, וצולם לבוש בתחתנים בלבד.
תמונות כאלו אמנם משפילות את המחבל אך גם אינן מוסיפות לכבודם של חיילי צה"ל ואינן עוזרות בחקירה.
[/QUOTE]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2006, 12:30
צלמית המשתמש של יוסיפון

צילום הודעת דובר צה"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "מבצע הבאת ביכורים"

הודעת דובר צה"ל
נושא: פעילות כוחות הביטחון בעיר יריחו למעצרם של רוצחי השר רחבעם זאבי (גנדי) ז"ל ומחבלים נוספים מכלא יריחו
כוחות הביטחון עצרו היום, יום שלישי, 14 במרץ 2006, את רוצחיו של השר רחבעם זאבי ז"ל ומחבלים נוספים מכלא יריחו.
בעקבות ההפרות של ההבנות וההתחייבויות הפלסטיניות לגבי מעצרם של רוצחי השר רחבעם זאבי (גנדי) ז"ל ומחבלים בכירים נוספים מבית הכלא בעיר יריחו, ולאחר שהגורמים הבינלאומיים, שהיו אמורים לפקח על ההתחייבויות, עזבו את העיר כתוצאה מהפרות אלה של הפלסטינים, החלו כוחות הביטחון, בהוראת הדרג המדיני, לפעול למעצרם של רוצחי השר זאבי ז"ל ושל המחבלים מהכלא.
הכוחות צרו על בית הכלא ביריחו בו שהו המחבלים, ובמשך זמן רב כרזו למבוקשים לצאת מן המבנה. במקום התפתחו חילופי אש בין הכוחות לבין השוהים בכלא, ולאחר שהמחבלים לא נענו לבקשת כוחות הביטחון, החל שימוש באמצעים שונים על מנת לגרום למחבלים לצאת. הכוחות ביצעו ירי של פגזי טנק לעבר המבנה, ונורו שני טילי נ"ט ממסוקי קרב לרחבה ריקה במתחם בית הכלא. יש לציין כי במהלך כל הפעילות, גם לאחר השימוש באמצעים השונים, כרזו הכוחות למבוקשים לצאת מהמבנה.
ששת המבוקשים הבכירים, בניהם שלושת רוצחי השר ואחמד סעאדת, הסגירו את עצמם בשעות הערב לידי הכוחות.

כוחות צה"ל הקפידו לאורך כל היום על פעילות זהירה ומדודה, במטרה להקטין את הסתברות הפגיעה בבלתי מעורבים, למזער את הסיכון לכוחותינו ולהביא למעצרם של המבוקשים בחיים. המחבלים המבוקשים נעצרו לחקירה והמשך הטיפול בהם ייעשה על-פי הנחיות הדרג המדיני.

ישן 15-03-2006, 12:54
צלמית המשתמש של יוסיפון

כתבה עיקרי דבריו של מפקד פיקוד המרכז, האלוף יאיר נווה, בנושא מבצע "הבאת ביכורים" בירי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "מבצע הבאת ביכורים"

עיקרי דבריו של מפקד פיקוד המרכז, האלוף יאיר נווה, בנושא מבצע "הבאת ביכורים" ביריחו
סיימנו את הפעולה עם מינימום נפגעים. בתחילת הבוקר היו מעט אירועי ירי, והם הסתיימו מהר מאוד. נעצרו ששת המבוקשים שבהם שלושת רוצחי השר זאבי ועוד שלושה בכירים נוספים. אני מעריך שהם יועמדו לדין. בנוסף, נעצרו עוד כ-15 מבוקשים אחרים שאנחנו כרגע נמצאים בשלבים לזיהויים, ועוד כ-280 שוטרים שאנחנו נבדוק ונשחרר אותם בעוד מספר שעות.
ההתלבטויות העיקריות היו אם להפעיל לחץ שיחייב את השוטרים הפלסטינים שהיו שם להבין שהם לא חלק מהמשחק ושייצאו החוצה.
לא היה משא ומתן, אלא שיח קבוע בינינו לבין האנשים שהיו בפנים, בעיקר דרך המנגנונים הרגילים של הקישור הביטחוני.
לא היה שום תיאום עם הבריטים ולא עם האמריקאים. הייתה היערכות צבאית שלנו, נערכנו אליה לפני מספר חודשים. לא חששנו שלחץ בינלאומי יעצור אותנו אבל גם לא פעלנו בשיטה מהירה שתביא הרבה נפגעים.
הכוחות נשארים שם כדי למצוא אמצעי לחימה ואם יש עוד פצועים. סך הכל, אל מול מה שציפינו, אין הרבה נפגעים.
האירוע הזה מחמיר את הצורך שלנו להיזהר על חיילי צה"ל ועל אזרחים ישראלים הנכנסים לשטחי A. ייתכן ונחווה גל מסוים של ניסיונות טרור אבל אנחנו ערוכים.
אנחנו נמשיך לעבוד בתיאום הנדרש שבשיטתו אנחנו עובדים עד היום, אני לא יודע מה יקרה כשהחמאס יעלה לשלטון.
המסר שיוצא מפה הוא שמי שיירצח שר בישראל וידיו לא ינוקו, אנחנו ננקה את ידיו. הרגשנו נדרשים לעצור את המבוקשים. אנחנו לא מרוצים מכך שאנחנו פועלים בצורה אגרסיבית, אבל נדרשנו לכך וכך עשינו.
(דובר-צה"ל)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר