לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2012, 23:27
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אל תתפלא אם הם יציגו את אחד מהאנטונובים שלהם כפלטפורמה לנשיאתו....."

הטיל עצמו כפלטפורמה קרקעית פחות מפחיד אותי כי יש לאיראנים כבר טילים באליסטים בעלי מהירות רבה יותר ושבעייתי יותר להפיל אותם, הטיל הזה הוא איטי יחסית ויותר פשוט להתמודד איתו אם הוא משוגר קרקעית מאשר השיהאבים. מה שמפחיד אותי זה שמטוסי קרב מהירים יישאו אותו מתחת לאף שלנו וישגרו את הטיל אחרי שלהק אחר של מטוסים יטריד את מטוסי חיל האוויר וההגנה האווירית של ישראל.

תרחיש כזה: משהו כמו 6 מיג 29 משגעים את חיל האוויר מכיוון הגבול הלבנוני, בעוד שחיזבאלה מנסה לירות ישירות על סוללות ההגנה האווירית, מתחת לכל הסמטוכה הזאת יגיע איזה צמד מיגים 29 מנמיכי טוס מכיוון אחר ויטוס ישר לכיוון תל אביב כשהטיל כבר מכוון לאן שצריך ושזמן התגובה של החץ ומטוסי חיל האוויר הוא קטן יותר. לטייסים האיראנים אני מניח לא תהיה בעיה להתאבד או ליפול בשבי בשביל משימת התאבדות כזאת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-09-2012, 00:05
  MK82 MK82 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "הטיל עצמו כפלטפורמה קרקעית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי בנג'ו
הטיל עצמו כפלטפורמה קרקעית פחות מפחיד אותי כי יש לאיראנים כבר טילים באליסטים בעלי מהירות רבה יותר ושבעייתי יותר להפיל אותם, הטיל הזה הוא איטי יחסית ויותר פשוט להתמודד איתו אם הוא משוגר קרקעית מאשר השיהאבים. מה שמפחיד אותי זה שמטוסי קרב מהירים יישאו אותו מתחת לאף שלנו וישגרו את הטיל אחרי שלהק אחר של מטוסים יטריד את מטוסי חיל האוויר וההגנה האווירית של ישראל.

תרחיש כזה: משהו כמו 6 מיג 29 משגעים את חיל האוויר מכיוון הגבול הלבנוני, בעוד שחיזבאלה מנסה לירות ישירות על סוללות ההגנה האווירית, מתחת לכל הסמטוכה הזאת יגיע איזה צמד מיגים 29 מנמיכי טוס מכיוון אחר ויטוס ישר לכיוון תל אביב כשהטיל כבר מכוון לאן שצריך ושזמן התגובה של החץ ומטוסי חיל האוויר הוא קטן יותר. לטייסים האיראנים אני מניח לא תהיה בעיה להתאבד או ליפול בשבי בשביל משימת התאבדות כזאת.

אנחנו באמת צריכים להיות מודאגים אם 6 מיגים איראנים יעשו את כל הדרך עד
לבנון ומשם יצליחו ״להטריד״ את חיל האוויר כל כך עד שזוג מטוסים יגיח מכוון אחר .....

בהתחשב בכך שמערכות הגילוי של ישראל ״ראות״ בערך עד אירן אני בספק גדול
אם משהו יכל להגיע משם מבלי שאנחנו נדע על כך מהרגע שהוא עלה לאוויר.

חוץ מזה חשבתה מה יהיה זמן החיות של 6 מטוסים איראנים שמגיעים ללבנון על טיפות
הדלק האחרונות שלהם כאשר מערכות האיכון של צה״ל מלוות אותם לכל אורך הדרך ???
אני מהמר על שניות עד דקות בודדות .*
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר