לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2004, 00:16
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
עזבה אותי- גמרה אותי - הרסה אותייייייייייייי

חברה שלי עזבה אותי אחרי שהיינו שבועיים חברים רשמי ו 3 חודשים ידידים כמו אחים הכל עשינו ביחד!
הכל בגלל הקנאה שלה היא חשבה שיש לי מישהי אחרת שבעצם לא הייתה לי אף אחתתתתתתתתת
היא לא מבינההה שאין לי חיים שלעדיה ושהיא גומרת אותי ככה זאתי לא פעם ראשונה שהיא ככה עושה לי את זה וכל זה רק בשבועיים כבר 3 פעמים רצתה לעזוב אותיייי
אני מרגיש מיואששששש ושאין לי למה לקום בבוקר לבית ספר , הייתי קם רק בשבילה , חי בשבילה, הדבר שהכי הייתי נהנה ממנו זה לראות אותה מחייכת ומאושרת אני כותב את זה עכשיו בדמעות חמות, כי היא הרסה לי את הנשמההה אני בן 17 וחצי והיא 16 וחצי ואנחנו באותו שכבה .
בקיצור אני לא רואה את עצמי בעתיד בלעדיה ואם אני רואה אותה עם מישהו אחר אני נותן לו מכות אחושרמוטה , נשבע לכם לא רוצה לחיות יותררררררררררר היא כל החיים שלי ועכשיו שהיא לא איתי ולא שלי אין לי יום יותר בלעדיה , וואלה לא יודע מה אני הולך לעשות, אפילו אם נחזור שוב פעם היא תעזוב אותי כי היא מצאה לה שיטההה אני משתגע לי פהה ואני רוצה רק אותהה ואף בחורה לא תשכיח אותה ממני אז אל תגידו לי את זה

בקיצור אם אני לא רואה אותה איתי בחזרה אני לא רואה את עצמי עם אף אחת
בתקווה שתראה את זה ושתבין כבר שאין לי אחרת מלבדה ויום בלעדיה,
בבקשה תעזרו לי איך להשיב אותה היא עזבה אותי לפני שעתיים בגלל שידידה שלחה לי הודעה לאייסי
אז היא התעצבנה (היא לא מאמינה לי או בוטחת בי למרות שבחיים לא בגדתי בה בכל הזמן שאני מכיר אותה!!!)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2004, 03:43
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "עזבה אותי- גמרה אותי - הרסה אותייייייייייייי"

צר לי על שנפרדתם ושאתה מרגיש על הפנים בקשר לזה וסביר להניח שאתה מרגיש כאילו החיים שלך נגמרו ושחרב עלייך עולמך וזה טוב שאתה מוציא את זה ומתפרק ולא שומר בבטן, כמו שאתה יכול לראות את שאר ההודעות המון אנשים עוברים את מה שאתה עובר ולכן אולי זה לא יעודד אותך כרגע אבל אני מקווה שבכל מקרה זה כן יתן לך קצת פרופוציה מצבך לא כל כך נורא כמו שהוא נראה לך כרגע.
מה שאני מציע לך (והצעתי זאת בעבר לאחרים) קח לך קצת זמן להתאבל אבל רצוי להגדיר מראש כמה זמן כדי לא להסחף ולהכנס יותר מידי לדכאונות שהם בטוח לא יעזרו לך (נגיד תן לך לעצמך יומיים שלושה שאתה בדיכי ולא עושה הרבה ולאחר מכן תגיד לעצמך שמספיק ותתחיל לחיות שוב) תצא עם חברים ועם אנשים שאתה אוהב למקומות שאתה אוהב כך שתהייה עסוק בדברים ולא תחשוב עליה ואחרי שבוע לדעתי כבר תראה שהמצב לא כל כך שחור כמו שהוא נראה לך עכשיו.

אני בטוח לא ממליץ לך ללכת מכות עם החבר החדש שיהיה לה גם כי אולי הוא יותר חזק ואז תצא מופסד ועם אגו עוד יותר פגוע וגם כי בכל מקרה אתה תראה רע ואובסיסיבי
יכול להיות שהכל גם לטובה כי אם אדם קנאי לא קל לחיות וגם אם זה לא נראה לך עכשיו אפשרי אני בטוח שתכיר עוד בחורות והן פתאום גם יראו לך כל העולם

ועצה אחרונה אל תקום בבוקר רק בשביל הבחורה ועוד יותר אל תחייה בשביל הבחורה כי זה הופך את הקשר לאובסיסיבי תחייה בשביל עצמך ותקום בשביל עצמך ובשביל סיבות שתחליט ששווה לקום בשבילהם (למשל אם באותו יום אתה מתכוון לקנות משהו גדול שחיכית לו תקום בשביל לחגוג את הקנייה או לקום כי היום הולך לקרות משהו מיוחד וכו וכו ואז אתה גם לא תלוי בבן אדם אחר )

והעיקר קח בקלות כמה שאפשר ואנחנו פה מחכים לעדכונים ומוכנים לעודד אותך מתי שאתה צריך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-12-2004, 10:39
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
:-)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "עזבה אותי- גמרה אותי - הרסה אותייייייייייייי"

אמיר אביב (שאגב עוד לא הבנתי מי מבין השמות הוא הפרטי ומי הוא השם משפחה) חן חן על המחמאה ועוד יותר אני שמח שיכולתי לעזור לך ולרכך את המכה ולראות את זה בזוית שונה
בקשר לזה שהיא התקשרה אני בטוח שגם לה לא קל עם המצב ואולי היא רוצה להיות איתך עדיין בקשר, את זה תחליטו ביניכם (יכול להיות שאם הייתם רק שבועיים חברים עדיין תוכלו לחזור ולהיות ידידים)

ול snufq אכן אתה צודק אני מעל גיל 21 (או יותר נכון הרבה מעליו.... )

הקטע הכי מצחיק הוא שאת התשובה כתבתי ב 4 בבוקר (כמו שאתם יכולים לראות) שהייתי בדרך למיטה

שיהיה לכם יום מקסים ואני שמח שאתה (אמיר אביב) לקחת את זה בפורופוציה הנכונה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 18-12-2004, 14:13
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "חחחחחחחח היא איתי בבית עכשיו"

שמחה לשמוע שהכל הסתדר ושאתם עכשיו ביחד .
רק עם דבר אחד שאמרת אני לא מסכימה - "היא לא יכולה בלעדי ואני לא יכולה בלעדיה", זו גישה מוטעית ואיומה למערכת יחסים, גישה מאוד תלותית שלא מוסיפה דבר לקשר אלא גורעת .
אתם יכולים אחד בלעדי השני (וזה חשוב להכיר בזה), כי אתם צעירים ויש עוד המון דגים בים; אף אחד לא מבטיח
שתִשארו ביחד לנצח ואתם תחוו עוד קשרים בעתיד ולכן התלות הזו (ועוד אחרי פרק זמן כ"כ קצר ביחד), היא מיותרת .
אני בדעה שצריך לחוות ולהנות מהרגע, אף אחד לא יודע מה יוליד המחר וחבל לתכנן לעתיד .
מערכת יחסים אמורה להיות כייפית, היא יכולה להיות מחייבת אבל לא תלותית- אחרת היא מזיקה .

מצב היפותטי : תאר לך מחר אתם נפרדים, נראה לך שהגישה הזו של : "לא יכול בלעדיה" תקדם אותך לאנשהו ?
או תגרום לך להתגבר עליה מהר יותר ? -לא, היא רק תוביל לרחמים עצמיים .
אז עצה שלי- עזוב את כל ההכרזות האלו, תנסו להנות מהקשר ואחד מהשני כמה שיותר .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 18-12-2004 בשעה 14:17.
ישן 17-12-2004, 18:51
  ShorTy-Rap ShorTy-Rap אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
שמע אחי...

יש דברים הרבה יותר נוראיים מזה, תאמין לי אני אומר לך מנסיון שלי
שיכול להיות הרבה יותר גרוע :]
אבל שטויות עוברים הכל... life goes on
תקשיב, היא נשמעת מאד ילדותית וקנאית, וזה לא בריא אם אתה רוצה קשר בוגר עם משהי
אני כמעט בטוח ב-100 אחוז שהיא די נהנית מהמשחקים האלה איתך
אומרת לך שהיא אוהבת אותך והיא מקנאה לך, ומצד שני נפרדת ממך בגלל משהו שבעייתי אצלה
ואחרי זה חוזרת אליך ואומרת לך כמה שהיא אוהבת אותך
זה נחמד וטוב לה לראות על חשבון העצב שלך כמה אתה אוהב אותה וכנראה זה
מעלה לה את הביטחון, אגו או לא יודע מה
בקיצור אחי, אתם לא ביחד כל כך הרבה זמן, אין לך מה להשבר בגלל משהי שהיא
ילדותית בקטע הזה והולכת אחרי המשחקים האלה
ובטח שאתה לא צריך להשבר בגלל זה, במיוחד שאתה יודע כמה שהיא אוהבת אותך
תסביר לה שמשהו אצלה לא בסדר, ואתה מבחינתה לא רואה אף אחת אחרת שיכולה לתפוס
את המקום שלה, ואם היא לא יכולה לסמוך עליה יש לה בעיה חמורה והיא צריכה לעבוד על זה
אחרת הקשר לא שווה
אם היא תראה שאתה עומד על שלך ומתמודד עם זה, היא תתמודד עם הבעיה גם
ולא תתחיל לשחק משחקים.
תנסה להסתכל על התמונה בגדול, אתה כולה בן 17 ויהיו לך עוד מליון בנות
היא לא היחידה ולא האחרונה שלך, אל תבאס לעצמך את החיים על משהי שאתה בסה"כ
מכיר כמה חודשים, יהיה בסדר
בהצלחה, ותעמוד על שלך
be a man
So no matter how hard it gets...

Stick ya chest out, Keep ya head up, And handle it.

ישן 21-12-2004, 23:23
  Unicorn Unicorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Unicorn
מידע תגובה

אני באמת ממש מצטערת על מה שקרה לך,ואני מבינה אותך..אני יודעת שזה נורא...

במיקרה,אני גם בחורה מאוד קנאית ואני יכולה להבין אותה...בערך..יש לי חבר כבר קצת יותר מחודש,ואני מאוד אוהבת אותו,אני בשלושה השבועות הראשונים שיצאנו מאוד קינאתי,לא חשבתי שיש לו משהי,אבל הייתי בטוחה שהוא יידלק על מישהי אחרת...
אני חושבת ככה..או שכבר הייתה לה חוויה בעבר,אם לא יותר מאחת (ואז זה יותר גרוע) שבגדו בה,פגעו בה או משהו כזה והיא מפחדת להפגע שוב...את זה גם אני עברתי...
אבל כמו שחבר שלי הצליח להוכיח לי...אתה צריך להוכיח לה שהיא האחת והיחידה,תעשה דברים,תביא לה פרחים,תיקנה לה מתנות,תרשום בבי"ס אפילו שאתה אוהב אותה..לא יודעת,אתה בטח בחור חכם..תגרום לה להאמין...תהיה איתה יותר...תראה לה שאתה נאמן לה..לא יודעת...
מצד שני,אם היא לא מאמינה והיא לא בוטחת בך ולא סומכת עליך,לדעתי כדאי לך לנסות לשכוח ממנה ולהתחיל מחדש..אני יודעת שזה קשה,אני יודעת טוב מאוד שזה קשה..לקח לי 4 חודשים לשכוח מישהו שעשה לי ממש חרא בלב...תנסה,תמצא מישהי חדשה-לפחות תנסה...תצא לאנשיהו,תתחיל לעשות דברים שיגרמו לך להפסיק לחשוב עליה...
או שתעשה קודם את השיטה הראשונה ואם תיראה שהיא לא מצליחה-אז את השניה....
אני מקווה שלא ביאסתי אותך ושהצלחתי לעזור איכשהו...
בהצחלה,מכל הלב...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר