לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2006, 14:22
צלמית המשתמש של lioravr
  lioravr lioravr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל lioravr
שאלה על קנון 20D והחלפת תריס ובכלל על SRL ותריסיהם

שקלתי לקנות קנון 20 שעשתה 15000 קליקים ונקנתה מחול. היום שהיא ב תשנה הוא דורש עליה 4500 שקל. בדקתי בארליך מעבדות והחלפת תריס לחדש עולה 1150 שקל. לפי מה שאני זוכר ה 20D מושכת בערך 45-50 אלף קליקים לפני החלפת תריס. לפי מה שאני מבין בשביל לקנות חדשה מחול במחיר של 5200 שקל לעומת מצלמה של 4300 שקל שנשאר לה עוד 20 אלף קליקים הופך כל הסיפור לבלתי כדאי לקנות משומשת אלא אם המחיר שלה פחות מ 4000 שקל.

האם באמת אחרי 40 אלף חובה להחליף תריס או מה בדיוק הקטע שהם רושמים בחוברת 40 אלף קליקים?

מה דעתכם על החישוב הכלכלי שלי? אני טועה (בהנחה שאנ ייכול להביא מחול חדשה ב 5150 שקל)

אשמח לתגובות בנושא ואני חושב שזה רלוונטי לגבי הרבה מצלמות SLR
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2006, 16:56
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lioravr שמתחילה ב "שאלה על קנון 20D והחלפת תריס ובכלל על SRL ותריסיהם"

א. לא ממליץ לקנות מצלמה משומשת
ב. אם אתה מתעקש, אז היצרן מבטיח אחריות ל 50 אלף קליקים(בדגם הזה). כמו שאין מניעה שתחול תקלה ביום הראשון, אין מניעה שתצלם 200,000 קליקים בלי תקלה. אני צילמתי בערך 90,000 תמונות איתה, מעל 100,000 עם ה 300D העתיקה שהייתה לי (צילמתי איתה כ 30 אירועים, 2500 תמונות לאירוע ותוסיף על זה את כל השאר בין לבין, מועדונים, בבית, טיולים)

אגב, את שתיהן מכרתי, את ה 300D מכרתי למכרה שלי ,עד היום (שנה + אחרי) משתמשת בה בלי תקלות.
במידה והלך התריס, מחליפים. 1150 שקל נשמע לי סביר ביותר כדי לקבל ריסט לקאונטר.

ישן 20-03-2006, 18:42
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]האמת זיו זה לא רלונתי,..."

גם אני זוכר מספר של 100 אלף קליקים לפחות ב-20D (ו-50 אלף ב-10D). הניסיון מלמד שמספר הקליקים האמיתי יהיה הרבה יותר גדול מזה, כל חברה שמכבדת את עצמה חייבת לספק margin כדי לעמוד בתנאי אחריות בלי לספוג יותר מדי נזקים - וזה אומר שבפועל המצלמות מסוגלות לעשות הרבה יותר ממה שהיצרן התחייב.

אגב, אני לא חושב שיש מניעה לקנות מצלמה משומשת - אפשר להעביר אותה בדיקה מקצועית במעבדה (ארליך למשל) תמורת תשלום צנוע יחסית לפני הקנייה, ואם הכל בסדר, אפשר לקנות אותה בראש שקט. בסה"כ המצלמות האלה הן מאוד אמינות ועמידות, כך שאם יש אפשרות לחסוך ולרכוש אותה בפחות כסף - אז למה לא ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר