לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2006, 21:42
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
נתלי יקירתי הקדמת אותי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

דוקא חשבתי הפעם לעשות אשכול לחוויות השבועיות אבל אני רואה שלקחת על עצמך את הבייבי הזה אז סבבה

מה היה לנו שם כמו שאומרים הגשש
השבוע הנסיכה חגגה חודשיים (איך שהזמן טס
השבוע היה בסדר יש תקופה קצת שקטה אבל יש דברים על הפרק אז מחכה שיגיע לחום המתאים כדי להוריד מהאש
גם השבוע ניסינו להגריל את ה 20 מיליון בלוטו וכמו רוב עם ישראל סיימנו עם מינוס 27 ש"ח
מה עוד...
הכלבה החכמולוגית שלי ניסתה לראות אם יש לה כמה נשמות, היא קפצה בעקבות כדור טניס לתוך נחל הירקון ולקינוח עשתה משחקים שלא רוצה לחזור הביתה ורצה לתוך כביש ראשי שרק במזל התחלף להם לירוק כך שעוד לא הספיקו לזוז כשהיא פרצה לכביש כמו שאמרתי במזל שני המקרים נגמרו בטוב

ומה עוד...
אנחנו כרגע בדיוק שבוע לאחר המפגש ה 3 של הפורום וקצת פחות מחודש לפני המפגש ה4
מקווים לראות הפעם כן את רובכם במפגש
אז שיהיה לכולנו שבת שלום

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2006, 23:36
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
וואי אני אשכרה מגיבה לזה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

לק"י

טוב,אני צריכה את רחמיכם. חרא שבוע עבר..יותר מדי שופטים אותי,יותר מדי לא מאמינים לי,מנתחים אותי לגורמים..אני מתעבת את האולפנה.. ואני מנסה ללמוד מהי אדישות וקשה לי..אני יותר מדי אמציונלית בשביל להיות כל-כך אדישה..בנים-חרא של עם..אני נהיית צינית,זקנה ומרושעת..בלההההה אני חראית-אין לי כוח לאנשים..קיצור חרא שבוע...אבל אני בסדר....ברחתי מהגדר של בצפר ופאק שני בנים עומדים ממול ומתבוננים במבצע החילוץ שיצא מהאולפנה(עם חצאית אנשים!חצאית..)......לפחות אל תהיו כאלה ישירים...קיצור אני עדיין דפוקה אבל אני אהיה בסדר..

ישן 23-03-2006, 23:42
  tal giler tal giler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
הפעם יש לי כמה דברים מאוד משמחים

ביום ראשון עשינו חינה היה הכי כיף בעולםםםםםםםםםםםםםםםםם אבל זה היה רק פרומו{הסבר בהמשך}

ביום שני היה לנו פה הופעה שקראו לה "הנוער ינהג אחרת" עשו תחרות כוכב נולד של אריאל והביאו את שייגעצ וכלא 6...היה נחמד

יום שלישי...אואהה יום שלישי

ביום שלישי החתונה של אחותי בשעה טובה ומוצלחת החינה הייתה מיני פרומו למה שהלך בחתונההה האירוע הכי מדהים שהייתי בו בחיים שליייייייי :-) אז אני אנצל את ההזדמנות לאחל לאחותי ובעלה את כל האושר בעולם! אממ מחר אני נוסע לשישבת בירושלים לשבת חתן חוזר יום שבת בערב וביום ראשון יוצא לטיול שנתי....אל תכעסו אם גלשתי קצת לשבוע הבא...
אמן כל שבוע היה ככה שמח!!!
ישן 24-03-2006, 20:36
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
מזל טוב
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי tal giler שמתחילה ב "הפעם יש לי כמה דברים מאוד משמחים"

לא שזה עדיין לא נאמר, אבל תמיד נחמד לשמוע את זה שוב...לא?
ושוב, סורי שלא יצא לי להיות בחינה..=[

ולגביי השבוע שלי...
אחרי מחלה של שבועיים סוף סוף חזרתי לבצפר...כל כך רציתי לחזור לשם כשהייתי חולה, וכל כך הצטערתי כשכבר חזרתי...בעעעעעעע כל כך הרבה חומר להשלים, מבחנים על ימין ועל שמאל...מזעזע...

כמו שטל כבר אמר, ביום שני היה לנו ארוע "הנוער ינהג אחרת", והביאו את שייגעצ!!!! היה ממש נחמד..=]

וזהו..אין יותר מידי מה לספר..רק שהיו תוכניות להיום שהתבלטו לאט לאט, כל אחד והתרוץ שלו..אז כנראה שעוד יום שישי, בלי קשר למחלה, אני אשאר בבית..

שיהיה לכולכם סופשבוע נחמד!=]
רינה

נערך לאחרונה ע"י O.r בתאריך 24-03-2006 בשעה 20:40.
ישן 25-03-2006, 00:44
  system_x system_x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל system_x שלח הודעה דרך MSN אל system_x
...

שבוע רגיל, לא באתי למבחן בתנ''ך, מבחן באזרחות לא הלך טוב כי זה היה יום אחרי החתונה של אחותי והייתי ממש מת!

המון המון מזל טוב לאחותי, התחתנה ואני מקווה שיהיה לה ולבעלה עתיד זוהר!

המון עצבים עם האוטו, קובע עם המוכר ואז הוא מחליט שלא בראש שלו להגיע לת''א ושאני אסע אליו ועוד כמה סיפורים מבאסים
בעזרת ה' מקווה שבקרוב הכל יסגר ואני אקנה...

סופשבוע משעמם למדיי! יצאתי לקצת, ישבנו עם חבר דברנו לא שתיתי המון זמן אבל ממש המון וטוב שכך!

יום ראשון בעזרת ה' יש לי משהו חשוב ומקווה שיצליח!

ובימים הקרובים אמור להגיע אליי הרשיון הקבוע עם התמונה הזועתית!

זה הכל, עמית.
ישן 25-03-2006, 12:04
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow

היה סבבה של שבוע נהדר בצורה מוזרה הלוואי כל שבוע יהיה ככה..
יום ראשון היה את המבחן בתנ"ך היה טוב וטוב שהיה.
יום שני היה הנוער ינהג אחרת נשרפתי בפרצפוף אח"כ הוא כאב לי כל היום וחרשתי לאזרחות בלי סוף!
עוד מתוך שינה שיננתי את החומר.
יום שלישי היה את המבחן בצורה מאוד מוזרה הוא היה טוב בשבילי ונהנתי ממנו אבל מבחן נטחן..
יום רביעי נסעתי לשניידר והיה טוב ממש...היה לי יום מלא בחיוכים לאנשים אחרים חזרתי לביצפר וגיליתי שאין לי שעתיים ואני לומדת רק שעה אחת כי אחרי זה התכוונתי להבריז והיה נחמד חמשיר ישבנו כמו תמיד על שווארמה חחח והיה טעים ונעים.
יום חמישי היה חם בטירוף!!!!אבל בכל מקרה היה מצחיק הכל בגלל מישהי אחת שלא הפסקתי לרדת עליה ולצחוק עליה תודות לסרינה ומרינה!!!אוהבת אתכן בנות!!!!!לעולם!!אה ובשיעור מתמטיקה החלטתי שאני רעבה למקס ברנר אז..
יום שישי נסענו למקס ברנר והיה מצחיק בטירוף!!נסעתי עם האחיות שלי...ישבנו במאין מקום פרטי שיש בו ספות והיה נחמד.המלצר שלנו שקוראים לו "עופר"(אני אמרתי גלזר בעצם זה חן) היה נחמד מאוד והוא מתקשר להמשך הסיפור..בקיצור האחיות שלי הלכו לשירותים וחזרו המומות אחותי האחת פתחה את הדלת של השירותים של הנשים והיה שם גבר!!!!סבבה חשבנו שהוא התבלבל אבל אח"כ כשאני הלכתי(כן משפחה של משתינות!) הוא שוב היה שם!!!מה לא היה ברור בזה שזה שירותי נשים???!!!והוא עוד הלך לשם איזה שלוש פעמים!!בקיצור הסתכלתי ומרבית המלצרים שם ממש חמודים...ואז מושית(אחותי) עושה "זה כי הם הומואים" ואז באמת כולם התחילו להתנהג כמו הומואים חחח ושאלתי את עופר את מי הוא מעדיף ריטה או עיברי(לידר) הוא אמר תלוי איזה שיר ,אז שאלתי "בוא" הגירסה של ריטה או עיברי?והוא ענה עיברי ואחרי עשר דקות הוא חזר ושאל "תגידי זו הייתה רמיזה למשהו?" חחחחחחח קליטה איטית...ואז נתקלתי שם באיזה מלצר ונתתי בו את חיוך המטורפת שלי ופתאום הוא הבין שהוא מכיר אותי מאיזשהו מקום וזהו והיינו קרובות לקחת טלפונים שם אבל בגלל רוזי המניאקית שאין לי ביצים לא לקחנו!טוב נו,פעם הבאה!
נסענו הביתה והגענו לכביש "חוצה שומרון" וכבר התקרבנו לכניסה לאריאל ופתאום אמרו שלרוזי אין ביצים לחזור לשם ולבקש טלפונים שלהם.ופתאום היא עושה פרסה התחלנו לנסוע חזרה ואיזו מכונית התחילה להידבק אלינו ואחותי נוסעת 80,100 והוא ממשיך להידבק אלינו תפסתי בנבוט ואמרתי "שרק ייעז.." בקול מאיים ..והוא מסנוור וממשיך להתקרב אלינו ובסוף הוא עקף אותנו וממש הבהיל את מושי חחח אז עשינו פרסה בברקן ושוב יש מכונית שנדבקת אלינו ומסנוורת אותנו חחח ומושי אומרת "זה כמו בסרט ההוא" ואז ניזכרתי ג'יפרס קריפרס חחח והתחלתי להבהיל אותה עוד יותר...
בסוף התברר שסתם איזה גברים שחשים את עצמם!!כמו תמיד חייבים לחוש את עצמם על הכביש!!!!!!!וזהו חזרנו הביתה באושר בלי עושר עד עצם היום הזה רוצים עוד סיפור?!"כן!!!"
"אז היו היה פעם פריק אפל.....אהההההההההההה"
חחחחחחחחחחחח

זהוו.....אחיות שלי כולכן אוהבת אתכן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר