לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2006, 00:13
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
הרגשה מוזרה בקשר לזוגיות !

אלהן מה שלומכם אחים שלי !!
חח תאמינו לי אני פתוח אליכם יותר מאשר לאמא שלי .... !!
רציתי לספר לכם משהו...
יש לי חברה שאני ממש אוהב אותה .. היא החיים שלי פשוט - אני לא מפסיק לחשוב עליה !!
אבל לא יוצא לי לראות אותה הרבה כי היא גרה חצי שעה נסיע ואין לנו את האמצעים המתאימים ואת הזמן להיפגש כל הזמן ... אבל אנחנו מסתדרים !
בכל מקרה כשאני רואה אותה היא לא הבחורה הכי מאושרת בעולם שהיא רואה את חבר שלה.. היא כזה היי שלום נשיקה קטנה וזהו !! אני יודע שהיא לא אוהבת אותי אני רואה את זה על העניים שלה .. ואני לא רוצה לשאול כדי שלא היווצר אי נעימות..אז אני לא מדבר איתה כל הרגשות שלה וכל זה אני נותן לה את הזמן !! והיא גם רמזה לי כזה ...
אבל לא יודע כזה... לא מעניין אותה אם היא לא תראה אותי חודש או שנה אפילו היא כזה לפעמים קרה.. אנחנו שבועיים ביחד וזה צריך להיות תמיד פריחה של ההתחלה אבל אין את זה אצלה..
היא כאילו חברה שלי ומנסה להיות איתי אפילו שהיא לא מרגישה אלי את מה שאני מרגיש אליה.. אני יודע שאני לא חלום חייה .. היא מספרת לי את הפנטזיות בחבר שלה כזה ואני לא כזה !
כולי תסביכים.....חחחחח אני נותן לה את הזמן והכל אבל אני תמיד מנסה לרגש אותה ואני לא יודע איך ! כאילו שאני יעשה לה משהו שהיא תתלהב כל פעם שהיא רואה אותי ( כסף לא הצד החזק אצלי) תודה שהקשבתםם !!!....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר