לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2006, 22:50
  Mr.o Mr.o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.06
צריך את העזרה שלכם...

טוב אז ככה.
בתחילת השנה התחלתי תיכון, כיתה י'.
חילקו אותנו (את החבר'ה שלי כאילו) לשתי כיתות ואין לי מה להתלונן על הכיתה שלי, ילדים סבבה והכל טוב, אבל הבעיה היא עם ילדה אחת. הכרתי אותה עוד מכיתה ז' ובכיתה ח' למדתי איתה מקצוע מסוים, היא ממש יפה, אחת הבנות היותר יפות והמיוחדות שיש. לא שמתי לב אליה ממש מקודם ודיברנו אולי פעם בחצי שנה באייסיקיו או שלום שלום בהפסקה ככה, אבל השנה הכל השתנה!
שמו אותי איתה באותה כיתה ולאט לאט התקרבנו ונהינו ידידים כאלה, עד שהתחלתי להרגיש
שהיא יותר מסתם ידידה. (נ.ב - עד כיתה י' אהבתי מישהי המון זמן ולא אמרתי לה כלום. בתחילת השנה כבר נכבה בי משהו כלפיה, הרגשתי הקלה עצומה והרגשה טובה כזאת של חופש מפני שסוף סוף אני לא נמשך אליה ולא רוצה לקבל תשומת לב ממנה). עכשיו בחזרה לבחורה שהתאהבתי בה השנה,
אגרתי אומץ וחשבתי טוב טוב איך אני אגיד לה את זה וגם בעזרת חבר שדירבן אותי להגיד לה מה אני מרגיש, אמרתי לה. לקחתי אותה לצד באחת ההזדמנויות שהיו לי ואמרתי לה "___ אני אוהב אותך" סיפרתי לה שבתחילת השנה לא הרגשתי כלפיה כלום ולאט לאט איך שהתקרבנו התחלתי לחשוב עליה וכל פעם שאני נכנס לכיתה אני מחפש אותה... הסמיקה, התבלבלה, שאלה אם אני רציני. לקחתי לה את היד והצמדתי אותה לצוואר שלי, שאלתי/אמרתי לה "את חושבת שהיה לי דופק כזה אם הייתי צוחק...? חחח. היא אמרה לי "תודה" (לא הבנתי למה היא צריכה להודות לי כי זה לא משהו שהחלטתי, זה בא לבד חחח..) "זה מאוד מחמיא לי" היא אמרה. אבל "לא!"... "אתה ידיד מאוד טוב שלי ואני לא רוצה שזה יפריע". אמרתי לה "אני אשתדל" שוב -"לא, אני לא רוצה שזה יפריע!"
אמרתי לה "אני אשתדל מאוד", ידעתי כבר שאני כועס עליה ושאני לא אשתדל בגרוש. עניתי לה כמו שאני תמיד אומר למורות כשהן כועסות עלי ומבקשות ממני לשפר את ההתנהגות "אני אשתדל" - תשובה טובה לדעתי כי אי אפשר להגיד אחר"כ שהבטחתי כי להגיד שאני אשתדל זה לא להבטיח.
חיבקה אותי והלכה. חשבתי, חלמתי, כעסתי, התאכזבתי וכבר עבר חודש וחצי בערך מאז ואנחנו לא דיברנו, אף מילה. ברור לי שהיא רצתה באמת להמשיך כמו שהיה וזה בבירור באשמתי הניתוק הזה בינינו, אבל פשוט לא יכלתי, לא יכלתי להסתכל לה בעיניים.
עכשיו אני שואל אותכם, מה לעשות?
היא התידדה עם "חבר" שלי ואני שם את זה במרכאות כי אני לא ממש אוהב אותו, הוא יכול להיות ממש מניאק לפעמים, ואני לא יודע מה יש ביניהם. אני עדין מקנא קצת ורוצה להרגיש שוב את ההרגשה הטובה הזאת שהזכרתי למעלה. לעומת זאת, אני מתגעגע אליה ורוצה יחס ממנה, גם אם לא כמישהו שהיא מאוהבת בו, אבל לפחות כידיד.
סליחה על הספר אבל רציתי שתקבלו את כל התמונה.

נערך לאחרונה ע"י Mr.o בתאריך 05-04-2006 בשעה 22:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2006, 00:00
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
הוכחת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mr.o שמתחילה ב "צריך את העזרה שלכם..."

את עצמך כבנאדם שמדבר מהלב.אז לך וקח אותה שוב לצד ותסביר לה שאתה רוצה שתהיו ידידים כמו בעבר.אוקיי אולי לא כמו בעבר.דבר איתה.

מה עם עכשיו?כעת אתה מסוגל להסתכל לה בעיניים?
אני ,על בשרי ודמי יודעת שכאלו רגשות לא עוברים בבום זה בטוח.אבל עם הזמן זה יעבור.
תחושת החופש היא דבר נפלא.אהבתי אני בעצמי את התחושה הזו.באשר איך להתגבר עליה לא נראה לי שיש דרך מסוימת איך להתגבר על אנשים.כל אחד ודרכו.
אני מבינה את הקנאה שלך,אבל אתה צריך לוותר אם היא באמת הבהירה שאין מצב שיקרה בינכם משו.ולתת לה להיות מאושרת גם אם זה עם מישהו אחר.

תנסה לקום כל יום בגישה של:"היום יקרה לי משהו טוב".
אולי זה יעזור.ותזכור"החיוך הוא קו עקום שמיישר את הכל".

Willow
ברוכעס והצלוחס!

SMS בקרוב חוזרת....!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר