לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2006, 20:57
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אחד השבועות הטובים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

היה לי שבוע פשוט טוב ונפלא.
התחיל בסופ"ש שהייתי בו באיזה בסיס מדהים בצפון עם תנאים מטורפים, סוף סוף קצת נחת אחרי כל כך הרבה זמן בצבא, נמשך בשני ושלישי בהם הייתי ועדת קלפי בצבא אז אומנם זה היה כל היום ומתיש מעט אבל זה היה עדיף על דברים אחרים שהייתי עלול לעשות (בכל זאת אני לוחם) וככה זה עבר בכיף...
אתמול היה לי פז"מולדת שלמי שלא מבין זה יום הולדת של התאריך גיוס וסוף סוף אני שנה בצבא שלא משנה מה זה הרבה
ולסיום היום יצאתי לביתי ככה שפשוט הכל מעולה ואני אזכה לבלות זמן איכות עם החברה המתוקה היפה והמדהימה שלי, וכבר הספקתי להיות עם המשפחה וסך הכל בנתיים הכל פשוט מעולה.
מאחל לעצמי ולכולנו עוד הרבה שבועות כאלה שפשוט הכל הולך בהם ומסתדר ושיהיה סופ"ש מדהים לכולנו.

אהה ועוד דבר היום הילדים שלי התגייסו איזה כיף .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2006, 15:11
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שבוע דווקא בסדר כזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natalie007 שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי :-)"

התחיל לא משהו, כי היו המון בעיות שנמשכו כבר מהשבת, דברים שפשוט לא הספקתי, אולי אני "פנומן" אבל ממש לא סופרמן, אז יום ראשון היה ממש עמוס ומעייף, יום שני התחיל להיות הרבה יותר נחמד, מהבוקר הייתי בנסיעות וטיולים בכל הארץ נסעתי להוד השרון לחקור שם מישהו ואחרי זה קצת סידורים בצפון ובסוף יצא לי לחזור לת"א ולראות "עסקאות סמים" בזמן אמת איזה כיף חחח, האמת שאם הייתי אזרח בחיים לא הייתי מנחש אפילו שזה מה שהלך שם, אבל אתם יודעים אחרי שאתם מכירים את האנשים והשטח יודעים בדיוק על מה מדברים ומה הולך שם, אחרי זה יום שלישי היה בחירות ואני הייתי בצום אז קיבלתי ד' ונשארתי בבית, הלכתי לקלפי ולא ידעתי מה לבחור אז לקחתי כמה פתקים ועשיתי אן דן דינו, בהמשך הערב של יום שלישי הרגשתי ממש אבל ממש רע בגלל התרופה המגעילה שלקחתי וכמה דברים שקרו, אחר כך ביום רביעי עשיתי את הבדיקה (תקעו לי אינפוזיה ביד!!!), וחזרתי לבסיס, יום חמישי שיחררו אותי מוקדם יחסית הבייתה אבל היו לי כל מיני סידורים עם הבית חולים ככה שיצא שהגעתי הבייתה רק בסביבות 20:00, וזהו הנני כאן כעת כותב =), היו עוד כל מיני דברים במהלך השבוע, שסוף סוף הבנתי למה אני מתעורר כל הזמן בלילה, מסתבר שפשוט יש לי סיוטים אבל אני פשוט שכחתי אותם, (קב"ן עכשיו) אז נדבר עם הרופאים ונראה מה עושים, והכריזו עליי רשמית כפסיכופט אבל בצחוק בגלל שהבעתי כל מיני רצונות מיליטנטיים להשתלט על העולם והסתבר שיש לי ראש קרימנילי של רוצח סדרתי שמאמין בשדים ורוחות....

שבוע סבבה דווקא. נקווה שהסופ"ש יהיה מהנה ומרגיע
ממש תפוס לי הגב...

רועי
ישן 01-04-2006, 01:27
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שבוע רגיל

אז מה היה לנו שם (פלגים פלנטינות, שמן, שמן ברקס את האלמנט לא נכניס לו )
שבוע בגדול דיי רגיל שעבר דיי מהר היו כמובן בחירות שאת תוצאותיהן נדע בקרוב (הכוונה מי יהיה בקואליציה בסוף שזה מה שחשוב) מעבר לזה השבוע היה דיי סתמי
ולצערי לא מזמן גיליתי שהתפוצץ לנו צינור במרפסת | כך שהשבת בהחלט לא ישעמם ונקווה לתקן זאת במהירות כי עכשיו עם הקטנה אי אפשר בלי מים
וכמובן חוק מרפי אומר שאם משהו צריך להשתבש חס וחלילה שזה יקרה ביום רגיל אלא זה חייב להיות ביום שבת כדי שזה יעלה יותר
נקווה לטוב
שבת שלום לכולכם
ומזכיר לכם בקשר למפגש תכנסו לאשכול ותרשמו אותכם לחיוב או לשלילה בתודה מראש

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 02-04-2006, 14:04
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
השבוע שלי!

היה ממש נחמד...נסעתי ביום שני עם אחותי לת"א והיה ממש כיף נהנתי איתה הכי שבעולם!
יום שלישי היה לא יום טוב ..גיליתי את הפרצוף האמיתי של חברה שלי..אולי באמת הגיע הזמן.
גיליתי גם,כמה זילזול יש בחברות ביננו.
ויום רביעי עבר נחמד,מאוד עוין!
יום חמישי בערב חגגנו יומולדת לאימאש והיה ממש כיף ,חחח היא בכתה מרוב התרגשות.
ו...קיבלתי צו ראשון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אני כ"כ שמחה!!!!!!!!!!!!!!!!!הכל בגלל שרית הזו שדיברה איתי ביום שני וכל הזמן שאלה "נו קיבלת צו ראשון?!" אבל לא משנה אני שמחה...
יום שישי נסענו למסעדה והיה ממש טעים ונעים...ואז יצאתי עם הבנות קצת והיה נחמד בערך...לא הכי שבעולם...
ואתמול הייתי בבית מתה מעייפות..ושוב רבתי עם חברה שתלך...לחפש את עצמה.
כי אני בקרוב אמצא את עצמי!!נמאס לי לשתוק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני מי שאני בזכותי ולא בזכות מישהו אחר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ואני אוהבת אות החיים שלי.ומי שלא אוהב את הדעות שלי לא מתאים לחיים שלי ויכול ללכת....

בסה"כ שבוע טוף טוף הגמד!!!!!!!!!

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:48

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר