לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2006, 00:08
צלמית המשתמש של DIABLO
  DIABLO DIABLO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מי שכבר מחובר לטלפון הקוי של הוט - חוות דעת ?..."

אני משתמש בשירותי הטלפון של הוט כבר כמעט שנה אם אני לא טועה.

בהתחלה היו המון בעיות! כל הזמן התנתק המודם של הטלפון, לא עבד, ניתוק שיחות באמצע וכ"ו, אבל אחרי כמה חודשים שכל פעם שלחו לנו תכנאי אחר שינסה לתקן תבעיה בסוף התקלה הסתדרה(תשתית גרועה בבית).

אנחנו עוד לא ויתרנו על המספר הישן של בזק- מחוברים לשתי החברות, אבל עושים שיחות רק מהוט(אני מכיר כמה חברים שלי שעושים ככה).

בקשר למספרים הארוכים- אם יש טלפון דיגיטלי זה מקל על העניין.. לא צריך לזכור אף מספר, כי הכל בזכרון.

לפי מה שהבנתי בקרוב לכל אדם יוצמד מספר טלפון קבוע, לא משנה מה חברה, וכמה כתובת ישנה- המספר ישאר!

זהו, בהצלחה.. :]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2006, 07:37
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
זה די כמו לחייג מ/אל פלאפון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "מי שכבר מחובר לטלפון הקוי של הוט - חוות דעת ?..."

באופן כללי הם בסדר כל עוד שאין בעיות עם תשתית הכבלים בבית שלך (זה פועל על ידי מחשב [מה שהם מכנים מודם טלפוניה] שכנראה מריץ פרוטוקול SIP על גבי IP על תשתית הכבלים אל המרכז שלהם ויוצר ממשק FXS החוצה).

היכן שאני עובד התחברנו אליהם בחיבור מרכזיה דיגיטלי (E1/PRI) ועד שהותקן החיבור המתקדם, נתנו לנו קווים "אנלוגיים" רגילים (כמו שאתה שואל עליהם). אלה היו 9 קווים, וזה לקח להם קצת זמן לעשות את ההפעלה הראשונית בגלל הפרעות שהיו בבניין, אבל מאז שזה הופעל זה עבד בסדר למעט פעם אחת שהייתה להם בעייה בכל הרשת, לכל המנויים, שכיבוי והדלקה של המודם פתרה אותה - ומאז זה פשוט עבד. אבל היינו מחוברים בצורה הזאת רק כחודשיים, מאז אנחנו בקו המתקדם יותר, שגם שם היו מעט בעיות בהתחלה, בייחוד בשיחות מול רשת בזק [מה שגורם לי לתהות האם הבעיות באמת היו אצלם או שמישהו באיזושהיא חברה פחדנית עשה שרירים], אבל בחצי שנה האחרונה היו אפס תקלות מהצד שלהם (הייתה פעם אחת בעייה אצלנו והם טרחו להתקשר אלי לפלאפון ממרכז הבקרה שלהם להודיע לי על כך שיש אצלנו בעייה - שירות שלא זכור לי שקיבלתי מעולם מ"בזק").

חסרון אחד שיש להם הוא החובה בחשמל כדי שהקו יעבוד. אני לא חושב שזה כזה נורא בעידן הפלאפונים...

אפילו אם היו מעט תקלות, אני חושב שזה שווה את זה, משתי סיבות:
1. במחיר שאתה משלם לבזק עלות חודשית לפני שהתחלת לדבר בכלל, בהוט יש 2000 דקות שיחה כלולות, והרבה אנשים לא מגיעים לזה בכלל... כלומר זה ממש זול.
2. להחזיר לבזק על מה שעשתה לנו כל השנים ברוב חוצפתה - ומאותו עקרון אני גם לא אעשה שיחות בינ"ל דרך בזב"ל גם אם יהיו זולים יותר...

בקיצור - איך שזה נראה עכשיו, מומלץ בחום (חם -> HOT, הבנת?)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר