לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2006, 16:59
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
מגעיל מדהים ..

מי מכם שראה את התוכנית "הקרב על הבית" .. לא יודע מה חשבתם או אמרתם
הכט ידוע בכול הדמגוגיות שלו ..
אבל בכול הנאמר על פריצות באזור הצפון ..ואני מדבר בעיקר על אזור עמק יזרעאל , נצרת עלית , עפולה וישובי הסביבה .. וואלה , הבן אדם צודק
המכה הזו שרחוקה מלהסתיים .. לא משאירה אפילו מקום לתאור במה שהולך כאן .. ואנשים כאן באזור שלנו חיים בסרט .. פשוט ככה .. מציבים שומרים , סוגרים מצלמות במעגל סגור , משקיעים אלפי שקלים בכול מיני פנטנים אלקטרוניים של חברות אבטחה .. והחרות שגונבים.. לא דין ולא דיין
בכפר תבור .. ע"מ לגנוב עגלים .. גנבו רכב אבל מה רכב .. לא טנדר או משהו בסגנון אלא רכב פרטי { מזדה 323F }
ולאחר מכן שראו שאין להם אפשרות להכניס את העגלים לתוך הרכב .. הם פשוט שחטו את העגלים והכניסו אותם חצויים לשתיים לתוך הרכב ..
הסיפור על הבחור ממושב מולדת .. שזו בכלל איוולת .. הבן אדם תפס גנבים פלסטינים על חם .. החליט בטעות לקחת את החוק לידיים .. הביא קצת צבע קירות וצבע אותם .. בסופו של דבר הוא שילם להם 100 אלף ש"ח פיצוי.. וקיבל שנתיים בפנים והם השתחררו לגמרי..
במושבו של רפו"ל ז"ל .. 6 פריצות בחודשים האחרונים .. באחת מהם נתפס הגנב שניסה לפרוץ מחסן ולגנוב כלי מסגרות .. הגנב נתלה הפוך - עם הרגליים כלפי מעלה .. עד שהגיעה משטרה ועצרה אותו
בעפולה עצמה ..
קבלן בשם נתיב -דוד בנה עשרות דירות ועשרות בניינים במ"ס רחובות מרכזיים בעיר .. שווי כול דירה בזמנו .. לפני בערך שנתיים .. עבר את 100 אלף דולר .. מכר אותם לאזרחים .. מייד לאחר מכן פשט רגל ..ומה עשה הבחור ע"מ לכסות חובות ..את אותם דירות שכבר מכר לאזרחים .. מכר אותם פעם שנייה ושלישית .. לפני שבעלי הזכות הראשונים שקנו ושילמו על הדירה בכלל נכנסו אליה ..
אני לא יודע מה איתכם
מדברים על בחירות בארץ .. וזה באופן אישי לא משפיע עליי בכלל.. לא טורח ולא אטרח בשביל חבורת הליצנים הנ"ל
מה שכן ..
אני כבר חתמתי על העצומה שמארגן חיים הכט להגיש לכנסת ע"מ לנסות להביא את השיטה האמריקאית לכאן .. שבגדול אומרת .. שרשאי האדם להגן על רכושו בכול מחיר בעת פריצה , וכן , זה כולל לירות בגנבים

זה הקישור לאתר התוכנית שרצה בערוץ 2
האתר עצמו כולל הכול .. כול הסיפורים , הרעיון של הכט וכיצד הוא רוצה ליישמו .. וכמובן העצומה שמתכננים להגיש כהצעת חוק בכנסת לאחר שיחתמו כמה שיותר אזרחים ..
תעיינו , תתרשמו .. איש איש ודעותיו אשר יהיו ..
{ישנם גם 2 קטעי וידאו באתר .. לראות ולא להאמין ..}

http://www.keshet-tv.com/Program.aspx?ProgID=2061

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 24-03-2006 בשעה 17:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2006, 18:14
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
דמגוגיות?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "מדהים .."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי u-367
מי מכם שראה את התוכנית "הקרב על הבית" .. לא יודע מה חשבתם או אמרתם
הכט ידוע בכול הדמגוגיות שלו ..

http://www.keshet-tv.com/Program.aspx?ProgID=2061

אילו היו מתייחסים לאיש ברצינות בראויה ומנסים לתקן חלק, לא הכל - חלק, המצב היה הרבה יותר טוב

ישן 24-03-2006, 19:05
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
דמגוג ודמגוג קטן מאד
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "דמגוגיות?"

אם לרגע היה לך ספק, מה שמניע את הכט הוא הרייטינג.
קח לדוגמה את ההצעה הנוכחית שלו, שני צהובים ואתה בפנים. על פניו זה נשמע רעיון טוב, עובדה שזה עבד בארה"ב. אבל אדון הכט שוכח (או שהוא לא שוכח אבל גם לא מציין) שכדי "לאכסן" את כל הדיירים החדשים צריך גם מקום - כלומר בתי כלא. על האסירים האלה צריך גם לשמור וצריך להאכיל אותם וכו'.
מאיפה בדיוק יגיע כל הכסף? אני כבר לא מדבר על האימפוטנציה של המשטרה והסחבת בבתי המשפט, שני דברים שיקשו מאד על ביצוע החוק החדש.
אני חושב שהרעיון הוא רעיון טוב, אבל היישום שלא לא פשוט כמו שהכט מנסה להציג.

ישן 24-03-2006, 19:14
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
העלית נתון עצוב מאוד
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "דמגוג ודמגוג קטן מאד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
אם לרגע היה לך ספק, מה שמניע את הכט הוא הרייטינג.
קח לדוגמה את ההצעה הנוכחית שלו, שני צהובים ואתה בפנים. על פניו זה נשמע רעיון טוב, עובדה שזה עבד בארה"ב. אבל אדון הכט שוכח (או שהוא לא שוכח אבל גם לא מציין) שכדי "לאכסן" את כל הדיירים החדשים צריך גם מקום - כלומר בתי כלא. על האסירים האלה צריך גם לשמור וצריך להאכיל אותם וכו'.
מאיפה בדיוק יגיע כל הכסף? אני כבר לא מדבר על האימפוטנציה של המשטרה והסחבת בבתי המשפט, שני דברים שיקשו מאד על ביצוע החוק החדש.
אני חושב שהרעיון הוא רעיון טוב, אבל היישום שלא לא פשוט כמו שהכט מנסה להציג.

אכן אין מקום בבתי הכלא...פשוט אחוז העבריינים מאוכלוסיית המדינה הוא גדול לאין שיעור...

אבל לא רק בכך מדובר, אלא גם בשינוי חקיקה ושינוי סטאטוס פושטי הרגל במדינה שאף אחד לא יכול לגעת בהם (לא מבחינת כניסתם לכלא) והם עדיין ממשיכים להנות מכסף ששדדו מאחרים. שינוי כזה הוא "פשוט" יותר מאשר בניית בתי סוהר וכיו"ב.

ישן 26-03-2006, 12:23
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
יא עלבי
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "אז חזרת ואמרת .. אז מה ?"

זה שאתה לא מדבר על המשטרה, לא הופך אותה לבסדר. אני מסכים שבשנים האחרונות קיצצו להם בתקציב ומנגד הוסיפו משימות שממש לא קשורות לשיטור קלאסי (הכוונה למשימות בט"פ), אבל זה לא מסביר כל מיני צרות חולות אחרות שקיימות שם אם זה ימצא חן בעינך ואם לא.
זה לא מסביר למה למשל ביחידות הכי רגישות, כמו לדוגמה ימ"ר דרום, יושבים אנשים שיש להם קשרים לעבריינים, ואני משתמש כאן במילים עדינות מאד.
זה לא מסביר למה במשטרה ישנה שיטה לבקרת איכות שגורמת לשוטרים ולמפקדיהם לעבוד פחות ולהתעלם מעברות (אם זה יעניין מישהו אני ארחיב על השיטה הנ"ל).
הכי קל להאשים רק את מערכת המשפט ולהתעלם מכל השאר, אבל זה לא כל כך פשוט.
הבעיה הרבה יותר רחבה ממה שניראה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר