לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2006, 00:20
  Aviram-kun Aviram-kun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Aviram-kun שלח הודעה דרך MSN אל Aviram-kun
ידידה?

היי שוב, לא הייתי פה הרבה זמן (לא שהגבתי אז אבל בכל זאת ^^')

הבעיה שלי עם ידידה, מאוד קרובה.

הכרתי אותה בתחילת השנה, בתל אביב בקניון עזריאלי, נדלקתי עליה בהתחלה אבל לא יצא לי ממש לדבר איתה. נברתי המון המון אצל חברים ומכרים שלי ושלה, בסופו של דבר השגתי את הטלפון והמסנג'ר שלה, בהתחלה היא לא נשמעה חביבה במיוחד, לא אליי בכל אופן, אני חושב שזה הלך ודעך... הפסקתי להתקשר או לפתוח שיחות והזמן עבר ושנינו לא דיברנו... עד שהיא שמה לב שאני שומע שייגעצ, והיא התחילה לדבר איתי (תודות לשייגעצ XD). בכל מקרה, יצא לנו להכיר ולדבר המון והקשר הלך וגבר, נרקמה בנינו ידידות יפה, עם המון חיבוקים.
הבנתי שאני מרגיש משהו כלפיה, יותר מהדלקות, שמרתי את זה, עמדתי להוציא את זה אך בסופו של דבר הבנתי שהיא לא רוצה בי כיותר מידיד...
דיברתי איתה על זה ברוח שונה כעבור חודש ומשהו וזה באמת היה ככה.
נרגעתי עם הרגשות, לפחות ככה חשבתי, המצב נשאר כמו שהוא היה עד שקרה מה שקרה וזה חזר... למה? היינו ביומהולדת של מישהי וליווינו את חברה שלה הביתה, בדרך חזרה, הלכנו מחובקים מתחת למטרייה, רק שנינו, זה היה כל כך מדהים... וכל כך מבלבל.
הרגשות חזרו, בהדחקה אמנם, אבל חזרו. לא הייתי בטוח במה יהיה, מישהו אמר לי שאולי היא לא הייתה מוכנה אז ושיש עוד סיכוי, זה לפחות מה שהבנתי, זה העצים את מה שהרגשתי, יצא לי לדבר עם חברה טובה שלה ולפי מה שהיא אמרה, היא לא רוצה חבר.
לא יצא לי לדבר איתה על זה, אני לא מעז, אני אוהב אותה כרגע, מאוד, ולא יודע מה לעשות, לרדת מזה? לדבר איתה כדי לאמת את העניין?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר