לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2006, 20:46
  lingi lingi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל lingi
אממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "1 באפריל יום מתיחות הבינלאומי - ועכשיו התחרות"

מתיחה שעשו לי:

חבר שלי התקשר אלי כולו לחוץ, על סף בכי ואומר לי שבת דודה שלו (בת 15) בהיריון, ושעה קודם בדיוק דיברתי איתה והיא אמרה לי שהיא וחבר שלה נפרדו..
וחבר שלי אמר לי שהיא התקשרה וסיפרה לו, והיא כולה בוכה ולחוצה, והוא לא יודע מה להגיד לה, והוא רוצה שאני אתקשר אליה וארגיע אותה.
ואני כולי נלחצתי, התקשרתי אליה.. (היא כמו אחותי הקטנה), וניסיתי להרגיע אותה, ואמרתי לה שאין לה מה לדאוג שאנחנו נעזור לה, והיא כולה לחוצה, ובוכה, ואמרה לי שהיא כבר לא יודעת מה לעות עם עצמה.. ובצהרים היא חשבה ברצינות על להשים קץ לחייה, והתחילה לבכות לי שהיא לא יודעת מה לעשות, ושאם ההורים שלה יגלו את זה הם יתאכזבו ממנה, והם יכעסו עליה, ואם בביצפר יגלו את זה היא תמות (צפונבונית מרעננה), והיא לא יודעת מה לעשות, והיא כבר יומיים לא ישנה בגלל זה, והבטחתי לעזור לה בהכל, בכל מה שהיא צריכה ולהיות איתה לאורך כל הדרך.. והרגעתי אותה.. ואמרתי לה שאני אברר לה הכול לגבי הפלה וכל הסידורים הדרושים ושאני אעזור לה, ושאין לה מה לדאוג. ושאני וחבר שלי נעזור לה בכל, אם זה מבחינה נפשית או כלכלית או כל דבר אחר.
ברגע שסיימתי לדבר איתה חבר שלי התקשר אלי ואמר לי "1 באפריל" כמעט רצחתי אותו.. יש לו מזל שהוא לא היה לידי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2006, 22:48
  CaRTeR CaRTeR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.03
אומנם לא 1 באפריל אבל עדיין מתיחה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "1 באפריל יום מתיחות הבינלאומי - ועכשיו התחרות"

המתיחה מתרחשת יום לפני פתיחת מלחמת המפרץ 2, כאשר כולם בבתים עם המסיכות
המוחלפות מחכים להודעה בחדשות שהחלה המלחמה.

אני משיג קובץ סאונד של אזעקה של מלחמה
כמובן שבזמנו קניתי רמקולים חדשים וחזקים והחלטתי לעשות 1+1 ולהשמיע
את צפירת המלחמה שהחלון פתוח בעוצמה.
טוב התחלתי להשמיע את הקובץ...בשעה 4 ועשרים, אני מסתכל מהחלון
ורואה מישהו מבוגר אומר ל 2 ילדים קטנים " ילדים לכו הביתה מתחילה מלחמה"
לאחר מכן שכנה שלי יוצאת מהבניין שומעת את האזעקה וחוזרת בחזרה בריצה.
היו עוד כמה שכנים מבוהלים שאני לא ממש זוכר מה עשו

בקיצור זה פחות או יותר המתיחה, כמובן שהשכנה מלמעלה ירדה ואיימה להזמין משטרה,
לא שהזיז לי ממש...זה אולי לא אתי, אבל הפאן היחיד שאולי זה לא היה חוקי זה עוצמת הרעש.

ישן 03-04-2006, 16:41
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
...

אממממ כמו כל שנה אבא שלי עבד על אמא שלי שגנבו ת'אוטו... כל שנה היא נופלת בפח הזה... עד שבסוף יגנבו ת'אוטו והיא לא תאמין...

אממממ לא מתיחלה של אחד באפריל אבל כמו שאמרו לפני- מתיחה זו מתיחה...
אמממ לחבר שלי היה שנה עם החברה שלו והוא היה אמור לנסוע אליה לישוב לישון שם וזה... קיצר... בשלב מסויים התקשרתי לידידה שלי שהיא הייתה אחת הידידות הכי טובות של חבר שלי ואני אומר לה שחבר שלי נעלם ולא מוצאים אותו...עכשיו תבינו שהדרך מבאר שבע לישוב הזה רצופה בכפרים של בדואים ובערבים.... היא כולה נלחצה ואז גם חברה של חבר שלי התקשרה לידידה ובכתה לה בטלפון שהוא עדיין לא הגיע וזה... עבדנו עליה בערך מ2 בצהריים עד 9 בערב היא נלחצה רצתה לקחת ללכת לחפש אותו בדרך חח... בסוף שראיתי שזה כבר יותר מידי התקשרתי לחבר שלי נתתי לו לדבר איתה הוא אמר לה שהוא היה צריך לצאת לשם אבל הוא נרדם אצל סבתא שלו....ואז שהיא התחילה לבכות ואמרה לו שהוא לא נורמלי אמרתי לה שעבדנו עליה... היא התחילה ממש לבכות ואז קלטתי שזו הייתה ממש טעות חח...

אמממ שלשום ב1 באפריל אני מקבל טלפון ב12 בלילה מידידה שלי היא אומרת שהטיול שנתי שהיה אמור להיות אתמול והיום בוטל... אבל לצערי זה לא הייתה מתיחה ובאמת ביטלו אותו... חחחח

ישן 07-04-2006, 14:14
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
הממ לא דעת אם נסגר או לא...אבל אני רעה ב1 באפריל חיחי

אז לאחותי התקשרתי ואמרתי שאבא חטף הקף לב {חס וחלילה חס ושלום טפו טפו טפו} ושאנחנו בדרך לבית חולים... היא צרחה מה?!!?!? ואני אמרתי 1 באפריל, והיא ניתקה לי בפרצוף =]

אני ועוד חברה עבדנו על הבת זוג שלה שהתקשרתי אל הראשונה כדי להתנצל שיש לי רגשות לשנייה, ישבנו אולי חצי שעה לעבוד עלייה והתחלנו שם ריב מטורף, היה ענק, היה קורע.

התקשרתי לחברה הכי טובה שלי ואמרתי לה שחזרתי לבנים, היא, ענתה בתגובה שביום שאני יחזור לבנים היא תטוס לירח, היא אמרה לי שהיא מתקשרת אליי עוד חצי שנייה, היא בדקה מה התאריך התקשרה חזרה ואמרה לי גיחי גיחי אחד באפריל שמח גם לך מתוקה.

הייתה עוד חברה שהיא חברה משותפת של החברה הכי טובה שלי ושלי, ו... רצינו לעבוד עלייה שחברה שלי בהריון מהחבר שלה והם מתכננים להתחתן אבל היא לא ענתה לטלפון עד יומיים למחרת... מסתבר שמישהי אכן נכנסה להריון, ולא בצחוק, וזו לא היא, חברה טובה שלה. בלאט.

קיצור חלאסנה עלקום.

תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-04-2006, 03:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה מתיחות שאני עשיתי לאנשים

כל המתיחות שעשיתי פה התרחשו לפני כמה שנים עוד לפני שהייתי נשוי
1. לידידה אחת שלי סיפרתי לה שמיכל (אז חברתי והיום אישתי) נכנסה להריון ואנחנו לא יודעים מה לעשות, עכשיו הקטע הוא שכל המתיחה התרחשה דרך SMS ואני חושב (כבר לא זוכר) שזה היה באנגלית ואותה ידידה שולחת לי הודעות ורואים שהיא מתחילה להלחץ ושואלת מה תעשו והאמינה לזה לחלוטין עד שבסוף אמרתי לה שאנחנו לא יודעים מה נעשה אבל שם כבר יש לנו ושהיא שאלה מה השם אמרתי לה "april fool" מיותר לציין ששאר ההודעות הכילו קללות ואיומים
2. שבועיים לפני ה 1 באפריל אישתי איבדה את הארנק שלה ברחוב כנראה ונתתי למישהו מהעבודה להתקשר ולמסור שהוא מצא את הארנק ושזה אצל השותף שלו לדירה ונתן לה את הטלפון שלו כדי שהיא תתאם איתו והקטע שהטלפון שהוא נתן לה היה הטלפון שלי, והקטע ההיסטרי שהיא לא קלטה שזה הטלפון שלי כי היא מתקשרת אליי ואומרת בשמחה שמצאו את הארנק ורק שהיא מקריאה לי את המספר היא שואלת האם זה לא הטלפון שלי
3. לידידה אחרת התקשרתי ב1 באפריל וסיפרתי לה שמצאתי לה עבודה ושרוצים לראיין אותה ושהיא ביקשה את הפרטים נתתי לה ואמרתי לה את הכתובת: רחוב אפריל מספר 1
לאותה ידידה ללא קשר לאחד באפריל הצלחתי לעבוד בצורה שעד היום מפליא אותי שהצלחתי לעבוד עליה (מה שאומר שהאמינות שלי שצריך פשוט משכנעת) נסענו לשדה תעופה לאסוף מישהו ונסענו דרך איילון ושאנחנו מגיעים לשדה יש הרי את הביקורת בכניסה לראות שאתה לא חשוד וכו, אז כמה מטרים לפני זה כמו שיצאנו ביציאה מאיילון לשדה תעופה אני אומר לידידה אוי ואבוי אין לנו דרכונים ולכן לא יכניסו אותנו לשדה תעופה והיא בהתחלה לא מאמינה ואומרת כן כן בטח ואני בטוח שהיא לא בלעה את זה ואז 50 מטר לפני שמגיעים היא מתחילה להלחץ ושואלת מה נעשה ומה יקרה ואני אומר בלחץ לא יודע ועוד יותר מלחיץ אותה ומדאיג אותה והיא ממש נלחצת ואז אנחנו מגיעים לביקורת השומר מסתכל ואנחנו עוברים וממשיכים לנסוע ואז היא מסתכלת עליי ומתחילה לקלל אותי בעשרים שפות וכך זה היה כל הדרך הביתה וזה היה פשוט קורע ולא האמנתי שהיא תבלע את זה

זה לבינתיים המתיחות הטובות שאני זוכר שעשיתי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר