לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2004, 20:04
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
פיגוע המלצות (במיוחד ל Acid Killer)

אחרי שיצא לי לשמוע את הדיסק החדש של קימיקל קרו אני יכול להגיד לכם שבחיים לא שמעתם טראקים פצצתיים כמו שתשמעו בדיסק החדש.
זה בחיים לא קרה לי: תמיד באלבומים\אוספים אני מוצא 2 מקסימום 3 טראקים שאהבתי ובמאפיה פשוט הכל אהבתי אולי חוץ מאחד..
אני יתן לכם שתי המלצות חמות מהאלבום מאפיה ועוד כל מיני המלצות שיצאו\עדין לא יצאו:

Chemical Crew - World Destruction - הטראק האהוב עליי במאפיה, אחד מהענקים ששמעתי בחיים שלי, פשוט מפוצץ מהדקה הראשונה, ובערך בדקה השלישית אחרי טירוף שבטראק הזה באה ירידה ואז דודב (Infected Mushroom) מתחיל לשיר וגיטרות מלוות אותו פשוט משהו לא מהעולם הזה ע-נ-ק!!!

Chemical Crew - Psycho Killer - טראק אדיר, שבמקור הוא מהצמד Void אך בגירסא אחרת ועזרה של אחרים מקימיקל קרו, פשוט אדיר כל הזמן מפוצץ, שומעים כל הזמן ברקע מישהו אומר Psycho Kill'a ומשהו ענק פשוט חובה לקנות את האלבום.

Vibe Tribe - Melodarama - טראק פשוט א-ד-י-ר של האומנים הרוסים (שהם עכשיו בישראל) מלודיה בשפע, והרבה עליות שבחיים שלי לא שמעתי כאלה מפוצצות, מה שבטוח במסיבה הבאה אני שם אותו =].

Pixel and Wrecked Machines - Happy Lepsia - טראק שפשוט רואים שהשקיעו בו שני האומנים האלה, הרבה מאוד אוירה וחזק מאוד, חובה לשמוע, אני כבר קניתי את האלבום, מה איתכם?

X-Noize - X - Noise - טראק חמוד של x-noize שלקח קול של איזה מישהו שסתם מדבר באיזה סרט ועיוות אותו ועשה ממנו מגינה משהו חמוד רצחח!! הטראק עדין לא יצא אני לא מאמין שתשיגו אותו עדין...
אגב אם כבר מדברים על X-Noize יש לו הופעה יום שבת בלילה (12 - 2) ב99 ESC אני יהיה שם כדאי לשמוע (אתם תוכלו לראות אותי במצלמה שבאתר P.

Infected Mushroom - The Beutty And The Beat - טראק עם המלודיה הישנה, ישנה של אינפקטד, אני נהנתי לשמוע את טראק מסוג כזה מאשר Supervisor וכל שאר המסחריים שלו..

The Delta - Travelling At The Speed Of Thought (Fungus Funk rmx) - טראק ענק עם הגיטרה החזקה של דלטה ועריכה פשוט משוגעת של האומנים הרוסים, טראק דארק ענק!

Sub6 and Pixel - Teder Beseder (Live Mix) - טראק גדול של פיקסל עם הרבה אווירה ופשוט מדהים מה אפשר לעשות בלייב, שוב מהדיסק החדש של פיקסל.

Skazi - Acelera Puta Que Pariu - משהו נחמד, עריכה אחרת לטראק של סקאזי, לא ברור עדין מי ערך את הטראק, אם הוא יצא, אם הוא סתם משהו שמתרוצץ באינטרנט לא ידוע עדין כלום אבל עריכה חמודה, כדאי לשמוע.

Sesto Sento - The Cookie Stealer (GMS rmx) - טראק ענק עם מלודיה של שני האומנים פשוט אי אפשר בלי לקפוץ איתו!

Pop Stream - Pc Softwere - שוב טראק פצצתי של האומן הישראלי הזה שיצא עוד מעט באלבום Wild life - Jungle Juice טראק עם הרבה אווירה, רגוע עד שגיטרות קטועות מוסיפות הרבה קצב לטראק ומתחיל להשתגע...

Trauma - Wide Moment - טראק מצויין, אבל מה שמפריע לי בטראק שהאומן פשוט לוקח צלילים מאומנים אחרים, והוא מזכיר מאוד טראקים אחרים, בקיצור טראק יפה אך לא נעשה בדרך יפה.

Sungirl - Freddy Is Coming For You - טראק מפחיד! פשוט בהתחלה היה קטע שילדה קטנה מתחילה לדבר, עד שהקול שלה הופך למפלצתי ואז לרגע יש שקט ואז מתחילה האומנית לפוצץ בטראק דארק מפחידדד אמאלה.

Perplex - Tricky Mind - טראק חמוד של ילד ששר עם צילילים קצת אפשר להגדיר אפלים עם הרבה מלודיה משהו מאוד מיוחד מהאומן הישראלי הזה..

Star - X - Fantasy - טראק בסיבות ה 140 בי פי אם אם אני לא טועה, מקפיץ מאוד מזכיר קצת את Nexus אבל הטראק הוא לא דארק אלא פול און..

Fatali - After Life - טראק ענק של האומן המוכשר הזה שיצא באלבום שלו Natural טראק מלודי מאוד ומקפיץ כמובן .

Bonus: Infected Mushroom - Shakawkaw (Vibe Tribe rmx) - טראק שיצא בקרוב עם הסינגל של אינפקטד מאשרום Im The Supervisor (כן, לא האלבום, יצא גם סינגל לטראק) טראק מלודי, ושיר השקוו קוו ברקע אחלה טראק!

ואחרון - קצת נוסטלגיה..
Infected Mushroom - Tomy And The Bat - טראק שהשתחרר באלבום הראשון שלהם The Gathering ופשוט נחמד לשמוע לסגנון ה-לא מסחרי של עמית דובדבני וארז אייזן.

זהו הבאתי לכם היום הרבה, אז אני מצפה גם להרבה תגובות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר