לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2006, 23:20
  HAFY HAFY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.06
שאלה חייב עזרה בבקשה חייב

שלום אנשים טובים
קוראים לי דודו ויש ילדה שאני מכיר עוד מהיסודי ... לפני שנה הכרתי אותה בצורה טובה יותר דרך חבר משותף ומאז היא לא יוצאת לי מהראש עקב בישנות ואי וודאות לא פניתי אליה או הזכרתי את זה לאף אחד ... אבל השבוע כבר לא יכולתי להתאפר הייתי חייב לדבר איתה ... אז פניתי לידידה משותפת שנתיחס אליה כ- "ש" ולקחתי ממנה את ה ICQ של אותה ילדה אחרי שדיברתי איתה ( שיחה דבילית לחלוטין ) אחרי כמה זמן קיבלתי שיחה מ"ש" ששאלה אותי אם אני מעוניין לפתח קשר אם אותה ילדה לא עניתי לה עקב מבוכה למרות שאני הייתי מפתח איתה קשרים בשניה אם הייתי יכול .. במקום שאלתי אותה אם זו הילדה ששאלה את זה היא אמרה שלא אבל היתה לי תחושה מוזרה שהיא לא אומרת לי את כל האמת..
תוך כדי שיחה היא גילתה לי שלילדה השניה יש חבר שגר מחוץ לעיר ואני הייתי בטח שהיא לבד... אין צורך לומאר כמה התבאסתי .. עכשיו אני לא יודע מה לעשות אני מאוהב בה לגמריי בבקשה עזרו לי אני לגמרי במבוי סתום בבקשה
שלכם דודו

נערך לאחרונה ע"י HAFY בתאריך 28-02-2006 בשעה 23:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2006, 09:52
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HAFY שמתחילה ב "חייב עזרה בבקשה חייב"

למצבך יש כמה אפשרויות פתירות אך לפני זה רציתי לוודא משהו: אמרת שנראה לך שהידידה שלך משקרת לגבי איך שש' מרגישה כלפיך נכון? האם הסיפור הוא חבר נכון וודאי או שגם בזה אתה לא בטוח?

לדעתי אם הסיפור אם החבר נכון ולאותה ש' יש קשר חזק איתו אני הייתי מציע לך להשקיע את האהבה שלך במישהי אחרת (אמנם לא כתבת בן כמה אתה אבל אני מניח שאתה בגילאי 15-17 נכון? ואם כך אז אמנם זה קשה אבל לא חסרים בחורות שאתה רואה כל הזמן סביבך) כיוון שאם תחליט כן לנסות להשיג אותה יהיו לך 2 בעיות :
1. להתגבר על הביישנות שלך ולהציע לה לצאת
2. לגרום לה להתאהב בך כך שהיא תהיה מוכנה לפרק את הקשר שלה אם אותו בחור כדי לצאת איתך
כיוון שזה שתי משימות לא קלות בכלל תחשוב טוב אם אתה רוצה להכנס לזה

כמובן שבמידה שאחד מהתשובות שהידידה שלך נתנה לך לא נכונות המצב קצת יותר קל אבל עדיין דורש השקעה ושוב תבדוק טוב מול מה אתה צריך להתמודד

והאופציה השלישית היא שאם בשני המקרים הידידה שיקרה והיא גם מעונינת וגם אין לה חבר אז כל מה שנשאר זה להכיר יותר טוב אחד את השני בהתחלה בICQ כיוון ששם אני מניח יותר קל לך להתבטא ולאחר כמה זמן (תשתדל שלא יהיה ארוך מידי ) לעבור לטלפון וגם להעיז ולהציע לה להפגש ומשם הדרך נעשית הרבה יותר מעניינת

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר