לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2006, 21:09
  Yakird Yakird אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.05
בעיה קטנה

שלום , קצת קשה לי לדבר על זה פה אבל בכך זאת אני רוצה לשפוך את הלב בפניכם זה בכל זאת יעשה לי טוב לשתף מישהו במה שאני מרגיש .

לפני כמה חודשים הכרתי מישהי בת 19 ( עוד חודשים חוגגת 20 ) ואני בן 17 ביום ראשון ככה שההפרש ביני לבינה הוא כמעט 3 שנים .
קיצר הכרתי אותה ובהתחלה לא אהבתי אותה אבל שהמשכנו לדבר דיי נמשכתי אליה כי היא בן אדם מקסים ועכשיו אני פשוט מאוהב בה :\ אמרתי לה כבר כמה פעמים שאני אוהב אותה אבל הטענה שלה הייתה שהיא לא מאמינה בזה והיא אמרה לי שאני לא יודע מה זה אהבה ( נו ברור שהיא תגיד את זה היא הרי לא רוצה אותי בגלל שאני קטן ממנה ב-3 שנים וזה בטח פאדיחות שמישהו עוד מעט בת 20 תצא עם מישהו בן 17 .
בקיצור כל פעם שהיא אמרה לי על החבר שלה לשעבר או על הידידים שלה זה דיי גרם לי לקנא כי בכל זאת אני אוהב אותה ...
לפני שבוע הלכתי לעבודה שלה לבקר אותה ושבאתי אליה בקושי דיברנו וראיתי על הפנים שלה שהיא מתביישת שאני באתי לעבודה שלה אז אחרי 2 דקות עזבתי .
היום שדיברתי איתה במחשב הייתי קצת עצבני אז אמרתי לה מה שאני חושב על היחס שלה אלי וכו'.. והיא אמרה לי שהיא בתחילת קשר עם מישהו ואז חטפתי את המכה של החיים שלי ... לא ידעתי מה לומר לה אז פשוט הלכתי לישון מרוב שהייתי מדוכא ( ואני עדיין מדוכא זה יהרוס לי את כל השבוע ואין לי כוח לעשות כלום אני רק חושב עליה כל היום וככה זה כל הזמן ) .
קיצור בגלל הדיכאון אחרי שקמתי מהשינה דיברתי איתה שוב ומרוב עצבים דיי עיצבנתי אותה ועכשיו אני לא יודע מה לעשות בכלל ...
אני אוהב אותה אבל היא לא אוהבת אותי ועוד מעט היא מתחילה קשר חדש עם מישהו .

מה אתם חושבים שאני צריך לעשות ? לחתוך ? אם אני אשאר ידיד שלה אני יודע שאני פשוט לא אוכל להפסיק לחשוב עליה ואני כל הזמן אהיה בדיכאון אבל אם אני אחותך את זה עכשיו יכאב קצת בהתחלה אבל זה יעבור בסוף .
אני לא ממש רוצה להפסיק לדבר איתה וחשבתי לנסות עוד אולי בהמשך היא תבין שהיא טועה וותבין שאני לא סתם מישהו בן 17 אלה אני באמת אוהב אותה .

קיצר מה אתם מציעים לי לעשות ?

תודה , יקיר .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 15:41
  משמשית משמשית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.06
יקיר יקיר יקיר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yakird שמתחילה ב "בעיה קטנה"

מה יהיה איתך תגיד לי???
מתי תבין שלא-זה לא בגלל שאתה קטן ופדיחות...
כבר הסברתי לך כמה פער יש בגילאים האלה בין גיל 17 ל20, כשאני אסיים צבא ויתחיל את החיים שלי שזה עוד שנה אתה רק תתגייס...

גם לא בטוח שאהיה בארץ...
כשאני ילמד באונברסיטה אתה רק אולי תהיה באמצע צבא...

ההפרשים ביננו עצומים אתה חייב להבין את זה...

וכשביקרת בעבודה, כן הייתי מופתעת כי היה לי יום לחוץ מלא סחורה למלא ואתה פתאום באת אליי משום מקום, זה שהיית 2 דק' זה בגל שאסור לי לעמוד ולדבר עם חברים חצי שעה, אני לבד בחנות ואני צריכה להשגיח עליה ולעזור לאנשים...

יקיר יש הרבה דגים בים ונאי מאמיהנ שיותר טובות ממני ובגיל שלך... תמצא אותם....

יש בחיים אהבות נכזבות גמני אני חוויתי כמה...

בכל מקרה אני החלטתי שכאן זה מסתיים, לא ידעתי שמחיל האויר דברים יתגלגלו לכזה מצב.. מצטערת....
וחבל שתבזבז את הכאב שלך עליי, זה לא שווה את זה...

ואין לך מה לקנא, אני לא אוהבת שמקנאים זה מעצבין אותי, ובמיוחד שאני מוצאת את עצמי נותנת לך דו"ח איך אני מדברת עם אנשים ומי זה מי בשבילי, אפילו זה שאני בקשר לא קנאי אליי ככה...

זה משו שתלמד לעתיד, בנות לא אוהבת קנאות כזאתי...

וכמו שכבר אמרת לך בהצלחה בטסט, מזל טוב ליומלדת..
וגיוס קל לשנה הבאה, או שנתיים ואני מאמינה בך שתגיע לבסיס שלי בתור החלום שלך ואתה יודע מהו...
ישן 01-04-2006, 17:09
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yakird שמתחילה ב "בעיה קטנה"

אני חושבת שאתה מבזבז את הזמן שלך ואם תמשוך את זה יותר, אתה עלול גם לאבד את הידידות שביניכם .
ואני אגיד לך את האמת - מרתיח אותי שאנשים מזלזלים ברגשות שאנשים מפגינים כלפיהם . אין לה שום זכות להגיד לך שאתה לא יודע מה זו אהבה כי לכל אחד זה בא בצורה אחרת וכל אחד מפגין את זה בצורה אחרת (שלא תטעה - הפרפרים וההתרגשות זה אצל כולם ) .

לסיכום הנושא - אני ואתה מבינים שגיל הוא רק מספר, אך לא כולם מבינים ומסוגלים ליישם .
אני חושבת שעליך להבין את ה"רמז הדק" שהיא נתנה לך ולהמשיך הלאה .
ואם זה יעזור - תשנן לעצמך מנטרה שמי שלא רוצה אותך (מסיבות כאלו או אחרות), הפסד שלה .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-04-2006, 17:19
  Yakird Yakird אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
אני חושבת שאתה מבזבז את הזמן שלך ואם תמשוך את זה יותר, אתה עלול גם לאבד את הידידות שביניכם .
ואני אגיד לך את האמת - מרתיח אותי שאנשים מזלזלים ברגשות שאנשים מפגינים כלפיהם . אין לה שום זכות להגיד לך שאתה לא יודע מה זו אהבה כי לכל אחד זה בא בצורה אחרת וכל אחד מפגין את זה בצורה אחרת (שלא תטעה - הפרפרים וההתרגשות זה אצל כולם ) .

לסיכום הנושא - אני ואתה מבינים שגיל הוא רק מספר, אך לא כולם מבינים ומסוגלים ליישם .
אני חושבת שעליך להבין את ה"רמז הדק" שהיא נתנה לך ולהמשיך הלאה .
ואם זה יעזור - תשנן לעצמך מנטרה שמי שלא רוצה אותך (מסיבות כאלו או אחרות), הפסד שלה .

בהצלחה

את צודקת בכל מילה ומילה שאמרת :]
הבנתי כבר את ה"רמז הדק" שהיא נתנה לי ואת האמת אם היא לא רוצה אותי או לא רוצה לדבר איתי לא צריך :]

ד"א מחר יש לי יום הולדת :]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר