לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2006, 19:58
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אמא שלי עברה התקף לב... אני מפחד בטירוף!

שלום לכם,

אתמול בערב אני חוזר מההטיול השנתי שלנו ומוצא מכתב שבוא אחותי הצטערה שאין אפחד בבית ושאני אתקשר אליה שאני מגיע. אז התקשרתי ופתאום היא אומרת אמא חטפה התקף לב.....
אני כמעט בכיתי אבל אחותי אמרה לי שהיא בסדר והרופאים טוענים שהיא לא בסכנה כלשהי.
היום היינו בבית חולים ולפתע אמא שלי אמרה לנו שכואב לה ופתאום הרופא בה ובדק אותה ועושה לנו לצאת כי היא צריכה לעבור עוד צינטור. ואני למרות שאני במד"א ודי רגיל לבתי חולים ולחולים בכלל לא משנה איפה ובמה, כמעט נשברתי, כי זאת אמא שלי בכל זאת, והיא עוברת התקף לב או לפחות משו שמצריך צינטור מול העיניים שלי. ומי יודע? אולי זה בגלל שהיא ראתה שבאנו איזה 8 אנשים (גם הדודים באו) והיא התחילה להרגיש מחנק ו עצבים או משהו?
עכשיו אני פוחד כי היא ישנה ואני לא ממש יודע מה לעשות. אני רק יודע שאמא שלי עברה שני צינטורים ביומיים ועכשיו היא רדומה.
אני מתנחם בזה שאני יודע שאין סיכוי כל כך גדול שיקרה לה משו כי היא רק בת 42.... שזה לא כל כך זקן גדי למות מהתקף לב, אבל בכל זאת, זה לב וכל דבר יכול לקרות לה, זה לא כאילו שהיא שברה רגל.
אבא שלי גם לא עוזר, הוא מזיין את השכל שזה הכל בגלל הסיגריות ושהיא הייתה צריכה להפסיק לעשן. במקום להיות רגוע הוא עושה מהכל סרט עוד יותר גדול ממה זהוא באמת. ומשום מה הוא חושב שאם הוא יביא לי כסף זה יעזור להרגשה החרא שיש לי גם ככה, והוא לא מבין שזה לא עוזר לי בכלל.
בקיצור אני לא יודע מה לעשות.....
מאוד מקווה שתנחמו או תייעצו לי מה לעשות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2006, 21:09
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "אמא שלי עברה התקף לב... אני מפחד בטירוף!"

דבר ראשון, אין לי מה להצטער בשבילך, כי הכל יהיה בסדר גמור (מילה שלי )..

דבר שני, בזמן האחרון צינטור היא תופעה שכיחה מאוד, כמעט כמו הוצאת שקדים מהגרון..

>>
מאוד מקווה שתנחמו או תייעצו לי מה לעשות

על מה לנחם? אמא שלך תקום ותהיה בריאה נראה לי שאבא לא ממש עוזר לך, תנסה להתעלם ממנו...

דוד שלי לפני שבוע גם חטף התקף לב.. עבר 2 צינטורים ותוך 3 ימים שוחרר מבית החולים.. אם תחשוב האור חיובי הכל יהיה חיובי

מקווה שהעלאתי חיוך על הפנים שלך (כי אני יודע שזה לא ממש קל בזמן הזה),
טל

www.talnitzan.co.il

ישן 05-04-2006, 14:48
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "אמא שלי עברה התקף לב... אני מפחד בטירוף!"

אחי אל תדאג אבא שלי רק בן 45 ועבר שתי התקפי לב לא אחד אלה שתיים ועבר צינטור וניתוח מעקפים והוא יצא בריאה ושלם משתי המקרים תודה לאל!
בתקופה של היום קשה מאוד לעבור התקף לב פעם שניה אם אתה רוצה אני יסביר לך בקצרה..
שהיום בניתוחים מחדירים סליל עם בלון בתוכו ומנפכים את הסליל מתכת בשביל שיצמד לדפנות העורק וימנע ממנו להתקווץ שוב היום צירפו לסליל חומר שממיס שומנים ומי שמושתל אצלו הסליל הזה לא יחזור לבית החולים לפחות ב10-15 שנה הקרובים ואם הוא שומר על כושר ואוכל נכון לא יחזור בכלל...
אז אחי תקפידו תראו תמיכה וזהו..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר