לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2006, 16:43
  לילך צור לילך צור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.06
סוג של דילמה...

שלום
תקראו ותגידו לי מה הייתם עושים לו הייתם במקומי...
לפני כ-3 שנים התאהבתי בבחור, נקרא לו ס' לצורך העניין. הייתי ילדה בת 16, ויש אנשים שחושבים שבנות 16 לא יודעות מה זאת אהבה, אבל אני ידעתי... אהבתי אותו כל כך, הייתי יכולה לעשות הכל למענו. התנשקנו, והוא נתן לי להבין שהוא רוצה אותי בחזרה... ואני, מצידי, אהבתי אותו יותר ויותר מיום ליום. עד שפעם הוא נישק מישהי אחרת מול הפנים שלי. הוא נתן לה להבין שהוא רוצה אותה, ונתן לי להבין שאותי הוא כבר לא כל כך רוצה. הלב שלי נשבר, הייתי פגועה כמו שלא הייתי פגועה בחיים שלי.
אחרי זמן מסויים פגשתי את ג'. ג' הוא חבר טוב של ס'. אני וג' מאוד התקרבנו, היינו ידידים מאוד טובים, הוא היה מן איש סוד שלי... הוא תמיד הקשיב והבין... סיפרתי לו דברים שלא סיפרתי לחברותיי הטובות ואפילו לא לאמא שלי.
אהבתי אותו הכי בעולם - כמו אח. אנחנו ביחד יותר משנתיים,שנתיים מקסימות, שבהן לא חשבתי בכלל על ס'. ג' אוהב אותי באמת, וג' הוא מושלם... אין לו את החסרונות שיש לס'.
בכל אופן, אני ג' ס' ועוד חברים תמיד יוצאים ביחד... ככה שס' תמיד נמצא איפשהו בסביבה הקרובה שלי, ועכשיו... דווקא עכשיו... הכל מתחיל לחזור אליי ובגדול... אני מרגישה שאני עוברת שוב את מה שעברתי לפני 3 שנים. אני רוצה את ס'. כנראה זה חזר בגלל הרמזים שהוא שוב מחלק לי :|
אבל אני יודעת שאני בחיים לא אעזוב את ג' שאיתו טוב לי כל כך, למען ס' שבכלל לא בטוח שאוהב אותי. ואני מרגישה כל כך רע עם עצמי שאני בכלל חושבת על ס'... זה לא הוגן כלפי ג' :\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2006, 17:00
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מה הייתי עושה במקומך? זה נראה לי דיי פשוט.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לילך צור שמתחילה ב "סוג של דילמה..."

אני הייתי מבין שאני מאוהב בג'.

את כתבת את זה בעצמך:
"וג' הוא מושלם"
"שאני בחיים לא אעזוב את ג' שאיתו טוב לי כל כך"
"זה לא הוגן כלפי ג' :\"

דווקא המשפט האחרון - הוא הוא ההכי צורם לעין. לא הוגן כלפיי ג'? לא הוגן? אם היית מחשיבה אותו כידיד ולא כמשהו רומנטי לא היית חושבת בכלל על זה שאוליי הוא ייפגע מזה. במקום זה, את חושבת עליו כאילו ממש אתם חברים - ואת חושבת על מישהו אחר, ואז, באמת, זה לא הוגן כלפיי ג'.

לגביי ס', הייתה לך כלפיו אהבה חזקה. ואין מה לעשות, תמיד ישארו שרידים ממנה. תמיד. אבל, כמו שהוא לא היה סגור על עצמו אז - הוא כנראה לא סגור על עצמו גם היום. במקומו - יש לך מישהו שאת בעצמך אומרת שהוא בהרבה יותר טוב, מתייחס אלייך יותר טוב - ושלדעתי, את קצת מאוהבת בבחור...

זאת דעתי.

ישן 01-04-2006, 21:53
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
הבנתי. אוקיי, סבבה.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי לילך צור שמתחילה ב "עכשיו הבנת נכון..."

אז ככה:

עם ס' - תמיד יישאר משקע כלשהו. בכל זאת, זאת אהבה שבזמנו השפיעה עלייך בצורה עצומה. תמיד יישאר שם משהו. אבל, זה שאת רואה בו כל כך הרבה חסרונות כבר אומרת שהאבה כבר לא שם - אלא רק המשקע הזה. תתעלמי ממנו. את יודעת שלא תלכי איתו. אם את רוצה להיות ישירה - אז פשוט תגידי לא!

עם ג' - שזה הנושא הבעייתי, רק את יכולה לדעת. זה יכול, הרי, להיות אחד משני הדברים:

1. כל אהבה היא שונה מקודמתה. הצורה, העומק, הצורה שהיא משפיעה עלינו. יכול להיות פשוט, שמה שיש לך איתו - לא קרה לך בעבר, אין ל עם מה להשוות - ואז, זה נראה לך, בצדק, שונה. זה שונה - אבל, שונה לטובה. אהבה מהסרטים. גם אוהב וגם החבר ההכי טוב. מה יותר מזה?

2. חבר טוב - שהרגשות כלפיו הם מעבר לתחום החברות - אבל, זאת לא אהבה באמת. לפעמים, התחום הזה, של אהבת-חברות לבין אהבת-זוג, בין שני המינים, יכול להיות נורא דק ולכן, נורא מבלבל.

אז, בת'כלס, בלי שום פלפולים, מי יכול לומר לך בוודאות מה התשובה הנכונה, מה את מרגישה. אופציה מספר אחת או אופציה מספר שתיים. הבנאדם הזה לא נמצא פה בפורום, אבל, את מכירה אותו. את רואה אותו כל פעם. במראה.

רק את יכולה לדעת איך את מרגישה באמת. לא אף אחד אחר. אני מצטער - אבל בזה, אין קיצורי דרך.

ישן 26-03-2006, 19:12
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
לדעתי..........
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי לילך צור שמתחילה ב "סוג של דילמה..."

ולפי הניסיון שיש לי עם בנים,ס' הוא פלרטטן אחד גדול!!
וזה שהוא עכשיו פתאום מתחיל עם הרמזים האלה שוב פעם זה רק מחזק את זה שהוא פלרטטן,כי לצערי -את אולי תשנאי אותי וסליחה שאני אומרת את זה....אני לא חושבת שס' אוהב אותך,או מסוגל פתאום להתחיל ,כי היה לו את ההזדמנות שלו,ועכשיו הוא פשוט אוכל סרט על זה שאת לא איתו,ושאת עם מישהו אחר.....

אל תפספסי את מה שיש לך בידיים,חבל........את בעצמך אומרת שג' הוא מושלם-אז למה לעשות את החיים קשים יותר ממה שהם?!
תהני כמה שאת יכולה ממה שאת חובה עם ג',כי זה בהחלט מגיע לך....
בנים כמו ס' רק יודעים לעשות לנו את החיים קשים ,אבל אל תתני לו להצליח מהסיבה הפשוטה שזה לא מגיע לו.....כי הוא את ההזדמנות שלו כבר הפסיד!!!!

תראי,עכשיו את חושבת שהרגשות שלך לס' חוזרים לעצמם בגלל שבכל זאת את לא מיצית איתו שום דבר,אבל תסתכלי על זה בצורה כזאת שבשום אופן את לו מגיעה לו,אל תתני לו להרוס לך את האושר שיש לך עכשיו...
ואם הקשר שלך עם ג' יסתיים-שלא ס' יהיה אחראי לזה,כי את תסבלי...
זה יהיה מכוער אם פתאום ביום בהיר את תיהי עם ס'...

שיהיה לך המון בהצלחה מותק,ותזכרי שלפעמים עדיף ללכת לפי המוח ולא לפי הלב...

אל תשכחי לעדכן!!!!!!!!
לייטית

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר