לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2006, 17:27
  BLACK MUSTANG BLACK MUSTANG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Itamaro2 שמתחילה ב "גיבוש מטכ"ל האחרון"

שלום .. אני עברתי חלק מהגיבוש ואני יוכל לספר לך מהנקודת ראות שלי...

יום א' התייצבות 10 בבוקר נכנסים לבה"ד 8 שבונגייט... הולכים למכולה נרשמים.. בין המכולה לאוהל של הרופא שם צריכים להיבדק פוגשים את כל החברים מהיום סיירות מהפסיכולוג וכו'.. נכנסים לרופא נבדקים(לחץ דם) יוצאים לאפסנאות ולוקחים את הקיטבג שבעוד חצי שעה תקללו את הרגע שלקחתם אותו.. יורדים מא' לב' (אני התגייסתי כבר שלושה ימים לפני זה) תוך כדי צעקות של הרסרים... אבל הכל עובר בסבבה...
מתיישבים לאחר מכן ומחכים לחלוקת הקבוצות ובנתיים רואים את המדריכים שילוו אותנו לאורך כל הגיבוש.... 5 דקות הקבוצות ליד המדריכים.. רואים את 17 האנשים שאיתם תבלו ותחוו את כל הגיבוש..
4 מדריכים בכל קבוצה 1 מהם פסיכולוג.. בלי הרבה הקדמות ודיבורים את מוצא את עצמך רץ הלוך ושוב אם הקיטבג .. הקטע נועד לשבור מנטאלית את כל אלו שבאו על מנת להיות עציצים בגיבוש... תוך שעה בערך לומדים להרכיב את האפוד על כל חלקיו... בין לבין ריצות וזמנים .. שלשות והקשב.. ואז יוצאים לארוחת צהוריים. יש זמן לנסות לשפצר את כל הציוד.. אצלי הקסדה הייתה על הפנים תרתי משמע אז חשוב לסדר את כל הציוד.. הכל נרשם הכל נראה לעין המפקדים...
סיימנו לאכול.. ציוד מחלקתי באויר ויאללה יוצאים לכיוון חוף הים... שם מניחים הכל ומתחיל תרגיל יום סיירות על כל חלקיו כלומר זחילות שקים ספרינטים אלונקה סוציומטרית ... אנחנו התחלנו אם האלונקות.. במשך כחצי שעה שעה.. לאחר מכן פגשנו לראשונה את אסון הטבע... ממלאים שקים בזמנים כמובן... ומתחילים "לפרפר" את העלייה... לצורך השוואה.. אסון הטבע הוא עלייה בשיפוע גבוהה מאוד.. אני למשל עשיתי ביום סיירות ובדיונות הרגילות בהמשך הגיבוש 17-16 סיבובים בזמן שהוקצב.... באסון הטבע אלו היו 7 סיבובים.. כל העסק דיי מציק כיוון שהמימיה דולפת והמכנסיים נופלות אבל ממשיכים.. נגמרו השקים.. ומתחילים בזחילות... במשך כחצי שעה מקצים שבהם נרשמים מיקומו של כל אחד מחברי הקבוצה... לאחר הזחילות כבר חושך וצריכים לחזור לבסיס.. ציוד מחלקתי באויר.. ויאללה בדרך למעלה דרך האסון טבע לא מעט מהחברים לקבוצה נתפסו שרירים במקום כזה או אחר בגוף מהתשישות של אותו יום.. לקראת ארוחת הערב קצת עבודות מטבח וטרנויות בתוספת צעקות מהרסר.. אוכלים ולפני שזזים לישון בזמן הזה..מרכיבים את האוהלים ואחר כך אני ממליץ לנסות לשפצר את הדברים שלא הספקתם באותו יום.. למרוח בן גיי על החלקים התפוסים ולישתות מים...
תלכו לישון די מוקדם השינה חשובה .

יום ב'
4:30 השקמה.. יש 15 דקות להתארגן אם כל הציוד המחלקתי האישי ולזוז לרחבת השלשות... לאחר מכן יש מד"ס שיעזור מאודדדד לא לחפף אתם צריכים כל מתיחה ומתיחה במד"ס... אחרי המד"ס חוזרים לשלשות.. ארוחת בוקר.. ויוצאים שוב לדיונה אחרת לשם שינוי על מנת לבצע תרגיל יום סיירות נוסף.. בשעה 11 לערך חוזרים לכיוון הבסיס אבל בדרך עוצרים לכמה תרגילי יצירה וחשיבה.. בין הייתר לצייר מפה של מדינת ישראל על החול ולסמן ערים שונות אשר המפקדים מבקשים... לסמן עיגול בקוטר מסויים ביחד אם כל הקבוצה.. קרב זנבות בהתחלה כולם נגד כולם ולאחר מכן אחד נגד השני מין טורניר שלבסוף יש מנצח אחד... אחרי הקרב.. יש קצת זחילות... ואז חזרה לבסיס..
בבסיס אכלנו ארוחת צהוריים ובין לבין היינו צריכים לקרוא מאמרים ולבצע משימת חשיבה נוספת .. בנוסף לכל גם עבודות רסר... אחרי שעות הצהוריים החמות.. הולכים ביחד אם המפקדים לבצע משימות מחשבה נוספות ושונות.. להעביר קורות בצורות שונות ומגוונות.. להישאר תלויים על מתח וגם פה הדגש הוא המקום הראשון תמיד ... בין לבין מפרקים נשק בזמנים ומספרים על המאמר שקבלתם... מסיימים את היום השני בארוחת ערב... ושוב אותו טקס של שיפצור הדברים מריחת בנגיי שתייה מרובה..

יום ג'
הקפצה ב2:30 אני קם כשכולי רטוב המימייה שהייתה לידי נשפכה בתוך השק שינה .. הקור חודר וההתעוררות הייתה מהירה... בלי הרגשה ברגליים אבל... אין מה לעשות ציוד מחלקתי באויר 10 דקות ברחבת השלשות... אוכלים משהו קטן.. ואז הניפויים.. אחרי הניפויים קבוצות חדשות.. כאן התחרות הרבה יותר משמעותית ואם היית טוב עכשיו אתה צריך להתעלות על עצמך.. ציוד באויר ויאללה דרך השער לדיונה מתחילים בספרינטים.. במהלך אותו יום בשעות הבוקר ירדה הטמפ' בגוף שלי בעקבות המקרה מהלילה.. במהלך הספרינטים והשקים ההרגשה הייתה לא טובה סחרחורות
מהמקום השני בממוצע בתרגילים ירדתי לרביעי ומהרביעי לתחתית הקבוצה.. באותו שלב המפקד קרא לי לשיחה ושאל מה פשר העניין.. הסברתי לו בתקווה שיתן לי להמשיך למרות הכל... אך מכאן נשלחתי לחובש ונפלתי על רפואי.. אין הרגשה גרועה מזה.. הגוף בגד אבל יש גיבוש חוזר.. . מכאן אני ימשיך מנקודת ראות של חבר.. לאחר התרגיל יום סיירות.. יצאו כולם לארוחת צהריים.. לאחר השעות החמות.. יצאו כולם לתרגילי מחשבה ויצירה ממש כמו היום שעבר כולל פירוק נשק הפעם קלאצ' או מאג...
לאחר שירד הלילה.. ארוחת ערב ...אחר כך זמן לנקות את הנשק זמן לשיפצורים.... ולילה טוב..

יום ד'..
2:30 הקפצה.. ציוד מחלקתי באויר 15 דקות לרחבת השלשות.... ארוחת בוקר קלה .. ויאללה יוצאים למסע.. לפי דבריו המסע ערך עד האור הראשון... המסע היה קשה ולפעמים המפקד הלך הליכה ממש מהירה שהקשתה על מחזיקי האלונקה... לאחר המסע חוזרים לבסיס ולהפתעת כולם יש מין הפוגה בקצב הגיבוש... הרסרים מתחילים לקפל את הציוד שלא נחוץ למשאיות לאחר זמן מה של עבודות רס"ר ישנה את ארוחת הצהריים ובעיקרון כאן הגיבוש נגמר.. אם הזמן החברים מחזרים את הציוד האישי .. את הנשק ואת הציוד המחלקתי... אם ערב מודיעים המפקדים שמחר יתקבלו התשובות לגבי העוברים... יום חמישי היה קצר התשובות התקבלו כ25 עברו למטכ"ל משהו כמו 30 בהמתנה.. 8 לשלדג ועוד כ 10 בהמתנה... הגיבוש קוצר כיוון שמזג האויר לא איפשר את המשכתו..

בקיצור ולעניין עד לקטע המבעס שלי... הגיבוש היה חוויה בלתי נשכחת.. צריך לתת הכל כשאתה עייף ממש תדע שאתה רק בחצי מהכוחות שהגוף יכול להתאמץ... תדאג למכנס צמוד טוב רצוי כמה על מנת למנוע שפשפות... לשמור על הגיינה לשתוף פנים ולצחצח שניים בסוף כל יום מינימום.. קח איתך מגבונים .. ערכת שיפצור חובה חובה חובה!! אזיקונים איזולירבן סכין יפנית או אולר נגיש שיש לך..הציוד הוא ציוד בלאי וחובה לשפצר אותו המפקדים רואים הכל כמו שהזכרתי ...

מאחל הצלחה לכל המתגבשים!! וכל טוב

נערך לאחרונה ע"י BLACK MUSTANG בתאריך 18-04-2006 בשעה 17:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר