לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2006, 23:12
  ZoneAlarm ZoneAlarm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
"בעיה" עם הרמת המשקולות שלי - משהו חדש

למי שמבין בזה קצת:
אני מחפש להפוך את היד לשרירית יותר וגדולה יותר... כמו נגיד שיש את השחקני גדורסל שכל אחד עם זרוע בגודל של מכונית ומלא שרירים.. רק לא בכזאת הגזמה אבל הבנתם למה אני מתכוון... "להגדיל" את היד..
עכשיו לבעיה: פעם כשהרמתי משקולת של 3 קילו ועשיתי הרבה סטים של זה (שזה די מעצבן) אז אחרי כל הסטים היד שלי די התנפחה ונהייתה שרירית אבל אחרי כמה דק' היא חזרה לגודלה הקטן והרגיל..
ההרמה של ה 3 קילו נהייתה סתמית אז עברתי להרים 6 קילו ב 4 סטים של 15 כל פעם.. כשאני מסיים את הסטים היד לא נהיית מנופחת לכמה דקות אפילו.. והיא תמיד בגודלה הרגיל..
כשאני עושה שריר ביד אז יש שריר.. לא ענקי אבל גם לא כזה קטן.. אבל אחרי שאני מפסיק לעשות שריר אז היד חוזרת להיות בגודלה הדי "שחיפי"... האם זה פשוט לוקח זמן ויש להמשיך ולהרים את המשקולת? והאם זה מוכר לכם זה שאחרי שמרימים (משקל די קטן) הרבה פעמים אז היד מתנפחת לכמה דק' (וזה די יפה)?
קיצר מה אתם מציעים לי ,, מי שמבין בזה ועם נסיון,,,
ומה זה בדיוק הקטע שזה מתנפח ואחרי כמה דק' יורד?

תודה לעונים!

בקיצור איך להפוך את היד לשרירית וגדולה יותר גם מבלי להפעיל את השריר??
מקווה שמישהו הבין

נערך לאחרונה ע"י ZoneAlarm בתאריך 06-04-2006 בשעה 23:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-04-2006, 23:28
צלמית המשתמש של Gomp
  משתמש זכר Gomp Gomp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.03
Facebook profile
תאכל תרד כמו פופאי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZoneAlarm שמתחילה ב ""בעיה" עם הרמת המשקולות שלי - משהו חדש"

ועכשיו רציני, מה זאת השאלה הזאת? אין לך מאמן כושר בחדר כושר שיבנה לך תוכנית או יסביר לך את זה? (או שאתה מתאמן לבד בבית?)

אתה צריך להרים את מסת השריר, אז תרים סטים קצרים יותר אבל תעלה במשקלים (באופן הדרגתי ורק מה שאתה מרגיש שאתה מסוגל להרים, עד שתוכל להרגיש שהסט הזה ניהיה לך קל, ואז להעלות את הרף לאט לאט),
עבודה איטית עם הרמות נכונות ולא מהירות כדי להרגיש את השריר,
ואחרי זה לאכול חלבונים כמו שצריך, וכל הדברים שאוכלים אחרי אימון..
זה יעלה לך את מסת השריר ויבנה לך את השריר, ואז כמו שאתה רוצה הוא יהיה יותר מנופח.
תוצאות תראה רק אחרי כמה זמן..,
אבל אם תפסיק להתאמן מתישהו עם הזמן זה גם ירד...
ואם אתה כבר עובד על זה, אז אל תעבוד רק על הידיים כי אז זה לא יהיה פרופורציונאלי לשאר הגוף..

בהצלחה..

נערך לאחרונה ע"י Gomp בתאריך 06-04-2006 בשעה 23:38.
ישן 06-04-2006, 23:57
  tomer_g123 tomer_g123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ZoneAlarm שמתחילה ב "אבל מה זה גיינר? זה כולה חלבונים לא?"

אבקות העלייה במסה (גיינר) עשירות בקלוריות מאבות המזון האיכותיים והחשובים לנו לעלייה במסת השריר. האבקות מכילות חלבונים, פחמימות, ויטמינים, מינרלים ואחוז שומן אפסי! במטרה לספק לגופך את כל אבות המזון הדורשים לו. ובקיצור, מנת הגשה= ארוחה. הרבה ארוחות= יותר מסה למשקל הגוף= יותר כוח.(שוב, זה אינדבידואלי לכן אני ממליץ שתתייעץ עם המוכר בחנות לפני שאתה מבזבז על זה 400-500 שקל)

ותודה לחנות של ישראלבדי על התיאור. למזלי אף לא נזקקתי לזה אז אני לא יכול להמליץ לך על חברה מסוימת.

עריכה: כמובן שאם אתה לוקח גיינר צריך לעשות זאת עם אימונים יותר אינטסיבים מרהמת מישקולית יד למה כי אם לא אתה סתם תשמין וחבל. תאמין שליהיות שמן ולא מעוצב לא נותר כרדיט אצל בנות המין היפה אלא להפך.

נערך לאחרונה ע"י tomer_g123 בתאריך 07-04-2006 בשעה 00:02.
ישן 07-04-2006, 01:47
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZoneAlarm שמתחילה ב ""בעיה" עם הרמת המשקולות שלי - משהו חדש"

קח כאן את כל העצות הדביליות בע"מ.

כל מי שייעץ כאן אין לו שום שמץ של מושג לגבי תורות אימון,תזונה נכונה מהי,פזיולוגיה וגנטיקה מהי ?,וחשיבותם של תוספי התזונה בחיינו.

באיזה זכות אתם מייעצים לבחור לקחת גיינר?,אתם יודעים איך זה ישפיע על הגוף שלו?,אתם לוקחים אחריות אם יקרה לו משהו חס ושלום.

ולהוא הטמבל שהציע תרים 15 ק"ג,יש לך מושג מה המשקל הזה בשביל בן אדם שמתעסק עם 3 ק"ג?,הוא יכול לגמור בביה"ח עם כאלה עצות.

שוב פעם אל תייעצו אם אתם לא יודעים ובטח ובטח שלא התמחיתם בנושא.

אתם מציעים אבקות חלבון ושלל תוספים שספק אם יש צורך בהם בחיי היום היום.

אז לתשומת ליבכם לפעם הבאה!.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר