לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2006, 11:10
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
אני אגלה לכם מה זה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי HolyEviL שמתחילה ב "תאמין לי לא יודע"

פעם אחת, בארץ רחוקה רחוקה (ספרד, לצורך הענין), נולד תינוק. במרוצת השנים התגלה כי לאותו תינוק יש כשרון ציור מדהים ומרהיב, והוא הפליא את כל סביבתו. בגיל שמונה הוא כבר צייר בשמן. בגיל 12 הוא כבר כתב ואייר מגזין קטן "כחול ולבן"...
האיש גדל, התבגר והתפרסם, שמו נודע למרחוק.
בקיצור, ציוריו של האיש היו ידועים, מושקעים ומיוחדים, וככל שהוא התפרסם, כך גם נמכרו יותר מציוריו, עד שחתימתו הפכה מפורסמת.
כן, בשלב כלשהו הוא גילה שדי שחתימתו תופיע על ציור כלשהו כדי שזה יימכר, הוא הסיק את המסקנות ומאז הוא שירבט וקשקש להנאתו, ולהפתעתו בתחילה, ולהרגלו לאחר מכן, הציורים נמכרו כולם.
ציורים עם משמעות וחסרי משמעות, ציורים צבועים וקומפוזיציות ריקות מתוכן, הכל נמכר, הכל היה אהוד, הקהל העריך, הביקורות שיבחו, והאיש היה שמח וטוב לב (טוב, אולי לא טוב לב).
קראו לו פבלו פיקאסו, ואחרי שלב מסוים בו הוא הפך מפורסם, הציורים שלו החלו להראות כמו... לא יודע איך להגדיר את זה בלי שימוש במילים בוטות

אז HolyEvil, אתה עוד לא פיקאסו... מה זה הציור הזה?!

סתם, האמת שאני אוהב את מה שיצרת פה, הקומפוזיציה טובה ומעניינת, כנ"ל הצביעה. אני חושב שלו העבודה הייתה קצת יותר מדוייקת ונקיה, בלי מקומות שנראה כאילו יצאת מהקווים, זה היה משדרג את העבודה שלך.

לו הייתי צריך לנתח את היצירה, הייתי אומר שאתה שואל שאלות על היקום. הסימן החום על רקע הריבוע האדום נראה כמו סימן שאלה אבסטרקטי, והעיגולים המפוזרים נראים כמו כוכבים.

נראה לי שציירת את "החיים, היקום וכל השאר" או "משמעות החיים"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2006, 13:41
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
לא מלכלך על פיקאסו, להפך
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Retreyn שמתחילה ב "היי! לא ללכלך על פיקאסו,..."

אני מאד מעריך את העובדה שהוא הבין שהוא יכול למכור ציורים על סמך חתימה ולא צריך להשקיע בזה, ובכך שהוא מכר את עצמו כל כך טוב.

אני יודע מה זה קוביזם, והסגנון של פיקאסו הוא מעבר לכך, הוא צייר בארבעה מימדים, דבר גאוני לכשעצמו, אבל לא על זה דיברתי.
לא זוכר אם ראיתי את זה במוזיאון בלוס אנג'לס או בסאו פאולו, ברזיל, אבל יש ציור שלו שכולו קומפוזיציה, צורות במרחב ותו לא. בלי רקע, בלי צביעה, רק קווי מתאר במרחב. לזה התייחסתי.
עכשיו בכנות, גם אתה וגם אני היינו יכולים לעשות דבר כזה (בניגוד לעבודות אחרות שלו), אבל החתימה היא מה שהופכת את אותו ציור לחשוב כל כך.

HolyEviL, דווקא בתור "יציאה מהמסגרת" זה פחות ברור, לדעתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:50

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר