לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2004, 03:34
צלמית המשתמש של lowrider
  lowrider lowrider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
שאלה שלה הרת גורל, או לא, תחליטו אתם ;)

אמממ... ככה... אני קצת שתוי, אז יהיו פה שטויות, אני מזהיר מראש...

ככה, יום שישי (אני חושב) היית בפאב... שתינו (מרפי מהחבית ו-וויסקי, אם אתם מתעקשים)
יש בפאב מלצרית, חמודה עפה מצחיקה (ושותה וויסקי, what more can a guy ask???), בסוף הערב לקחתי ממנה טלפון (פעם ראשונה שעזרתי אומץ בחיים שלי, כנראה שאלכוהול משחרר) בכל מקרה התקשרתי אחרי יומיים, ככה אמרו שזה החוק... דיברנו קצת ואז הצעתי להפגש, כמובן שהיא עבדה אז הגעתי לפאב, באיזהו שלב היא התיישבה לידי, ואז שאלתי אותה מית נצא אני והיא לשתות משהו לבד.
היא אמרה שזה בעייתי אבל שיום שני יש לה יום חופש ואז אולי. בקיצור ביום שני היא לא ענתה, ואני לא יודע אם יש למה להתקשר שוב... אני מתכנן על משהו לטווח רחוק, אולי כן לכו תדעו... אבל די אובד עצות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-12-2004, 03:58
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
תנסה לפחות עוד פעם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lowrider שמתחילה ב "שלה הרת גורל, או לא, תחליטו אתם ;)"

תראה מנסיון אישי מלצריות לא נותנות טלפונים וגם אין להם בעיה להתחמק, בסך הכל בטח בכל ערב לפחות 3 שיכורים מתחילים איתן אז הן כבר מנוסות בתירוצים, מזה שהברמן חבר שלהן לזה שהן מתחמקות באלגנטיות ועד זה שהן לא עונות בכלל.

אז בסך הכל תנסה לקבוע איתה שוב פגישה, בסך הכל בטוח לפחות יום בשבוע היא בחופש ותקווה להענות בחיוב, אם גם הפעם היא תתחמק או לא תענה בכלל אז אתה כבר יודע את התשובה.

שיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר