לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2006, 11:45
  Real Girl Real Girl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי la bamba שמתחילה ב "איזה צבעים השתמשת?"

השתמשתי רגיל, באמת, שום דבר שונה. ולא הדפסתי, באתי עם דיסק למקום שבו מדפיסים.שם הם גם ממקמים לך את העבודה על החולצה עד שאתה מרוצה ואז הם מדפיסים על דף מיוחד ומטביעים על החולצה עם מכשיר שנראה כמו מגהץ אבל -קצת- יותר giant..

יש לציין כמה דברים שבטח יעזרו לך ואני מניחה שזה בכל המקומות שמדפיסים אותו הדבר-
הדפסה על חולצה לבנה עולה פחות והיא גם פחות איכותית. היא יוצאת הרבה יותר יפה אבל אחרי כמה כביסות זה דוהה קצת.
לעומת זאת למשל על חולצה שחורה זה גם יוצא טוב זה פשוט סוג שונה של הדפסה, יותר... קשיח כזה. אם אתה לא מדפיס על חולצה לבנה אני ממליצה לך בחום לא לעשות למשל עבודה עגולה, או משולשת, וכד' .. רק מרובעת, בלי שוליים (בלי FADE או משהו כזה..) כי זה לא יוצא טוב על הדפסות שהן לא לבנות .. אם זה טקסט למשל שאתה רוצה שיופיע מעל העבודה או משהו כזה (זה הרי לא מרובע..), יש אפשרות לתת להם את הפונט שאתה רוצה והם מוסיפים את זה בהתאמה במחשב של העבודה לחולצה..

אם אתה מתכוון לעצב חולצה למשהו קצת יותר רציני מעצמך, למשל לארוע כלשהו, או משהו כזה, להדפסות קצת יותר המוניות, יש מקומות מיוחדים לזה שזה לא הדפסה כמו שאני תיארתי לך אלא הדפסת משי ואם אתה הולך לעשות משהו כזה אל תתייחס לכל מה שכתבתי לך פה , זה לא רלוונטי, פשוט תתקשר למקום שעושה דברים כאלה ושאל אותם.. כי אני הדפסתי במקום ליחידים..

נערך לאחרונה ע"י Real Girl בתאריך 11-04-2006 בשעה 11:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-04-2006, 14:01
  la bamba la bamba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
WOW
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Real Girl שמתחילה ב "תגובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Real Girl
השתמשתי רגיל, באמת, שום דבר שונה. ולא הדפסתי, באתי עם דיסק למקום שבו מדפיסים.שם הם גם ממקמים לך את העבודה על החולצה עד שאתה מרוצה ואז הם מדפיסים על דף מיוחד ומטביעים על החולצה עם מכשיר שנראה כמו מגהץ אבל -קצת- יותר giant..

יש לציין כמה דברים שבטח יעזרו לך ואני מניחה שזה בכל המקומות שמדפיסים אותו הדבר-
הדפסה על חולצה לבנה עולה פחות והיא גם פחות איכותית. היא יוצאת הרבה יותר יפה אבל אחרי כמה כביסות זה דוהה קצת.
לעומת זאת למשל על חולצה שחורה זה גם יוצא טוב זה פשוט סוג שונה של הדפסה, יותר... קשיח כזה. אם אתה לא מדפיס על חולצה לבנה אני ממליצה לך בחום לא לעשות למשל עבודה עגולה, או משולשת, וכד' .. רק מרובעת, בלי שוליים (בלי FADE או משהו כזה..) כי זה לא יוצא טוב על הדפסות שהן לא לבנות .. אם זה טקסט למשל שאתה רוצה שיופיע מעל העבודה או משהו כזה (זה הרי לא מרובע..), יש אפשרות לתת להם את הפונט שאתה רוצה והם מוסיפים את זה בהתאמה במחשב של העבודה לחולצה..

אם אתה מתכוון לעצב חולצה למשהו קצת יותר רציני מעצמך, למשל לארוע כלשהו, או משהו כזה, להדפסות קצת יותר המוניות, יש מקומות מיוחדים לזה שזה לא הדפסה כמו שאני תיארתי לך אלא הדפסת משי ואם אתה הולך לעשות משהו כזה אל תתייחס לכל מה שכתבתי לך פה , זה לא רלוונטי, פשוט תתקשר למקום שעושה דברים כאלה ושאל אותם.. כי אני הדפסתי במקום ליחידים..

תודההההההההההה עזרת לי הרבה!!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר