לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2006, 13:42
  AlonElimlch AlonElimlch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
הרפואה בצבא על הפנים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרמון שמתחילה ב "חייל מנתניה אושפז במצב קשה כי סירבו לבדוק אותו"

חוץ מזה שהם משקרים בקשר לכשירות למעצר כי לא רופא בודק את זה אלא איזה חובש\חובשת שבודקים חום לחץ דם
אגב כמה חודשים לפני שהתגייסתי עברתי תאונת דרכים לא דיווחתי ללשכת גיוס כי לא רציתי להוריד פרופיל בבק''ום דיווחתי לרופא על הבעיה סה"כ על מנת לקבל הפנייה לפיזוטרפיה(זה אגב הטיפול שעליו המליץ הרופא האזרחי ) הרופא בבק''ום נתן אבל לא עברתי טיפול אחד....כל פעם אמרו לי אין תורים או שהרופא בטירונות אמר לי אתה משקר אין לך כלום אתה רוצה גימלים...עכשיו 4 חודשים אחרי סיימתי טירונות והיום הובהר לי מהרופא בחר''פ שיש לי רצועה קרועה בברך ואני כנראה צריך לעבור ניתוח....אגב הרופא שאיבחן את זה הוא רופא אזרחי שבא למילואים הוא גם שאל למה אני לא עובר טיפולי פיזוטרפיה בהמשך לזה הוא אמר שהכול היה נמנע אם הייתי מטופל... בקיצור אני תאמת כבר לא סומך עליהם בכל מקרה בגלל גחמה של קצין רפואה שרק סיים את לימודיו אני צריך לצאת ל24 זמני לעבור ניתוח אולי לצאת ממסלול לוחם וכל זה בגלל שאיזה אידיוט החליט שאני לא צריך פיזוטרפיה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-04-2006, 13:47
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי AlonElimlch שמתחילה ב "הרפואה בצבא על הפנים..."

תפנה בבקשה לאתר 'הקשב!' עם הסיפור הזה. מעבר לזה שאולי יוכלו לעזור לך מול הצבא (הכרה כספית, נכות, השד יודע...) זה עוד מקרה לתיק שלהם, והם עושים עבודת קודש בנושא.

http://www.hakshev.co.il

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 07-04-2006, 13:54
  AlonElimlch AlonElimlch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "תפנה בבקשה לאתר 'הקשב!' עם..."

[QUOTE=ביטיס]תפנה בבקשה לאתר 'הקשב!' עם הסיפור הזה. מעבר לזה שאולי יוכלו לעזור לך מול הצבא (הכרה כספית, נכות, השד יודע...) זה עוד מקרה לתיק שלהם, והם עושים עבודת קודש בנושא.

http://www.hakshev.co.il[/QUOTE

ביטיס אני לא מחפש את מי לדפוק באמת..זה לא יחזיר לי את האמון זה לא יחזיר לי את החלום להיות לוחם(במידה וזה ילקח ממני אחרי הניתוח) אני גם מפחד לנסות לפתוח במלחמה נגד הצבא בסוף זה יגמר בזה שיזרקו אותי לגמרי החוצה עם 21
אבא שלי דיבר איתי היום בקשר לזה הוא כבר אמר לי שמעכשיו כל בעיה אני ילך לבית חולים ולא לחר"פ וגם אם הצבא לא יהיה מוכן לשלם את זה (כל ביקור עולה בערך 500 שקל) אז אני יסתדר איכשהו

סיפרתי פה את הסיפור רק כדי לשתף...לבוא בטענות נגד אותם רופאים אין לי מה לבוא הצבא יותר חזק ממני....(אגב אתה אמרת לי את זה בעצמך פעם )

תודה בכל אופן
ישן 07-04-2006, 14:00
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי AlonElimlch שמתחילה ב "[QUOTE=ביטיס]תפנה בבקשה לאתר..."

לא מדובר כאן על לדפוק או נקמנות. מדובר כאן על נסיון לגרום לשינוי במערכת, לטובת אותם חיילים שיקלעו למצבך בעתיד.

אתר 'הקשב' הוא אתר שזוכה לתשומת לב רבה מצד מערכת הביטחון וכך גם גופים אחרים כמו 'פורום החפ"שים'.
גופים אלו הצליחו להביא למספר שינויים משמעותיים, שכלל האוכלוסיה נהנית מהם היום.

מה שאני אומר זה דבר כזה - אני לא יודע אם יש בסיס לתביעה של רשלנות רפואית פרטנית. אני משער שיש בסיס לתביעה נגד הצבא על הזנחה.
ברור לי, שלעזור לך יהיה קשה יותר. אבל המקרה שלך, גם אם אתה אישית לא תנקוט בצעדים, מהווה עוד כדור במחסנית של אותם גופים הנאבקים על טיפול רפואי נאות ויחס הוגן לסדירים ומילואים.
אני מציע שתפנה אליהם ותראה מה הם מציעים ומה הם חושבים. אז תוכלו, אתה ומשפחתך להחליט לאיזה כיוון אתם הולכים.

בכל מקרה, אני מאחל לך הרבה הצלחה ורפואה שלמה.

וזה:
ציטוט:

לבוא בטענות נגד אותם רופאים אין לי מה לבוא הצבא יותר חזק ממני....(אגב אתה אמרת לי את זה בעצמך פעם )

נכון רק כאשר זה אתה, כחייל, מול המערכת.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר