לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2006, 15:20
  Papa_Sutul Papa_Sutul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.04
לגבי המסעות רשמתי לך כל מה שאתה צריך לדעת
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "אני מעוניין יותר בטיפים של שפצורים, לגבי המסעות, ובכלל על הגיבוש עצמו.."

אני אוסיף.. בארוחת ערב שלפני תיקח איזה פרוסת לחם או משהו (בלי כלום), כי אתה תצא למסע מוקדם מוקדם בבוקר.. ועדיף שתכניס משהו קטן לבטן (מקסימום תשאיר את הפרוסה בצד), או לחילופין תביא פירות יבשים מהבית זה יותר יעזור.. כי הסוכר שלהם מתפרק לאט וזה יתן לך אנרגיה..

אבל אם אתה עושה את זה אז תזכור לאכול- כי מרוב הלחץ אתה תשכח..

טיפ נוסף לשיפצורים... תביא הרבה הרבה חוט כזה.. לא זוכר מה שמו.. אפשר לקנות בריקושט, ואז פשוט תשפצר את הרצועה לנשק כי אין דרך אחרת.. ואתה תצטרך למצוא איך לשפצר כי אין דרך טובה.. הכל חרא, מה שטוב זה שיש לך פול זמן בין קבלת הנשק עד שאתה מתחיל את הגיבוש..
שאר שיפצורים? אין ממש.. אלא אם כן אתה רוצה להקל עליך עם התדל אז תחתוך ספוג (עדיף מזרן שטח) ותקבע אותו איכשהו על התדל. וגם תדאג שהתדל שלך יהיה בר-כיוון.. יעני שתוכל תכוון את הרצועות שלו.. אני נפלתי על תדל חרא ולא יכלתי וכל הזמן נמשכתי לצד אחד כי הרצועה בו הייתה קצרה יותר.

וזהו

נערך לאחרונה ע"י Papa_Sutul בתאריך 24-03-2006 בשעה 15:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2006, 11:41
  יוגב מהצפון יוגב מהצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.04
שמע הגיבוש באמת קשה חח נתחיל בזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TrunksTM שמתחילה ב "איזה טיפים יש לגיבוש שייטת?"

בדברים שצריך להיות ראשון תהיה כמה שיותר ראשון אם אתה מסוגל
במסעות וזה שמור על עצמך ועל חברים שלך לקבוצה ואם תה מסוגל פיזית אז גם תעזור ותדחוף למרות שזה לא ממש עוזר לבנאדם שהוא מת מאחורה שמישו ידחוף אותו מה גם שיש מדריכים שלא מרשים את זה לפחות ככה היה אצלי.
אל תשמור כוח אף פעם לשומדבר בכל משימה אפילו הכי שטותית שהיא תיראה לך תיתן הכל זה הכי חשוב
כולם מתים גם ככה אחרי היום השני והמסע השני משם זה רק שאלה של כמה רצון יש לך
אני בלילה השני לפני השינה ,באותו לילה שמתעוררים למסע האחרון ,ידעתי כבר שאני מת הרגשתי את הגוף שלי סחוט,את המסע האחרון התחלתי גמור אבל סיימתי אותו כי רציתי את זה המון למרות שהיו פעמים שהייתי ממש רחוק מהקבוצה (הקבוצה זה היה אני ועוד אחד שנשארנו עד הסוף חח) אבל נשארתי למרות שהמדריך שאל אותי אלף פעם אם אני רוצה לפרוש ולעצור אבל לא עצרתי,זאת המטרה אחי בחיים לא לוותר.
וזה השתלם....
בהצלחה גבר....
ישן 25-03-2006, 20:32
  *** צנחן *** *** צנחן *** אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי יוגב מהצפון שמתחילה ב "שמע הגיבוש באמת קשה חח נתחיל בזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוגב מהצפון
בדברים שצריך להיות ראשון תהיה כמה שיותר ראשון אם אתה מסוגל
במסעות וזה שמור על עצמך ועל חברים שלך לקבוצה ואם תה מסוגל פיזית אז גם תעזור ותדחוף למרות שזה לא ממש עוזר לבנאדם שהוא מת מאחורה שמישו ידחוף אותו מה גם שיש מדריכים שלא מרשים את זה לפחות ככה היה אצלי.
אל תשמור כוח אף פעם לשומדבר בכל משימה אפילו הכי שטותית שהיא תיראה לך תיתן הכל זה הכי חשוב
כולם מתים גם ככה אחרי היום השני והמסע השני משם זה רק שאלה של כמה רצון יש לך
אני בלילה השני לפני השינה ,באותו לילה שמתעוררים למסע האחרון ,ידעתי כבר שאני מת הרגשתי את הגוף שלי סחוט,את המסע האחרון התחלתי גמור אבל סיימתי אותו כי רציתי את זה המון למרות שהיו פעמים שהייתי ממש רחוק מהקבוצה (הקבוצה זה היה אני ועוד אחד שנשארנו עד הסוף חח) אבל נשארתי למרות שהמדריך שאל אותי אלף פעם אם אני רוצה לפרוש ולעצור אבל לא עצרתי,זאת המטרה אחי בחיים לא לוותר.
וזה השתלם....
בהצלחה גבר....

מצטער שאני לא בעניינים , אבל התקבלת ??
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר