לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2006, 10:35
  ultravox2006 ultravox2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.06
רוצה לעשות השלמת רובאות ומילואים קרביים

חברים יקרים
רציתי להתייעץ איתך בנושא צבא
אני בן31
שירתתי בצהל במסגרת הנחל שירות נורא מעניין ומגוון
הפרופיל הצבאי שלי היה 64 עקב סעיף נפשי
זה הכל התחיל שהלכתי ללשכת הגיוס (גיל 16.5) וספרתי להם על החולשות שלי והחרדות שלי שאני מפחד בצבא, אף סיפרתי להם שאני לא מסתדר עם החברה שלי בכיתה . בנוסף קבלתי רושם מהרבה אנשים שזה לא כדאי להיות בקרבי , אוכלים הרבה קש וכו...
בסופו של דבר שירתתי במסגרת הנחל הגרעינים ובשירות עצמו עסקתי כטבח , המקצוע שבו רכשתי בבית ספר שלמדתי
הייתי נורא מרוצה מהשירות שלי וגם שמחתי מאד שהתנאי השירות שלי טובים מאד שמאפשרים לי יותר חופשות וזמן לעצמי בניגוד לשאר חברי שטחנו הרבה שמירות , לבנון וכ"ו

תוך כדי שירות הרגשתי שאולי פספסתי משהו , הרגשתי שאולי באמת השד לא מפחיד באמת כפי שתואר ונראה ע"י האחרים .
אין ספק שאני מתחרט על כך שלא הלכתי לקרבי – כי באמת יכולתי
אם הצלחתי לסיים 12 שנות לימוד בהצטיינות –אז למה לא לעשות צבא קשה בהצטיינות?
תמיד עסקתי בספורט עד היום הזה וגם עכשיו אני אוכל נכון , תזונה נכונה ובכושר מצוין ונראה מצוין לגילי.
כרגע אני פרופיל 21 עקב עקיצת דבורה שנעקצתי ממש לפני השחרור שלי מצהל
אני שוקל כעת להעלות את הפרופיל כדי להחזירו לפרופיל הנוכחי וגם כן לנסות לראות אם אוכל לסגור מעגל לנסות להעלות את הפרופיל כדי לעשות השלמת רובאות .
רוב האנשים שאני נתקל בהם אומרים לי שבקשר לזה אני לא נורמאלי , בשביל מה אתה צריך את זה? כאב ראש, יותר מילואים. ......וכ"ו
רוב הקרביים שאני מכיר יעדיפו להוריד פרופיל כדי לא לעשות מילואים

איך נראה בעיניכם הסיפור הזה?
מה הפרוצדורה כדי לעשות מילואים קרביים , השלמת רובאות ? למי לפנות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2006, 18:01
  freedom_fighter freedom_fighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
רעיונות כיצד לתרום לבטחון ישראל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ultravox2006 שמתחילה ב "רוצה לעשות השלמת רובאות ומילואים קרביים"

היי,
אני משרת במילואים כמש"ק בחיל קרבי. הרבה מהפעולות שיוצא לי לעשות הן פעולות שחברת שמירה \ טכנולוגיה מתקדמת היו יכולות לעשות טוב יותר... אבל- צה"לינו זז לאט ועדין מתנהל הרבה פעמים כצבא (או פלנגה) של מדינה בדרך ולא כצבא מקצועי ממש (מספיקה הדוגמא השחוקה שלכל שרות מילואים צריך להביא מהבית חרמוניות, מדים וציוד "אישי" מושאל אחרת מתים מקור).

בקיצור- מה אני רוצה לומר לך בן אדם?
אתה נשמע בחור כארז ואני משוכנע שהיית יכול להיות לוחם. לא הסתייע? אולי ככה כתוב למעלה, לא צריך בכח. אחר כך נהיות מזה כל מיני כתבות סוחטות דמעות בידיעות...
רוצה לתרום למדינה באמת? תחליט שאתה תורם למערכת החינוך 24 יום בשנה- זה לא פחות קשה ולא פחות חשוב משרות מילואים. אפילו הרבה יותר.
שם חסרים אנשים ערכיים עם מוטיבציה. שם בטחון המדינה לדורות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר